Малий бізнес вдома — 5 ідей бізнесу для початківців

Своя справа у форматі малого бізнесу вигідна тим, що це повна самостійність та незалежність від чиєїсь волі. З того моменту, як людина починає свій бізнес, він стає постійним джерелом доходу. Крім того, від правильного напрямку та вдало обраної бізнес-ніші залежить розмір прибутку. Коли підприємець веде бізнес, сам вирішує, скільки часу на день необхідно працювати. Тому людей приваблює статус підприємця. Особливо коли в країні непроста економічна ситуація, яка змушує людей шукати вихід зі становища, і люди шукають можливість заробити гроші. Яким чином можна знайти джерела доходу читайте в статті.

З чого почати свою справу новачку  

Реєстрація малого бізнесу сьогодні – це не складний і не тривалий процес. З цією справою впорається будь-який новачок.

Під час ведення домашнього бізнесу виявляються плюси та мінуси.

Переваги підприємництва:

  • Підприємець не обмежений розпорядком роботи, обмеження лише за термінами виконання завдань та умовами оплати.
  • Він не маєте директора. Бо сам собі бос.
  •  Бізнесмен сам створює власний бренд.
  • Графік відпусток його не цікавить. Він сам вирішуєте, коли працювати, а коли відпочивати.
  •  Маючи свій успішний бізнес, підприємець втілюєте у життя всі свої мрії.

Недоліки підприємницької діяльності:

  • Бізнес завжди пов’язаний із ризиком невдачі. Якщо він не приживається, людина зазнає збитків.
  • Нерегулярний заробіток.
  • Бюрократія та велика кількість обов’язків.
  • Розмір заробленої пенсії залежить від прибутку.
  •  Часто доводиться працювати у вихідні та святкові дні.

Цінні бізнес-ідеї для малого місцевого бізнесу

Малий бізнес

Підприємницька діяльність за місцем проживання має переваги. Вигода в тому, що ви працюєте у своєму селі чи селищі, де вам відомі потреби людей, їх ментальність та смаки, а також платоспроможність.

 Бізнес відбувається в чітко визначеній локації, що є одночасно перевагою і недоліком. Перевага в тому, що при попаданні в потрібну нішу у підприємця постійний трафік покупців, навіть не має значення, що це постійні ті самі люди  А недолік в тому, що клієнтура обмежена кількістю мешканців.

У бізнесі такого типу все залежить від підготовки підприємця та вибору ніші.

1.Репетиторство

Фахівці, які мають теоретичні знання та педагогічний досвід в якійсь галузі, пропонують послуги навчання людей. Якщо є клієнтура, то офіційно відкривають свою справу з продажу знань. Це правильний вибір та перший крок у прибутковий бізнес. Але ця справа приносить прибуток тоді, коли за місцем вашого проживання такі знання потрібні людям. Якщо в цьому регіоні є попит на таку послугу тоді дійте.

Гастрономія

Великою популярністю у молоді користуються свіжі соки та фреш. Якщо у вас є присадибна ділянка, де ростуть фрукти та ягоди варто відкрити точку зі свіжими натуральними соками. В Україні останнім часом входять у моду фудтраки (торгові кіоски на колесах). Спробувати взяти його в оренду на OLX.ua, вкласти в нього свій час і невеликі гроші, та перевірити удачу.

Кафе чи кафе-морозиво

Тут також можна використовувати фудтрак-кав’ярню. Цей варіант добре проходить у туристичних місцях. Такі точки приносять непоганий прибуток, особливо в сезон. Чи, може, пересувне кафе-шаурма? Останнім часом популярні кафе із настільними іграми. Спробуйте виділитись серед конкурентів.

Дієтичне харчування: кулінарія для літніх людей  

Багато людей похилого віку вже не вміють готувати. Ви можете надавати їм послугу з приготування та доставки їжі.

Це, звичайно, не буде великим розмахом, і ви навряд чи зможете офіційно це рекламувати. Маркетинг тут заснований на використанні слів, якими шепочуть, та довірі. Однак подумайте – чи не знайдуться у вас по сусідству люди, які не здатні впоратися з цим повністю самостійно. Особливо це проблема літніх одиноких чоловіків. Це послуга, за яку можуть платити не лише зацікавлені особи, а й їхні діти.

Бар домашньої їжі

Виявляється, українці повертаються до перевіреної української кухні після довгих років експериментів із зарубіжними кухнями. Особливо це стосується бюджетних закусочних поряд із роботою.

Такі бари розвиваються біля промислових об’єктів. Звичайно, тут уже не можна говорити про «малі вкладення», адже тут використовується   професійне кухонне обладнання. І це, звичайно, тема для людей, які вже мають певний досвід у гастрономії.

В цьому бізнесі можуть мати зиск мешканці сільської місцевості. Вони можуть постачати в бар свіжу городину.

Як знайти та оцінити бізнес-ідею

Банківський кредит – що це таке, види та функції кредиту

Державна грошова система: золотий стандарт