Куди інвестувати свої гроші

У наші дні гроші заробити нелегко, а ще складніше їх зберегти. Багато людей вважають, що якщо є гроші, то проблем із їх вкладенням не буде. Але як тільки людина починає розуміти, що у неї виникла необхідність вкладення грошей, ця проблема починає набувати гострого характеру.

Але куди ж найкраще вкладати свої заощадження?

Куди інвестувати свої гроші

Як правило, люди воліють вкладати свої кошти в банки, пайові фонди, фондовий ринок, у цінні метали та нерухомість. Досить поширеним місцем вкладення коштів є банки, які залучають людей рекламою. Як правило, банки обіцяють до 16% річних. Але це лише теоретично.

Практика показує, що якщо враховувати зростання інфляції, яке в середньому становитиме близько 12 відсотків, то великої вигоди від такого вкладення чекати не доведеться.

Крім того, варто наголосити, що враховуючи нинішню банківську нестабільність, перш ніж зважитися на такий крок, слід дізнатися комусь належить банк, а також до складу яких фінансових груп він входить.

Наразі експерти стверджують, що великі відсоткові ставки за депозитами залишились у минулому. Для того, щоб не опинитися у «розбитого корита», слід користуватися послугами тільки надійних банків. Про надійність банків свідчать спеціальні списки, в яких подано всю необхідну інформацію. Виходячи з цього, ризик у цьому випадку зводиться до мінімуму.

Одним з найбільш популярних місць вкладення грошей є пайові інвестиційні фонди, що є однією з форм колективного вкладення грошових коштів приватних інвесторів. Великим плюсом такого вкладу є те, що вкладнику зовсім не обов’язково стежити за станом фінансового ринку, це робитиме компанія пайового фонду.

Але окрім позитивних сторін такого вкладення існують і негативні. Перш ніж зважитися на такий крок, слід знати, що при такому вкладенні прибуток залежатиме від зміни вартості паю, а якщо говорити точніше, то від його зростання.

Виходячи з цього, неважко здогадатися, що вартість паю може не лише зростати, а й падати. Тому при виборі паю необхідно проконсультуватися у досвідчених спеціалістів.
Інвестиції грошових коштів у цінні папери, на сьогоднішній день, є найбільш вигідним способом множення капіталу.

Щоб зробити таке вкладення, потрібно вибрати посередника, тобто брокера. Не можна забувати про те, що будь-яка брокерська контора за свої послуги братиме певний відсоток від суми угоди. Найчастіше їх частка становить десяті частини від відсотка.

Вибираючи цей спосіб вкладення грошей, головне не помилитись із вибором посередника. Щоб цього не сталося, фахівці рекомендують користуватися послугами лише добре відомих контор.

До вибору місця інвестиції слід підходити з особливою обережністю, адже дуже часто можна потрапити на прийоми шахраїв.

Отже, у вас з’явилися вільні гроші, які ви хотіли б інвестувати з вигодою, тобто не тільки зберегти від інфляції, а й примножити капітал.

Відкриті пайові інвестиційні фонди.

Пайові фонди — фінансовий інструмент, що набув популярності у приватних інвесторів через збалансованість з погляду ризиків та розміру прибутковості.

Інтервальні пайові фонди.

Інтервальні пайові фонди поки що залишаються дивовижною, хоч і відображають інтереси певних категорій інвесторів.

Інвестування в ПАММ рахунки.

ПАММ-рахунки — новий тренд на ринку Forex, який вже давно відомий на Заході, а в нас почав набирати популярності зовсім недавно.

Як стати успішною бізнес-леді

Як заробити в інтернеті звичайній людині

Рестораний бізнес: опис, концепція, рентабельність, ризики