ПАММ-рахунки: поняття та принцип роботи

Абревіатура ПАММ розшифровується як «Percent Allocation Management Module». Це програмна програма, яка зазвичай використовується для поєднання коштів клієнтів зі спеціальною дискреційною послугою рахунку, запропонованою брокерами Forex.
Результати торгової діяльності Money Manager, включаючи прибуток, збитки та угоди, поділяються між центральними балансами активів відповідно до співвідношення інвестицій на рахунку. Оскільки торгівля валютою та інші види арбітражних операцій отримують прибуток у межах дуже мізерної маржі, цей тип управління дозволяє торгувати великою кількістю іноземної валюти, тоді як ризик зазвичай розподіляється між інвесторами.

Використовуючи ПАММ-рахунок як засіб об’єднання грошей у торгівлю, адміністратор рахунку може торгувати з великими обсягами і, таким чином, має шанс отримати більший дохід.

ПАММ-рахунки

Інвестори вкладають кошти з цього приводу менеджера, а позитивні торгові результати менеджера відбиваються оцінці ПАММ-счета, який, своєю чергою, служить рекламою. Менеджер торгує та генерує прибуток, який залучає подальші інвестиції, а більша кількість коштів торгується від імені інвесторів.

Структура ПАММ-рахунку

Зацікавленими гравцями у структурі ПАММ-рахунку є: брокер, який пропонує послугу, трейдер (або Money Manager) та інвестори. Інвесторам, які бажають отримати вигоду з торгівлі, але яким не вистачає часу або здатності до неї, не потрібно торгувати самостійно, а просто потрібно вкладати кошти в ПАММ-рахунки.

Таким чином, ПАММ-рахунки означають, що інвестор довіряє коштів менеджерам. Менеджери – досвідчені та професійні трейдери, які керують чужими грошима разом зі своїм власним капіталом.

Угода між менеджером та інвестором викладена в договорі і є основою згоди на ризик: надавати свої гроші обраним менеджерам, які будуть мати у своєму розпорядженні відповідно до їх власних можливостей та стратегії.

Крім того, в угоді встановлюється розмір оплати за послугу, яку надає менеджер. Це може бути певна сума грошей чи відсоток.

Принцип роботи

Робота з рахунком починається з його відкриття, а початкові інвестиції — це капітал Money Manager: сума, що не віднімається, яка забезпечує інтерес до рахунку. Money Manager не може зняти цей капітал, оскільки він є запорукою для потенційних інвесторів, що рахунок управляється безпечно. Менеджери грошей рекламують діяльність рахунку, пропонуючи певні умови та вказуючи отриманий прибуток.

Брокери рекламують рахунок у відгуках на своїх веб-сайтах, але не несуть відповідальності за збитки чи прибуток, оскільки вони не беруть участь у торговельній діяльності.

Потім прибуток ділиться між менеджером грошей та окремими інвесторами наприкінці кожного торговельного періоду. У той же час брокер може розподіляти кошти і виступати як регулятор у тому випадку, якщо менеджер грошей діє несправедливо.

Як працює торгівля на ПАММ-рахунках Форекс?

Багато брокерів, що пропонують ПАММ-рахунки, ведуть докладний список своїх керуючих, щоб інвестори могли провести власне дослідження та вирішити, кого найняти для управління своїми коштами.

Списки зазвичай включають інформацію про результати роботи кожного трейдера та додаткову інформацію про те, хто вони та якої торгової філософії дотримуються.
Брокер надає документ з обмеженою довіреністю (LPOA), який підписують обидві сторони, що надає менеджеру право розпоряджатися грошима на погоджених умовах.
Інвестори можуть скасувати його у будь-який час та отримати контроль над передачею своїх коштів, переведених ним назад. Моніторинг, перевірку, запис здійснює ПАММ-брокер, який відкриває рахунок.

Який повинен бути стиль ділової Жінки?

Як керувати грошима у сім’ї?

Як заробляти на партнерках хостинга