Бізнес ідеї для села — яку справу відкрити у селі новачку

У міру удосконалення технологій стає все менше шансів відкрити свою справу в ніші де мала конкуренція. Вільних сфер трудової діяльності, в якій підприємець-новачок може впевнено зареєструвати прибутковий бізнес і почати його розвивати щоб домогтися успіху дуже мало. Особливо велика проблема в містах, і пов’язано це з конкуренцією. Тому молоді підприємці, навіть ті, хто недавно отримав диплом про закінчення ВУЗу, і ті, хто хоче працювати на себе кидають свій погляд на село.

Майбутні бізнесмени сподіваються, що в сільській місцевості їм легше буде зробити старт в підприємницьку діяльність.

Топ-3 ідеї для бізнесу в селі з нуля для новачків

Бізнес ідеї для села

Який бізнес можна відкрити з нуля в сільській місцевості – цим питанням задаються підприємці-новачки. Звичайно дуже важко городянину зорієнтуватися в сільській дійсності, тому що дуже різні фактори впливають на прибутковий бізнес, починаючи від знань, умінь і практичних навичок в обраній ніші до розміру стартового капіталу і бажання людини в цій сфері діяльності працювати.

У селі не зовсім просто вибрати ідею для бізнесу і її здійснити. Але, коли у людини є сильне бажання і впевненість в своїх силах здійснити свою мрію, то можна не замислюючись приступати до здійснення своїх планів.

Чим в селі можна зайнятись, щоб справа приносила дохід?

У селі робота в основному зв’язана із землею. Тому для гродського жителя сільський бізнес здається якимось спецефічним. Тут вибір не особливо великий – вирощування тварин на м’ясо або вирощуванням різних видів сільськогосподарських рослин на зерно або на плоди і ягоди.

Підприємці, які впевнені що впораються з роботою, можуть спробувати відкрити ферму, щоб з розмахом почати свою справу. Але, як стверджують експерти, для цього потрібно зайнятися самоосвітою. І, найголовніше, потрібно мати гроші для інвестиції в цей проект.

Правда, щодо грошей, то якось можна вирішити цю проблему. По-перше можна скористатися допомогою держави. Адже останнім часом видано багато законів для підтримки розвитку сільськогосподарського бізнесу, що дозволяє малому бізнесу використовувати спрощену податкову систему, отримувати державний кредит або субсидію.

Прибутковий бізнес в селі може мати місце тільки в тому випадку, якщо підприємець створить чіткий бізнес-план і буде його дотримуватися

Експерти радять новачкам не брати відразу кілька напрямків в бізнесі і не вкладати гроші з нуля відразу у великий бізнес. Якщо ви новачок і у вас недостатньо досвіду в організації своєї справи, краще почати з чогось простого.

У статті кожен бажаючий мати свою справу в селі і на цьому заробляти, знайде нішу, яка йому більше подобається і з якою він впорається. Ось список і характеристика видів трудової діяльності у селі, які не вимагають на старті великих фінансових вкладень.

 1.Городництво – велика і дуже важлива галузь в сільськогосподарській галузі

Навіть якщо ви вирощуєте цибулю, селеру і петрушку – це може стати в подальшому досить прибутковою справою. Цей вид діяльності підходить новачкам, тому що для роботи не потрібно великих ділянок землі.

 Тим підприємцям, хто вирішив вибрати цей напрямок діяльності, слід відразу подумати про будівництво теплиці. Це дозволить вирощувати зелень і овочі до настання стійких морозів.

Іншим напрямком в сільськогосподарському бізнесі, для новачків, у кого невеликих розмірів земельні ділянки під овочі і ягоди, може бути вирощування полуниці або малини. Ці ягідні рослини невибагливі і не потребують ретельного догляду, як наприклад, огірки і помідори. Однак бізнес з вирощування ягід досить прибутковий.

  1. Квітковий бізнес з нуля: квітникарство як бізнес-ідея для села

Не можна заперечувати, що ринок квітів в Україні не є інноваційний бізнес, адже хороші флористи можуть приносити прибуток, незважаючи на досить сильну конкуренцію.

Однак на успіх цієї бізнес-ідеї впливає безліч факторів, в тому числі вирощування квітів. В першу чергу людина, що займається вирощуванням квітів повинна їх любити і розбиратись в них, знати їх види і назви.

В ідеалі підприємець також повинен вміти їх продавати і створювати з них красиві композиції. Деякі люди, які реалізують цю бізнес-ідею, досконало володіють квітковою композицією до рівня мистецтва.

Почати бізнес з вирощування квітів на продажу можна з нуля, для цього потрібно купити розсаду і створити відповідні умови для їх вирощування. Більшість квітникарів-новачків заробляють гроші вже в перший рік ведення бізнесу.

1). Збут квіткової продукції

Серед квітникарів практикуючих цей бізнес давно відпрацьовано чотири способи збуту продукції:

  • продаж на ринку і у вуличних кіосках;
  • поставки в фірмові магазини і флористичні центри;
  • торгові точки з продажу квітів у супермаркетах;
  •  продаж онлайн через Інтернет-магазини.

Пам’ятайте, що квіти – це продукт, який завжди в ТОПі подарунків для будь-якого випадку. Також потрібно пам’ятати, що квіти дуже часто дарують заради приємного моменту. Сьогодні живі квіти в українських магазинах і на ринках є завжди, купити їх можна навіть онлайн з доставкою до дому.

  1. Бджільництво: яка рентабельність бізнесу

Україна має багатовікову традицію виробництва і продажу меду і продуктів бджільництва, і ці продукти користуються популярністю як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Лідери цієї бізнес-ідеї запевняють, що проблем з пошуком збуту продукції немає.

Не дивно, що в Україні можна знайти великі пасіки, що складаються з сотень вуликів. Однак, як кажуть експерти цієї бізнес-ідеї, основу українського бджільництва складають невеликі пасіки з п’ятьма, максимум сімома або десятьма вуликами. Дохід, звичайно ж, залежить від розміру бізнес-проекту.

Утримання пасіки – це складна робота. Для запуску бізнес-ідеї потрібні відповідні знання, солідна підготовка, а також певні умови. Бджолярі радять, пройти курси або спеціальне навчання, щоб отримати цінну інформацію про бджіл, їх продукти і загальне функціонування пасіки.

Одним з найважливіших завдань майбутнього бджоляра є оснащення свого бізнесу відповідним обладнанням та приладдям. Одне тільки будівництво присадибної пасіки вимагає певних фінансових витрат, і їх розмір залежить від розміру господарства.

І так, до основних покупок майбутнього бджоляра відносяться:

  • вулики (ціни на них починаються від1 000 гривень), в ціну зазвичай входять рамки, решітки та надставка для медоноса;
  •  одяг бджоляра, що складається з костюма, шапки і рукавичок (найдешевші комплекти починаються від 450 гривень;
  • бочки для меду (дерев’яні – близько 600 гривень).

Крім того, вам доведеться інвестувати в медогонку — ціна найдешевшої становить близько 4 000 гривень.

Однак найважливішою інвестицією буде покупка бджіл. Залежно від сили бджолиної сім’ї вона коштує від 2 500 гривень за один рій.

Експерти бізнес-ідеї, попереджають, що майбутні бджолярі повинні враховувати той факт, що в перший рік існування пасіки вони можуть взагалі не збирати мед, а якщо і вдасться, то кількість меду буде невеликою, як правило, не більше 7 кг з одного вулика.

У наступні роки ця величина зросте в середньому до 20-25 кг на вулик, а в родючі роки може досягати 35 кг на вулик.

Якщо вартість меду на вільному ринку становить близько 100 гривень за кілограм, то середній дохід може коливатися в районі 2 000 гривень на вулик.

Бізнес-ідеї для старту з мінімальними вкладеннями

Бізнес-ідея перетяжка м’яких меблів

Бізнес-ідея – магазин рослин: як його відкрити

error: Вміст захищений!!