Бізнес-ідея перетяжка м’яких меблів

Меблі постійно старіють, втрачають зовнішній вигляд, не створюють комфорт і стають вже не модними. Тому користувачі мріють змінити старі меблі на нові. Тут є два варіанти: або купити нові вироби, або віддати в майстерню на реставрацію – замінити оббивку. І між двома варіантами, власник, бажаючи заощадити кошти вибирає варіант реставрації меблів. Ось чому багато людей, навіть з вищих соціальних верств, вибирають послугу зміни оббивки м’яких меблів. Зареєструвати свою справу по реставрації м’яких меблів дуже легко. Бо цей бізнес простий в управлінні, і вести його може навіть одна особа.

Про нюанси бізнесу далі в статті.

Відкриваємо бізнес з перетяжки меблів

Бізнес-ідея перетяжка м’яких меблів

Отже, якщо у вас є навички реставрації меблів, заміна оббивки і ви хотіли б працювати самостійно, то на думку експертів це було б хорошою бізнес-ідеєю. Тим більше, що відкрити його можна в своєму місті, та й для старту справи не потрібна велика сума коштів, первісна вартість робіт дуже доступна. Зі слів фахівців ця ніша має низький рівень конкуренції, хоча попит на такі послуги завжди є. Тут головне якісно виконувати реставраційні роботи  щоб задовольнити клієнтів які хочуть оновити, наприклад, дивани, крісла та інші меблі.

Отже, щоб допомогти тим, хто шукає основну пораду про те, як почати цей бізнес, нижче в статті буде узагальнено все, що потрібно для підприємця, щоб спланувати створення компанії з ремонту меблів.

 Місце розташування компанії по реставрації меблів

Не обов’язково вкладати кошти в робочий простір для компанії в центрі міста або на видних місцях, адже ця бізнес-модель не залежить від майданчика з великим потоком людей.

Реставраційні роботи можна виконувати в любому приміщенні в любій частині міста. Все настільки просто, що деякі спеціалісти по оббивці крісел  починають свою діяльність навіть з дому і зосереджуються тільки на поширенні послуги, щоб залучити більше клієнтів.

Однак, якщо ви хочете створити компанію з правовою базою для розвитку своєї справи, ви можете створити її в промисловому районі міста, або в будь-якому іншому місці до якого легко дістатися, щоб полегшити транспортування меблів з дому клієнтів на ваше робоче місце.

Що стосується внутрішнього простору, то ваша майстерня з оббивки меблів повинна мати місце, де ви зможете кожен день ставити для роботи не менше 2 комплектів диванів, та 2 комплектів м’яких крісел і невеликий запас матеріалів, для використання при реставрації меблів.

Перш за все, необхідно правильно з фаховим смаком влаштувати своє робоче місце, щоб воно завжди виглядало чистим, добре освітленим і зручним для роботи. Це дасть можливість якісно обслуговувати своїх клієнтів і найкращим чином справляти гарне враження від організації праці.

Як створити майстерню з реставрації меблів (дивани, крісла, стільці та інше)

Оскільки ви будете обслуговувати різних за характером людей і працювати з різними видами оббивки, рекомендується зробити у своїй майстерні викладку великої кількості зразків тканин із різних кольорів, щоб замовники могли вибрати той колір оббивки, який найкраще відповідає їхнім потребам.

Серед інструментів майстрам знадобляться такі аксесуари, як нитки, голки, ножиці, швейна машинка та інші дрібниці. Правда в тому, що найнеобхідніше для виконання роботи в цьому бізнесі – це знання та вміння в області реставрації меблів, і ви можете працювати самі або найняти іншу людину, яка буде вам допомагати в якості різноробочого.

Легалізація вашої компанії також важлива, незважаючи на те, що це дуже проста послуга, тому важливо, щоб все було в рамках Закону, щоб сміливо і впевнено розвивати свій малий бізнес.

Послуги з оббивки меблів

Якісна організація праці та вигідний для замовника графік роботи необхідні для того, щоб мати структуровану компанію, яка може обслуговувати клієнтів на протязі дня.

Тут важливо мати продуманий розклад роботи майстерні, щоб  кожному клієнту, який хоче скористатися вашими послугами було зручно доїхати і мати можливість в любий час дня скласти замовлення.

Правильно спланований робочий день компанії допоможе вам якісно обслуговувати клієнтів і вчасно виконувати замовлення.

Термін виконання замовлення залежить від типу оббивки. На виконання роботи може піти, наприклад, близько трьох робочих днів, так що в середньому ви зможете реставрувати 8 дивани в місяць, працюючи поодинці. Але, якщо буде багато замовлень, прийдеться збільшувати штат працівників, тоді ще з однією людиною ця цифра подвоюється, і ви можете добре заробляти.

Крім того, вам потрібно знайти спосіб перевезення готової продукції з   майстерні до замовника, тоді вам прийдеться співпрацювати з компанією яка займається перевезенням меблів, або навіть купити власний транспортний засіб для виконання процесу транспортування.

Сама послуга по оббивці буде складатися тільки з заміни м’якої частини і оббивки, підфарбовування дерев’яних частин в меблях, але може виникнути необхідність зробити реставрацію деяких деталей в меблях.

Вартість відкриття меблевої компанії

Щоб розпочати роботу створеної майстерні, треба вкласти гроші в оренду приміщення, в створення робочого місця, в придбання тканини та фурнітури. Витрати пов’язані з реєстрацією бізнесу невеликі і на старт бізнесу не вплинуть. Таким чином у середньому, за оцінками експертів, вам доведеться інвестувати від 1200 до 1600 доларів, щоб розпочати малий бізнес у цій ніші.

Розкриття інформації про компанію

Недостатньо просто знати, як створити компанію з оббивки меблів, тому що без реклами своїх послуг для пошуку клієнтів, яким вона потрібна, домогтися популярності свого бізнесу практично неможливо.

Звісно, що спочатку деякі клієнти з’являться, що мекають у вашому районі, але якщо ви хочете рости і охопити більшу кількість людей, важливо використовувати для цього всі можливі способи рекламування своєї діяльності.

Тому використовуйте такі засоби, як реклама в розділі оголошень регіональних газет, створюйте власні візитні картки, складіть угоду з магазином вживаних меблів та інші базові можливості, такі як, наприклад, соціальні мережі.

Ризики бізнесу з реставрації м’яких меблів

Якщо говорити про ризики бізнесу з перетяжки меблів, то їх практично немає. Так, в зимовий період менше замовлень. Люди ремонт роблять, як правило в літній період.

Починаючи з ранньої весни і до пізньої осені спостерігається піковий період замовлень від клієнтів. А якщо говорити про серйозні ризики, то вони бувають в тому випадку, коли поруч відкриється така ж компанія, яка буде робити реставрацію меблів за розцінками нижче, ніж ваші.

Висновок

Таким чином, можна зрозуміти що втілити в життя бізнес-ідею по перетяжці і реставрації м’яких меблів не так вже й важко, головне не поспішати, вивчити ринок, продумати деякі нюанси процесу і правильно оцінити свої можливості.

Звичайно, як і в будь-якому бізнесі тут теж потрібен стартовий капітал для закупівлі обладнання. Але його розмір невеликий, тому цю проблему можна легко вирішити.

Головне при створенні своєї справи все правильно розрахувати і вирішити проблему рекламування бізнесу.

Бізнес-ідея – магазин рослин: як його відкрити

Бізнес для всіх — 44 прибуткові варіанти малого бізнесу

Ідея бізнесу по дизайну інтер’єру

error: Вміст захищений!!