Для чого використовувати відеоспостереження в офісі

Камера відеоспостереження допоможе визначити сумлінних працівників. Це тільки в очах підлеглих директорське крісло має місце під сонцем. Адже багатьом невтямки, що керівнику доводиться щодня вирішувати безліч проблем, серед яких вибір нагляду за молодшими колегами – одна злободенні. У тому, що контроль необхідний ясно кожному начальнику, чия кар’єра починалася не за протекцією когось із родичів, а була «виліплена» власними руками.

Для чого використовувати відеоспостереження в офісі

Якщо не він сам — тоді б нічого не домігся, то багато хто з оточуючих його колись колег, здається, досить часто демонстрували не найбільше прагнення роботи. Паралельно з бажанням отримувати зарплату, причому з преміями та надбавками. А за що, власне?

Хочете зрозуміти: чи відпрацьовують підлеглі, виплачувані ним кошти, чи не навішують на бюджет фірми виплати, що ніяк до неї не відносяться — у вигляді дзвінків у віддалені куточки планети з робочих телефонів, як часто витрачають робочі години на вирішення особистих проблем?

Встановіть відеокамери у приміщеннях, де працівники виконують свої обов’язки. Дізнаєтесь багато цікавого. Принагідно підстегнете колектив до більш продуктивної праці. Щоправда, любов до своєї особи можете втратити. Хоча зовсім не факт, що вона мала бути взагалі. Зважилися? Ринок готовий запропонувати вам різноманітні Мініатюрні відеокамери та відеореєстратори, умовно розділені на два класи: що забезпечують приховану відеозйомку та працюють відкрито.

У першому випадку апарати «не мозолять» підлеглим очі, але й розслабитися не дають — не заважаючи хіба що найзабудливішим. Для останніх додатковим заходом стимуляції до роботи може стати розмова «тет-а-тет» з начальством. Якщо недбайливому співробітнику заманеться заявити про свою неймовірну працелюбність, то ви завжди зможете йому уявити факти, що явно свідчать про його нещирість у цьому випадку.

Загалом, дбаєте про нервові системи своїх працівників — встановлюйте камери прихованого спостереження. Тільки людей про це попередьте — законодавство зобов’язує. Можна за допомогою заяви на планерці, або розклеївши пару оголошень — у місцях, де ці апарати і встановлені.

Хоча, людина досить швидко звикає до змін в навколишньому інтер’єрі, навіть якщо ці зміни є свого роду донощиками. Тому, якщо надумали купити приховану камеру і вона виявиться на порядок дорожчою за аналогічний прилад, але для зйомки відкритою, то можете сміливо віддати перевагу другій групі (якщо ви обмежені в бюджеті). Своє призначення вона виконає так само добре, як її «родичка». За бажання можна стежити за роботою співробітників навіть у момент своєї відсутності на підприємстві, але тоді доведеться підключити систему до виходу у всесвітню мережу.

Як правильно поводитися в офісі

Як можна заробити школяру

Не той багатий, хто заробляє, а той, хто мало витрачає