Як заробити гроші на телефоні

Ви не знаєте, як заробити гроші в Інтернеті на мобільному телефоні без вкладень? Вас цікавить заробіток на рекламі не вкладаючи гроші? З роками мобільні телефони стали незамінними гаджетами, які можна використовувати в бізнесі. Використовуйте свій смартфон, щоб заробляти гроші завдяки додаткам, які дають можливість отримувати прибуток. У цій статті ви знайдете поради, як заробити гроші за допомогою онлайн-додатків та пропозицій про роботу за допомогою мобільних пристроїв без вкладень. Якщо у вас є смартфон, читайте далі, щоб дізнатися про безкоштовні круті функції, які можна використовувати, щоб заробити гроші.

Як заробити гроші без вкладень за допомогою мобільного телефону

як заробити гроші на телефоні

Мобільні додатки дозволяють заробляти гроші прямо на телефоні. Ми живемо в епоху, коли практично у кожної людини є смартфон з доступом до Інтернету. Оскільки цей пристрій є майже завжди з собою, чому б не використовувати його для отримання прибутку. У мобільній мережі ми можемо знайти тисячі різноманітних додатків, і серед них є й ті, які дозволяють отримати додатковий онлайн-заробіток.

1. Заробіток в Інтернеті з мобільного телефону: перегляд реклами

Adme – це програма, яку можна просто завантажити на свій телефон із магазину додатків. Оголошення відображаються на заблокованому екрані. Вам платять щоразу, коли натискаєте на оголошення або змінюєте екран.

Інші прості й нескладні завдання, такі як серфінг в Інтернеті, надсилання текстових повідомлень та використання соціальних програм, також отримують винагороду. Зароблені кошти можна вивести на електронний гаманець PayPal, чи на подарункову картку Amazon, тощо.

2. Заробіток в Інтернеті з мобільного телефону: продаж фото

Foap – це програма для iOS і для Android де кожен користувач зможете показувати свої фотографії всьому світу, і якщо людям сподобаються знімки, то без проблем можна їх продати і заробити гроші в доларах.

У мобільних телефонах є якісні камери для знімання фото чи кіно, які часто використовуються для запису особливих моментів.

Якщо ви любите фотографувати, у вас також є можливість продавати свої фотографії на спеціальному сервісі Foap. Ця платформа дозволяє отримувати гроші за своє хобі.

3. Заробіток в Інтернеті з мобільного телефону: продаж старих підручників і книжок

BookScouter – це сайт де можна продати книжки і підручники за гідною ціною, тому що система порівнює ціни однакових книжок відразу у 38 продавців. Часто люди відчувають, що їм більше не потрібні певні книжки. Вони тільки займають багато місця. Чудове рішення – продавати старі, вживані книжки прямо на своєму мобільному телефоні.

Сайт BookScouter має програми, які можна використовувати для сканування штрих-кодів на книжках які надсилаєте. Якщо є покупці, які хочуть купити, потрібно вибрати найкращу пропозицію та відправити ці книги на вказану адресу. Оплата здійснюється після підтвердження доставки.

4. Заробіток в Інтернеті онлайн: опитування споживачів

Premium Call – програма для опитування споживачів про продукти чи послуги компаній. Багато компаній які надають послуги хочуть зрозуміти поведінку своїх клієнтів. Вони платять вам за те, щоб ви висловили свою думку.

Прикладом є програма для опитування Premium Call, розроблена Google. Користувач заповнює прості опитування щотижня, щоб заробити гроші.

Вартість опитування коштує від 0,25$ до одного долара. Це дозволить реагувати на всі зауваження, вносити правки до рекламних компаній, і точно знати думку споживачів. Однак це дуже відрізняється від інших типів опитувань, оскільки ви заробляєте бали.

За допомогою цих балів ви можете купувати або підписатися на широкий спектр продуктів і послуг Google у магазині Google Play.

5. Заробіток в Інтернеті: пошукова система Inboxdollars

Заробіток

Пошукові системи дають інформацію з Інтернету. Хоча є кілька пошукових систем, які користувачі використовують тільки для пошуку цікавої інформації, але є і такі, які платять за те, що ви ними користуєтеся.

Inboxdollars є однією з таких пошукових систем. Поки ви займаєтеся своєю звичайною онлайн-діяльністю і користуєтеся браузером Inboxdollars, вам платять гроші. Це чудовий спосіб заробити кошти на своєму мобільному телефоні, не вкладаючи ні копійки.

6. Заробіток в Інтернеті з мобільного телефону: програма Easy Shift

За допомогою програми Easy Shift, яку треба встановити на свій мобільний телефон, зможете заробляти кошти онлайн, допомагаючи компаніям збирати інформацію. Це абсолютно безкоштовно і не вимагає вкладень. В основному це включає в себе необхідність перевірки наявності товару в кількох точках продажу.

Вам також треба буде перевірити ціни та штрих-коди цих товарів. За кожне завдання на ваш гаманець PayPal буде зараховано платіж у розмірі від 2,00 до 20,00 доларів США.

Щоб заробляти гроші на без вкладень, вам потрібно спочатку завантажити програму на телефон. Після цього слід відвідати один із улюблених магазинів. Ця проста дія заробляє вам гроші.

7. Заробіток в Інтернеті: програма Money

Додаток Money простий у використанні та доступний як для пристроїв iOS, так і для Android. У цій програмі можна виконувати кілька завдань. До них належать опитування, таємні покупки, ігри, тощо. Отже, як це використовувати. Просто потрібно завантажити програму на свій мобільний телефон і встановити.

Перш ніж почати заробляти гроші, спочатку потрібно створити обліковий запис. Чим більше квестів ви виконаєте, тим більше очок отримаєте. Вони використовуються для оплати готівкою, яка буде надіслана на ваш рахунок PayPal.

8. Заробіток в Інтернеті з мобільного телефону: програма Userfeel

За допомогою програми Userfeel можна тестувати нові веб-сайти, щоб отримати необхідний відгук про їхній стан. Ця програма доступна як для користувачів iOS, так і для Android.

Для тестування слід провести на своєму сайті принаймні 10-20 хвилин. Userfeel.com забезпечує зручність та простоту використання на мобільних телефонах.

Ця програма використовується як тестер для того, щоб записати тест юзабіліті. Юзабіліті-тестування є найпростішим способом покращити роботу сайту.

Комісія в розмірі 10 доларів США за послуги буде зарахована на ваш рахунок PayPal. Чим вищий рейтинг, тим більше завдань вам буде доступно.

Перед початком роботи виконуються деякі основні тести, щоб переконатися, що тестер правильно працює на вашому мобільному пристрої.

9. Заробіток в Інтернеті: програма для опитування Toluna

Цю програму для опитування можна використовувати для проведення опитувань. Вона доступна як для пристроїв IOS, так і для Android, Toluna пропонує чудові можливості заробляти гроші безпосередньо з мобільного телефону без необхідності інвестувати кошти. Ці опитування дуже різноманітні.

Варіанти пасивного доходу в Інтернеті

Віддалена робота з дому – 5 ефективних способів

Топ 5 порад – як знайти хорошу роботу за 40