Чи можна заробити на криптовалюті

Якщо запитати звичайну людину, як заробляти гроші на криптовалюті, вона, швидше за все, відповість, що так само, як і на акціях або облігаціях. Спочатку їх купуєте, чекаєте, коли ціна виросте, продаєте їх з прибутком. Багато людей не знають про численні можливості заробітку на криптовалюті. З ростом біткойнів за останнє десятиліття з появою нових альтернатив, таких як Ethereum і Litecoin, криптовалюта в цілому стала категорією інвестицій, яку все більше використовують для заробітку. Якщо ви новачок, то вам може бути цікаво, спробувати цей вид доходу. Існує безліч способів потенційного заробітку, використовуючи віртуальні гроші. Прочитайте кілька порад про те, як можна заробити на крипті

8 способів успішного заробітку, використовуючи для цього криптовалюту

Чи можна заробити на криптовалюті

Майте на увазі, що всі інвестиції та торгівля пов’язані з певним ризиком. Криптовалюта вважається найризикованішим активом. Крім того, вона ще створює ризики, пов’язані зі стилем інвестування або торгівлі. Наприклад, денна торгівля або скальпінг – це найризикованіший стиль торгівлі. У будь-якому випадку, існують платформи які допоможуть отримати доступ до криптовалютних ринків і заробити гроші.

1. Інвестиції в криптовалюту за методом: купи і тримай

Інвестування – це, мабуть, найбільш очевидний і поширений спосіб, яким деякі люди заробляють гроші. Ідея тут проста: інвестори купують криптовалюту, наприклад, біткойн, ефіріум та іншу на валютній біржі. Потім вони дозволяють їм накопичувати цінність з плином часу, щоб продати їх дорожче, ніж вони купили. Тобто це дійсно працює тільки за умови, що криптовалюта буде продовжувати рости.

Довгострокове інвестування за принципом «купи і тримай» може бути прибутковим, якщо все зроблено правильно. Однак, щоб заробити рекомендується використовувати стратегію середньої вартості крипти, що має дати прийнятну середню вартість позиції.

Усереднення доларової вартості – це інвестиційна стратегія, яка зменшить вплив волатильності ринку на покупку активів. Замість того, щоб входити в позицію відразу великою сумою, бажано покупку розподілити на рівні проміжки часу протягом тривалого періоду. Інтервали можуть бути щотижневими, щомісячними. Дуже важливо купувати одну і ту ж суму в доларах на кожному інтервалі.

За допомогою цієї стратегії, коли ціни на валюту вище, купуєте меншу кількість крипти або токенів, в які ви інвестуєте. Коли ціни нижчі, купуєте більшу кількість. Ця стратегія знизить загальну середню ціну на активи.

2. Денна торгівля криптовалютою

Хтось може заперечити, що трейдинг і інвестування – це одне і те ж. Але вони часто певною мірою розрізняються за часовими періодами: трейдери прагнуть отримати відносно швидкий прибуток, в той час як інвестори можуть вносити лише кілька змін в свої інвестиційні портфелі протягом року.

Тим не менш, внутрішньо денна торгівля може бути ще одним способом заробітку на криптовалюті, точно так же, як на акціях або інших цінних паперах. Внутрішньо денні трейдери купують і продають активи протягом одного дня, щоб спробувати отримати швидкий прибуток. Це ризикована стратегія, оскільки важко зрозуміти, як вартість криптовалюти може змінитися в будь-який день або з плином часу.

Але можна купувати і продавати криптовалюту день у день через онлайн-брокерську платформу, щоб скористатися коливаннями цін і, в кінцевому підсумку, піти з більшою кількістю грошей, ніж було спочатку.

3. Стейкінг криптовалюти – популярний метод отримання доходу

Ставка на курс криптовалюти на фондових біржах дуже схожа на внесення фіатних грошей на банківський ощадний рахунок. Різниця полягає лише в тому, що тут можна отримати набагато більшу прибутковість. Традиційний банк буде платити за внесок близько 6% на рік, якщо пощастить. Деякі банки платять ще менше. А, на біржі прибутковість ставок буде варіюватися в залежності від крипти, на яку ставите, але нерідко можна отримати від 15% до 20% або навіть вище.

Багато бірж пропонують стейкінг як централізовано, так і децентралізовано. Там навіть можна застейкати криптовалюту з різних гаманців. Варіант з найменшим ризиком для стейкінга — це прив’язка до фіатних грошей або цінних паперів. Застосовуючи таку стратегію усувається частина ризику, пов’язаного з коливаннями цін на криптовалюту. Крім того, бажано уникати періодів блокування при розміщенні ставок.

4. Майнінг віртуальної валюти – це ризикований метод заробітку

Крипто-майнери використовують будь-яку доступну обчислювальну потужність для вирішення складних рівнянь, створення наступного блоку в ланцюжку блоків і отримання нових монет або токенів в якості заробітку. Якщо у комп’ютера немає достатньої обчислювальної потужності, щоб майнити біткойни своїми руками, то можна приєднатися до пулу Майнінг біткойнів, в якому безліч майнерів «об’єднують» свої ресурси, для роботи.

5. Заробіток на крипто-дивідендах — надійний метод отримання доходу

Ще один спосіб заробити на своєму криптоактиві – це отримання дивідендів. Хто взагалі знайомий з інвестуванням в акції або облігації, той, ймовірно, трохи розуміє про що йде мова. Коротше кажучи, дивіденди — це невеликі грошові виплати акціонерам. Якщо компанія отримує прибуток протягом кварталу або року, це залежить від конкретної компанії, то вона розділить цей прибуток між акціонерами.

Хоча малоймовірно, що вкладник побачить, як величезна хвиля дивідендів обрушиться на його крипто-рахунок, якщо на ньому немає величезного балансу. Цей спосіб заробити гроші на криптовалюті застосовують ті, у кого вже є пристойна кількість крипти. Проте, бажано провести деяке дослідження, щоб побачити, яка крипта дійсно приносить дивіденди, і їх розмір, щоб зрозуміти чи варто з цим заробітком морочитися і ризикувати своїми заробленими грошима.

7. Кріптовалютне кредитування – ризиковий вид заробітку

Ще один спосіб заробити додаткові гроші від інвестування в криптовалюту – це зайнятися кредитуванням цифрових грошей. У цьому процесі в основному беруть участь позичальник і кредитор, а також угода між ними. Існує кілька платформ, які полегшують крипто-кредитування – це Blockfi, Oasis і Celsius.

Зокрема, при оформленні договору про кредит позичальник пропонує кредитору свої власні криптовалютні активи в якості застави, а кредитор, приймаючи умови пропонує або готівкові фіатні гроші, або іншу криптовалюту, а також ставить умову про те, що позичальник буде платити кредитору відсотки.

Як правило, кредитор і позичальник в угоді про крипто-кредитування є фізичними особами, а не установами, такими як банки. Ключовим моментом є те, що криптовалюта є активом кредиту, і використовується в якості застави, або в якості основного джерела вартості, яка запозичується.

Бізнес для мам у декреті ( ідеї домашнього бізнесу )

Як досягти регулярного прибутку в трейдингу

Як молодій сім’ї отримати іпотеку без першого внеску

Комментарии 1

Добавить комментарий