Як почати заробляти на грі в покер

Отже, ви почали грати в покер, відчули солодкий смак перемог і гіркоту поразок і стали замислюватися покер, як про непросте хобі, а як про майбутній засіб заробітку. Проте одразу скажемо – це буде зробити не так просто, як здається. Покерні професіонали кажуть, що шлях до успіху йде через багато труднощів і випробувань і головним вашим союзником буде терпіння і витримка, без цих якостей дисперсія стає просто величезною, подолати яку не кожен може.

Знання карткових комбінацій у покерних іграх буде недостатньо для плідної роботи, необхідно розуміти:

Як почати заробляти на грі в покер

у яких ситуаціях прийнятно розігрувати якісь із них, адже навіть однакові комбінації в кожному розіграші можуть розігруватися по-різному, залежно від опонентів та кон’юнктури.

Зрозуміти, як лунають карти для професіоналізму гравця покеру зовсім недостатньо. Немає таких покерних профі, які поводилися б нервово або не зосереджено.

Є така думка, що покерний новачок, який вирішив пограти в покер, завантаживши клієнт на свій мобільник, навчиться непогано грати за 1400 годин гри. За цей час із нього вийде два типи невиправданого ризику. Перший — він перестане ставити великі суми на безпрограшні (на його погляд) насправді провальні карткові комбінації. Виною подібних помилок стає звичайна неуважність.

Справжній покер-про завжди зможе здогадатися, що його карти не підходять для проведення подальшої гри, коли не потрапляє у флоп, а ось новачок, з властивим йому нетерпінням та максималізмом, не завжди може тверезо оцінити свої можливості та всім тілом кидається у заздалегідь програшний банк . І як наслідок – за пару таких ігор позбавляється всього банкролу.

Другий момент – недозволено давати собі втомлюватися. Зазвичай, у подібних ситуаціях гравцям властиво більше ставити і розігрувати більше решти, мало звертаючи увагу на комбінації, а також інші важливі моменти, які потрібно враховувати. Подібне легко пояснюється з психологічного аспекту – люди втомлюються від будь-якої одноманітності.

А в цьому випадку поєднуються азарт зі втомою, тому гравець починає більше ставити, а грати якісно гірше.

Від цього походять програші. Якщо ви вирішили грати в покерні ігри на гроші, грайте тільки на свіжу голову.

Якщо ви вирішили проводити гри в покер на гроші – навчитеся грати спокійно. Терпіння, уважність, частий відпочинок та розбір своїх помилок – прямий шлях від новачка до професіонала покерної гри.

Сімейний бюджет – доходи та витрати сім’ї

Для чого використовувати відеоспостереження в офісі

Як правильно поводитися в офісі

error: Вміст захищений!!