Який повинен бути стиль ділової Жінки?

Жінки намагаються завжди і скрізь виглядати приголомшливо, будь то бізес-вумен або простий офісний менеджер. Жодна з ділових жінок не відмовиться від макіяжу, підборів, стильного одягу. Це стосується переважно молодих фахівців.

Вони підходять до створення свого робочого іміджу найсерйознішим чином, розуміючи, що немає нічого другорядного в побудові успішної кар’єри, все тут є значущим і важливим.

Діловий стиль для жінок

Ризикнемо дати кілька порад для ділових жінок, небайдужих до зовнішнього вигляду та до того, як зовнішній образ впливає на оточуючих.

Перша порада:

Не робіть надто пишних зачісок, не носіть шиньйони та помітні шпильки. Образ справжнього серйозного фахівця не потребує спорудження на голові складної конструкції та нанесення надміру яскравого макіяжу. Може сформуватися невірна думка про те, що ви більше думаєте про свій зовнішній вигляд, ніж виконання професійних завдань.

Друга порада.

Якщо, влаштувавшись на роботу, ви не в змозі розлучитися зі своїм довгим волоссям, то в офіс краще носити волосся по плечі. Волосся довше плечей бажано збирати в черепашку, пучок (до речі, ці зачіски зараз модні) або кінський хвіст. Головне, щоб усе це не височіло на верхівці потилиці, а приблизно на середині його і нижче. Якось так історично склалося у бізнесі, що жінка з розпущеним волоссям не асоціюється з відповідальною, динамічною та сильною особистістю.

Третя порада полягає в тому, що модні зараз недбало укладені короткі стрижки створять про вас хибне враження, як про натуру легковажної, схильної до бунтарства.

Четверта порада.

Ділова жінка без нанесеного макіяжу виглядає як офісний менеджер без краватки і в пом’ятій сорочці. Візуальний контакт має важливе значення, тому підкреслюйте очі, щоб ваші інтелект та увага до клієнтів та колег висувалися на передній план. Не варто наносити на губи яскраву помаду чи блиск. Досить позначити їх олівцем та покрити світлою помадою. У робочий час не варто виглядати надто сексуальною. Ще не вечір.

Порада п’ята.

Стосується жінок з волоссям середньої довжини та короткими стрижками. Стрижки «каре» або «боб» будуть ідеальним вибором для ділової жінки. Вашим ковзаном в даному випадку буде модна стрижка, плюс — доглянуте, чисте і здорове волосся.

Шоста порада.

Якщо ви в перерві відвідуєте басейн або фітнес-клуб, то вам буде зручніше робити коротку стрижку, волосся якої швидше сохне після душу, і її легко можна укласти в об’ємну зачіску із застосуванням гелю та лаку для волосся.

Макіяж і зачіска ділової жінки

Неважливо, якого ви віку та якої довжини у вас волосся. Найголовніше – це пізнання самої себе, постійне прагнення досконалості, а хвалена жіноча інтуїція допоможе зробити правильний вибір. Бізнес-зачіска має бути практичною, стильною, гладкою і, тим не менш, дуже елегантною. І нехай це буде щодня, а не лише у понеділок. Вдалої кар’єри!

Як керувати грошима у сім’ї?

Як заробляти на партнерках хостинга

Виготовлення подарункових кошиків