Як створити пасивний дохід без вкладень

В даний час прийнято мати більше одного джерела доходу. Для деяких це спосіб звести кінці з кінцями. Для інших це спосіб примножити своє багатство. Але найголовніше це спосіб забезпечити додаткову фінансову безпеку. Пасивний дохід — це грошовий потік, який вимагає невеликих зусиль або взагалі не вимагає їх, на відміну від активного доходу, який вимагає великих зусиль. Пасивний дохід може допомогти людині заробляти більше в добрі часи і вижити, якщо вона раптом втратить роботу або підете з неї за власним бажанням. Крім того, якщо ви стурбовані тим, що не зможете відкладати достатньо своїх доходів для здійснення своєї мрії, створення багатства за рахунок пасивного доходу — це стратегія, яка може вам сподобатися. Хочете дізнатися, що таке пасивний дохід і як можна заробляти гроші, поки ви спите?

Якщо так, то обов’язково прочитайте цю статтю!

13 способів отримання пасивного доходу з прикладами і порадами, які допоможуть вам почати роботу вже сьогодні  

Пасивний дохід – це заробляння грошей без особливих постійних зусиль. Після того, як ви визначили і встановили джерело пасивного доходу, вам не доведеться мати справу з ним кожен день, але це не означає, що вам не доведеться час від часу виконувати якусь роботу.

Більшість ідей пасивного доходу вимагають початкових вкладень часу, грошей або інших ресурсів. Вони також вимагають певного контролю або регулярного технічного обслуговування ресурсів, але не вимагають, щоб ви витрачали десятки годин на тиждень.

Іншими словами, це дохід, не пов’язаний з вашою погодинною або річною зарплатою. Пасивні потоки доходу можуть включати в себе такі складові, як:

 • грошові потоки від здачі в оренду нерухомості;
 •  дивіденди по акціях, та банківським вкладам;
 • продаж онлайн-курсів;
 • блог для заробітку;
 •  канал на YouTube та багато інших.

Наприклад, пасивні джерела доходу включають в себе інвестиції у взаємні фонди (англ. mutual fund), продаж продуктів в Інтернеті і продаж онлайн-курсів на таких сайтах, як Udemy, який не потрібно відвідувати.

Пасивний дохід забезпечує регулярний дохід з мінімальними витратами часу і сил. Крім того, це може поліпшити ваші особисті фінанси і дати вам більше вільного часу. Відсутність необхідності змінювати час на гроші може знизити рівень стресу і занепокоєння і зробити вас більш впевненим у своєму фінансовому майбутньому.

Пасивний дохід: ідеї переходу від швидкої готівки до пасивного накопичення капіталу

Якщо ви хочете почати свій власний пасивний бізнес, але ще не знаєте в якій ніші, прислухайтесь до порад експертів. Прочитайте ідеї і виберіть те, що підходить саме вам. Приклади пасивного доходу

1.Купити нерухомість та здати її в оренду

Інвестування в нерухомість є одним з найстаріших способів створення довгострокового багатства. Оскільки робота в якості власника нерухомості досить активна, ви можете найняти відповідну компанію для управління вашою нерухомістю.

 1. Інвестуйте в Фондовий ринок

Поширена помилка більшості людей при інвестуванні в акції полягає в тому, що вони думають про короткострокову перспективу замість того, щоб грати в довгострокову гру для досягнення фінансових цілей.

Мета інвестування в акції – це диверсифікувати свій портфель і знизити ризик. Ви можете зробити це, інвестуючи в ETF. Щоб почати інвестувати в фондовий ринок, необхідно відкрити брокерський рахунок і поповнити його.

 1. Купити дивідендні акції

Дивідендні акції – це перевірений і надійний спосіб пасивного заробітку. За дивідендні акції, які купуєте, будете отримувати регулярні платежі від компанії, зазвичай щоквартально або щорічно.

 1. Торгові автомати

Це ще одна гарна ідея для невеликого пасивного бізнесу з низькими витратами на обслуговування. Саме обслуговування торгових автоматів вимагає, щоб ви щотижня витрачали деякий час на поповнення запасів і обслуговування автоматів, хоча ви можете доручити цю роботу комусь іншому, якщо хочете витратити деякий прибуток в обмін на більше вільного часу.

Приклади пасивного доходу без вкладень

Як створити пасивний дохід без вкладень

 1. Здача житла в оренду на короткий термін

Якщо у вас є будинок, квартира, вільна кімната або земельна ділянка, розгляньте можливість розміщення цієї нерухомості на OLX і почніть заробляти гроші.

Це досить проста ідея для реалізації, оскільки вона використовує нерухомість, яка у вас вже є, і перетворюєте її в можливість заробити гроші. Якщо ви збираєтесь у відпустку або ненадовго виїжджаєте з міста, або, може любите подорожувати, подумайте про здачу в оренду приміщення на час вашої відсутності.

 1. Реклама на вашому автомобілі

Отримуйте пасивний дохід, перетворюючи свій автомобіль в рухомий рекламний банер. В обмін на розміщення реклами на своїй машині протягом обумовленого терміну ви отримаєте пасивний дохід, не порушуючи при цьому свого звичайного режиму водіння авто. Просто переконайтеся, що вибрана платформа та кампанія сумісні з вашим стилем життя.

 1. Здача в оренду автомобіля

Аналогічно розміщенню на OLX оголошення про здачу житла в оренду, здавайте в оренду автомобіль.

Це дійсно пасивний заробіток, тому що як тільки ви розмістите свій автомобіль на правильній платформі, він буде приносити вам гроші, коли ви їм не користуєтесь.

 1. Позичайте людям корисні предмети побуту

Почніть здавати в оренду предмети домашнього вжитку, які можуть стати в нагоді іншим людям і які накопичують пил у вашому гаражі. Косарки, електроінструменти, намети або великі холодильники.

Шукайте дороге обладнання, яке люди можуть використовувати тимчасово і де немає сенсу мати цей предмет в хаті. Придумайте спосіб, за допомогою якого клієнти зможуть знайти ваші ресурси, і спосіб, за допомогою якого вони зможуть за них заплатити.

 1. Продайте речі, якими не користуєтесь

Ви хочете навести порядок у своєму домі? Ну, тоді ви можете перетворити безлад на гроші. У більшості людей є багато картонних коробок, до країв наповнених речами або одягом, які не використовували роками. Ви можете продати їх, щоб почати отримувати пасивний дохід.

Приклади пасивного доходу, який можна отримати через Інтернет

 1. Рекламні повідомлення в соціальних мережах

Якщо у вас багато підписників у соціальних мережах, таких як Instagram або TikTok, то можете звернутись до брендових компаній щоб надати їм рекламні послуги за гроші, за публікацію інформації про їх товарну продукцію.

Однак вам все одно потрібно буде регулярно заповнювати свій профіль контентом, який приваблює вашу аудиторію.

 1. Запустити магазин прямої поставки

Дропшиппінг є одним з найпопулярніших і прибуткових пасивних заробітків, які користуються попитом в Інтернеті. Ви можете почати продавати товари в різних нішах прямої поставки, від модного одягу до дизайну інтер’єру чи стильної косметики.

Дропшиппінг – це ідея пасивного доходу, яка дозволяє вам краще за все контролювати свій дохід. Щоб відкрити магазин в інтернеті, зареєструйтеся на сайті Shopify.

 1. Партнерський маркетинг 

У разі партнерського маркетингу передбачається, що впливова особа в соціальних мережах або відомий блогер будуть просувати товари третіх осіб, розміщуючи посилання на товари на своєму власному веб-сайті або в своєму обліковому записі в соціальній мережі.

Партнерський маркетинг – це одна з найдоступніших можливостей пасивного доходу.

 1. Торгівля онлайн

Скористайтеся можливостями онлайн-продажів на таких платформах, як OLX або Facebook marketplace, і почніть розміщувати товари, які ви знайдете в інших місцях за нижчими цінами. Ви самі повинні визначитись з різницею в ціні покупки і продажу і зможете створити групу людей, які будуть стежити за вашим асортиментом.

Резюме

 Є багато способів отримувати пасивний дохід, інвестуючи кошти, наприклад, даючи нерухомість в оренду.

Можна створити малий бізнес з нуля без вкладання грошей, наприклад, партнерський маркетинг чи торгівля онлайн.

Бізнес-ідея для малого бізнесу: послуги для тварин

Як запустити бізнес з продажу шкарпеток з нуля

Бізнес ідеї для села — яку справу відкрити у селі новачку

error: Вміст захищений!!