Як заробляти в ТікТок — 5 найкращих способів

Ті, хто вміє це робити, впевнено заробляють гроші на платформі Tik Tok. Як і в будь-якій соціальній мережі, на ній може заробляти гроші кожен бажаючий. У цій статті представлено п’ять найкращих способів заробітку на Tik Toku. Тож якщо ви хочете почати заробляти гроші в Інтернеті, це хороший початок.

Чи може хтось заробити гроші на Tik Tok?

В принципі, справа проста. Кожен користувач Tik Tok може отримувати дохід від своєї діяльності на платформі. Однак, якщо уважно розглянути тему, то справа виглядає складнішою. Так, заробляти гроші може будь-хто, але насправді їх отримувати та виводити можуть лише ті користувачі, які мають великий натовп активно працюючих підписників.

Однак не варто засмучуватися. Те, що Tik Tok не гарантує заробітку, про який так багато говорять люди, не означає, що від думки про заробіток слід відмовитися. Ви можете одночасно розважитися, отримувати новий досвід і заробляти додаткові гроші.

5 найкращих способів заробити гроші на Tik Tok

Як заробляти в Тік Ток

1.Ведення прямих ефірів

Коли власник каналу досягне стелі в 1000 глядачів, Tik Tok дасть можливість вести пряму трансляцію. Проте треба пам’ятати, що ці трансляції мають бути цікавими та різноманітними, адже лише так можна зацікавити глядачів. Якщо не піклуватися про контент, а тим самим не утримувати увагу аудиторії до каналу, то в ефірах буде все менше глядачів. Алгоритм Tik Tok швидко помітить таке явище і перестане рекомендувати цей канал іншим людям. Як наслідок, на прямих ефірах буде мало людей, а отже, і мало подарунків.

Що таке подарунки Tik Tok і хто за них платить?

Власник каналу отримує гроші не тільки за трансляції. Вони з’являться, як тільки глядачі почнуть надсилати йому подарунки. Чим більше глядачів, тим більше шансів отримати подарунок. Саме тому аспект турботи про контент і глядачів дуже важливий.

Подарунки – це різновид віртуальних призів, які автор отримує від глядачів. Однак спосіб придбати такий подарунок, а потім перевести його в готівку, не такий простий. По-перше, користувач Tik Tok повинен придбати монети. Їх купівля є добровільною справою. Прямий ефір безкоштовний, але глядачам потрібно купувати монети, щоб підтримати автора.

2. Записуйте відео найвищої якості

Куплені монети пізніше обмінюють на подарунки. Їх досить багато. Від дешевих до дійсно дорогих. Такий подарунок можна вручити Тік Токеру тільки під час прямого ефіру, тому відео повинно бути найвищої якості, інакше ніхто подарунка не дасть. Потім, коли трансляція закінчиться, Tiк Toкeр може підсумувати всі подарунки, які йому подарували. Їхня вартість конвертується в діаманти – віртуальну валюту, призначену для творців контенту. Тільки діаманти перетворюються на реальну виплату, яку потрібно розділити навпіл, тому що 50% від загальної суми йде на Tik Tok, а 50% власнику каналу.

Група американських вчених заявила, що потрібно мати 200 діамантів, щоб заробити один долар. Tik Tok залишає за собою право змінювати курс цієї валюти на свій розсуд без попереднього повідомлення. Щоб вивести діаманти на свій рахунок, необхідно мати обліковий запис у платіжній системі PayPal , пов’язаний з обліковим записом Tik Tok. Мінімальна сума виведення становить 50 доларів, максимальна – 1000 доларів.

3. Імідж власника каналу впливає на його глядачів

Стати інфлюенсером зовсім непросто, а його життя ще складніше, кажуть найбільш впливові гравці Tik Tok у світі. Тим не менш, щоб заробити гроші, будучи впливовою особою, слід ретельно продумати свій бізнес-план і дуже уважно ставитися до співпраці з брендами, рекламуючи їх бізнес, щоб не образити свою аудиторію.

Припустимо, що для того, щоб говорити про те, що бренд широко впливає на заробіток ТікТокера, потрібно мати близько мільйона постійних підписників. Тоді можна заробляти не тільки на подарунках, а й на співпраці з брендами. Йдеться про рекламу їх продукції за гроші.

Але, рекламовані товари повинні бути підібрані відповідно до змісту каналу, щоб глядачі не відчували настирливої реклами, яка суперечить іміджу впливової особи. Якщо реклама не відповідає змісту каналу, то можна втратити не тільки глядачів і підписників, а втратити найцінніше – свій імідж та основне джерело доходу.

Важко сказати, чи є один рецепт успішної реклами в Інтернеті. Сьогодні глядачі чутливі до реклами і можуть швидко відчути, що рекламовані товари не користуються попитом. Тому найкраще рекламувати товари, з якими ви спілкуєтеся принаймні тривалий час і які б порекомендували знайомим.

4. Способи заробітку на Тik Тok: спільне створення дуетів та вигідна співпраця

Бути самотнім – це не сумісно з алгоритмами соціальних мереж. Навіть найбільші зірки використовують можливість, щоб поділитися думками не тільки зі своєю аудиторією, а й один з одним. Не хвилюйтеся, ви не втратите свою аудиторію. Тут тільки виграш. У той час, коли попит на соціальні медіа тільки зростає, а творчих об’єднань стає все більше, глядачі охоче проводять час за переглядом нових, невідомих авторів каналів. Такий стан подобається не тільки власникам каналів і глядачам, а й алгоритму системи, яка рекомендуватиме такі канали ширшій аудиторії.

5. Трендсеттинг – непрямий заробіток

Завдяки встановленню нових тенденцій автор каналу може бути на гребню хвилі довгий час. Тоді інші копіюють його. Коли він робить щось нове, свіже і робить це добре – він отримуємо більше підписників. А це означає трафік на канал, який в свою чергу викликає інтерес брендів і можливість заробітку на прямих трансляціях.

Встановлення тенденцій – це спосіб заробітку не лише для впливових осіб. Монетизація Tik Tok може бути непрямою, і це один із таких способів. Завдяки тому, що авторитет особистості та спосіб її життя переконує інших людей в погляді на світ, дає користувачам широкі варіанти дій. По-перше, це простий спосіб стати впливовим і співпрацювати з брендами. По-друге, автор каналу стає все більш відомим, особливо в тих колах, де він створює тренди (наприклад, кулінарія, спорт чи здоровий спосіб життя). По-третє, він отримує довіру глядачів до свого каналу.

Бути законодавцем моди не означає уникати інших тенденцій. Тут найголовніше бути послідовним у своєму образі і не у всьому слідувати моді, а діяти відповідно до власних правил. Глядачі з часом побачать вашу індивідуальність.

Консультування та керування Tik Tok каналом

Як отримати гроші в Tik Tok? Кожен будує свою систему. Але не потрібно вміти танцювати, співати, готувати чи робити якісь модні трюки. Досить мати смак для створення тенденцій і бути обізнаним з маркетингом. Tik Tok, як і інші соціальні медіа, просуває добре продуманий контент і перспективні профілі. Він робить це не для інших, а для себе. Якщо користувачі розуміють правила, які панують у системі, то є шанс, що вони спрямують свій канал в правильному напрямку, який зможе захопити аудиторію. Тоді і заробіток не забариться.

Заробити гроші на TikTok — це легко?

Відповідь може бути болючою. Отримати гроші на каналі непросто. Велика конкуренція, постійно мінливий ринок і примхливі глядачі – це дуже складний інструмент для заробітку грошей. Tik Tok дає авторам каналів прямі можливості заробляти на платформі, але також варто займатися непрямими формами, завдяки яким можна зміцнити свій бренд.

Як заробити гроші на Ютубі – 10 ідей

Заробіток на лайках – список сайтів де платять за лайки

Як накрутити підписників в Тік Ток безкоштовно