Іменна картка «Універсальна Gold» від Приватбанку

Йтиметься про золоту універсальну банківську картку gold від ПриватБанку. У статті фахівці банку розповідають про характеристику картки, діляться своїм досвідом, як правильно користуватися, які у неї можливості та як її отримати. Ця стаття буде корисною як для власників карт, так і для тих, хто тільки замислюється про її отримання.

Оформити банківську картку можна онлайн, не виходячи з дому.

Карта універсальна Голд від Приватбанку: умови отримання, тарифи та кредитний ліміт

Універсальна Gold

Картка gold – це міжнародна платіжна банківська картка, яка дає можливість отримувати кредит із кредитного рахунку, що дуже зручно, тому що на картці можна зберігати свої особисті кошти та у разі потреби використати встановлений кредитний ліміт. Якщо ви проти кредитного ліміту, тоді цю функцію можна вимкнути при отриманні картки

Карта універсальна Gold має такі характеристики:

  • кредитний ліміт – 75 тисяч гривень;
  • грейс-період, він же пільговий період до 55 днів;
  • процентна ставка за кредитом 3,5 відсотків;
  • також прибуток до 7 відсотків річних на залишок на рахунку;
  •  якщо ви не повертаєте всю суму, якою користувалися за кредитом, можна скористатися обов’язковим мінімальним платежем, який становить 5 відсотків від суми заборгованості, але не менше 100 гривень.

Що це означає? Пільговий період він же грейс-період у ПриватБанку становить 55 днів. Цей термін надається для безвідсоткового використання кредиту.

Наприклад, ви взяли суму 500 гривень із кредитного рахунку, потім ще взяли 800 гривень, то заборгованість уже становить 1300 гривень. Вам треба повернути через 55 днів усю цю суму, тобто 1300 гривень, тоді не потрібно буде платити жодної копійки за кредитом.

Але якщо ви не можете повернути всю суму 1300 гривень, тоді, щоб вам не нараховувалася штрафна пеня і ви не вийшли на прострочення, можна скористатися обов’язковим мінімальним щомісячним платежем, який становить 5 відсотків від заборгованості, але не менше 100 гривень

У цьому випадку заборгованість 1300 гривень, а п’ять відсотків це буде менше ніж 100 гривень, тож щомісяця потрібно вносити по 100 гривень.

Експерти дають поради, які допоможуть вигідно користуватися карткою та не переплачувати за комісію.

1). Оплачуйте покупки карткою, а не готівкою отриманою в банкоматі, тому що коли оплачуєте карткою не береться комісія, а коли знімаєте гроші в банкоматі, то сплачуєте комісійний збір. Причому, якщо знімаєте свої гроші, то він становитиме один відсоток, а якщо знімаєте гроші з кредитного рахунку, то 4%.

2). Оформляйте банківську картку іменну з чіпом та фото. Така картка платна, тут можна заощадити та отримати безкоштовну банківську картку, але у іменної картки більше переваг. Вона краще захищена, на неї простіше виводити гроші з електронних платіжних систем. До деяких електронних гаманців простіше прив’язувати іменну банківську картку, оскільки на ній нанесено ваше прізвище та ім’я.

3). До звичайних банківських карток можуть застосовуватися інші обмеження. Наприклад, мікрофінансові організації не видають на них онлайн кредити, вимагають щоб картка була іменною.

4) Якщо плануєте здійснювати перекази на інші банківські картки, то робіть це зі своїх особистих грошей, а не з кредитного рахунку, оскільки банк із цього рахунку бере комісію.

5). Користуйтесь членством у gold клубі. Справа в тому, що власники іменної банківської картки gold сплачують щомісяця 20 гривень за участь у цьому клубі.

В Голд клубі зібрано безліч магазинів-партнерів, як надають знижки клієнтам ПриватБанку з іменною карткою gold.

Резюме

Звичайно, банківська сфера постійно удосконалюється та розвивається. змінюються умови отримання банківських карток та їх функції.

Багато безкоштовних неіменних карток додають собі функціонал подібний до іменних. Тому потрібно постійно стежити за розвитком банків та оформляти собі безкоштовні картки з вигідними для себе умовами.

Як говорити з дітьми про гроші

Яка найкраща реклама в Інтернеті

Робота в Польщі на заводі

error: Вміст захищений!!