Як заробляти на партнерках хостинга

На рекламі послуг різних хостингів можна заробляти пристойні суми. І сьогодні ви дізнаєтесь як це зробити. Одним із чудових способів заробітку в мережі, який реально приносить відносно швидкі гроші, є заробіток за допомогою партнерських програм.
Тут усе просто. Щоб отримувати прибуток, потрібно вибрати партнерську програму, зареєструватися в ній, отримати своє партнерське посилання та правильно розповсюджувати його в інтернеті.

У хостингів теж є дуже вигідні партнерські програми.

Як заробляти на партнерках хостингів

І я не бачу причин, чому вам на них не заробити. Згодом це навіть може стати вашим пасивним прибутком. Але на початку, звичайно, доведеться попрацювати. За просто так, нічого не буває. У будь-якій справі результат залежить від докладених вами зусиль.

Згідно зі статистичними даними на початок дві тисячі дев’ятнадцятого року налічується понад мільярд різних сайтів по всьому світу. В тому. що сайтів просто величезна кількість, можна переконатися, набравши в інтернеті будь-який запит.
Ви отримаєте посилання на десятки, а то й сотні сайтів на тему.

А запитів в інтернеті безліч, от і думайте самі, скільки сайтів в мережі. І ця цифра серйозно збільшуватиметься.

А всім цим людям потрібно місце під сайт, хостинги, частина цієї великої маси може приносити прибуток саме вам.

Чому хостери готові ділитися з вами прибутком?

Все досить прозаїчне. Серед хостерів величезна конкуренція. Вони вигадують постійно нові фішки, щоб залучати клієнтів. Але цього їм замало, хочеться більшого. Тому вони готові віддати частину прибутку, щоб партнери наводили клієнтів на хостинг. Ви привели клієнта, він сплатив за послугу хостингу, ви отримуєте свій зароблений відсоток.

На який розмір винагороди розраховувати?

Залежить від конкретної програми. Зазвичай, від 10-40% платять хостинги своїм партнерам. Якщо ви наводите багато людей, то відповідно і заробітки у вас високі.

2 найкращі способи приводити багато клієнтів, свій сайт і ютуб.

Причому, привівши клієнта всього 1 раз, ви довічно отримуєте відсоток з його платежів. Вже 100 людей принесуть вам значний прибуток. Адже їх може бути і 300. Змієтеся, вигоду?

Власне, а скільки я зможу заробити?

Мила людина, точних сум я вам не назву, тут все знову ж таки залежить від ваших зусиль. Але приблизні заробітки від 1000 — 1500 доларів на місяць. Звичайно, за 1500 доларів на місяць вам доведеться запахати, як тато карло.

Найкраще завести собі сайт і там рекламувати послуги хостингів.

Якщо справа раптом не залагодиться, її можна завжди загнати на біржі втридорога.
Щоб заробляти, потрібно розкрутити свій сайт або канал на ютубі, щоб на ньому була відвідуваність. Чим вона буде вищою і ваш ресурс авторитетнішим, тим вище ймовірність великого заробітку.

Один розкручений сайт (приблизно, 1000 -10 000 чоловік на добу) для хостинги та домени, може приносити власнику понад 1500 доларів на місяць. Причому з часом це може бути повний пасив. Тільки уявіть, ви спите, а гроші капає, сайт працює. На роботу ходити не треба, живи на втіху. Краса!

Виготовлення подарункових кошиків

Кожен має шанс стати багатим

Клуб друзів на один вечір – бізнес ідея

error: Вміст захищений!!