Як заробляти гроші на перегляді відео Ютуб

YouTube – це популярний відеохостинг, який служить сховищем відео контенту. А з іншого боку він став аналогом сучасного телебачення. Відеоролики користуються популярністю не тільки у сучасних молодих людей, а, й у всіх вікових категоріях. Жінки дуже люблять дивитися серіали і фільми-мелодрами, чоловіки віддають перевагу навчальним, політичним та інформаційним відеофільмам. У студентів своя тематика. Як і на телебаченні, на YouTube крутяться великі гроші. Реклама послуг і товарів – це головна мета, яку переслідують рекламодавці. А, ютубери намагаються всіма силами заробити гроші на своєму каналі.

YouTube – порад від експертів, як заробити гроші новачкові

Як заробляти гроші на перегляді відео

 Головна порада від топових блогерів, щоб заробляти гроші в соціальних мережах – це трафік на свої проекти. Трафік – всьому голова, і його ніколи не буває багато. Між власниками каналів йде постійна конкуренція і боротьба за відвідувача, який стає користувачем і підписником. Коли автор веде свій канал на YouTube і у нього сотні тисяч глядачів, він може розраховувати на хороший дохід від реклами та комерційної співпраці з підприємцями.

Але, як заробити на YouTube, якщо у автора невеликий канал?

Вихід з цієї ситуації є. Просто доведеться заробляти гроші іншим способом. Суть полягає в тому, що потрібно записувати відео, що просуває бізнес своєї компанії. Це допоможе підприємцю краще продавати свої товари або послуги. Іншими словами, бізнесмен використовує YouTube як інструмент для залучення потенційних клієнтів.

При цьому не потрібне величезне охоплення аудиторії, щоб заробляти гроші на каналі. Ось що радять експерти, як можна монетизувати невеликий канал

1.Заробляємо гроші за допомогою спільноти YouTube

Якщо ви починаєте з нуля, у вас немає бізнесу і ви любитель, вам краще утриматися і спочатку створити спільноту. Приємно в такому співтоваристві спілкуватися спостерігати за тим, як люди реагують на ваші відгуки, що вони пишуть в коментарях, що їх цікавить.

Заробіток на YouTube – це варіант для підприємців, для яких ця платформа є інструментом для розширення своєї спільноти, демонстрації своїх продуктів й послуг і перетворення глядачів на клієнтів.

Для багатьох фахівців YouTube часто є початком сторінки захоплення, так званої воронки, де пошукова система видає інформацію на потрібний контент користувачам, які його шукають, бо алгоритм системи знає, кому він потрібен, і саме цим людям він рекомендує відповідне відео.

Невелике, але специфічне співтовариство дасть можливість заробляти. Це побачать і рекламодавці, які із задоволенням замовлять відео з оглядом товарної продукції, за що добре заплатять.

 1. Як створити спільноту на YouTube

Багато авторів каналів і творці відео помилково вважають, що якщо хтось із відвідувачів підпишеться на канал, то він завжди буде туди приходити і дивитися відео і стане частиною їх спільноти.

Тим часом, це далеко не так. Той факт, що хтось підписався на канал, означає тільки те, що йому сподобалося це відео, навіть якщо воно було зроблено рік тому. Однак часто ця людина є мертвим підписником, тому що вона не повертається, щоб подивитися інші ролики.

Щоб підписник частіше приходив на канал, його потрібно постійно запрошувати листом, відправленим на його пошту. А, щоб це зробити, потрібно створити клієнтську базу підписників. Тому, коли людина дивиться ваше відео, запрошуйте її підписатися на вашу розсилку. Тоді будете впевнені, що всі відправлені повідомлення потраплять прямо в її поштову скриньку.

Сам YouTube також пропонує різні інструменти. Один з них – це  вкладка «Спільнота», якою мало хто користується. Також є стратегія і контент-план. Якщо ви знаєте, що фільм або тема каналу викликає інтерес, ви повинні записувати більше такого контенту. Звичайно, це вимагає аналізу і відповідних висновків, але помилково вважати, що завантаження фільму означає закінчення роботи над ним.

 1. Які показники потрібні, щоб мати можливість заробляти на YouTube?

Ймовірно, що 10-20 тисяч переглядів в день можна перевести в середній показник по країні з точки зору реклами.

Однак є ніші, наприклад, фінанси або бізнес, в яких при наявності близько 10 000 підписників і заклику до дії можна заробляти на афіліації (прагнення людей до об’єднання, Wikipedia.org) десятки тисяч гривень на місяць.

І пам’ятайте, що фільми можуть жити на Ютубі роками, тому там можуть довго капати гроші, завдяки функціоналу афіліації.

 1. Як збільшити свої шанси на отримання доходувідYouTube

 Заголовок, мініатюра, превью необхідні для кліків, але тема відео — це найважливіший фактор. Навіть найкраща мініатюра не врятує слабкий контент, тобто той, який цікавить жменьку людей, але хороший сюжет може впоратися навіть з поганою мініатюрою.

Більшість людей не знають, що блогер має записувати відео для глядачів, а не собі. Саме тому так важливо досліджувати ніші і розуміти проблеми і потреби глядача.

 1. Пять кроків для досягнення успіху

1). Потрібно скласти контент-план, щоб записати ідеї для фільмів. Навіть якщо деякі з них з часом відваляться, у вас ще буде матеріал на кілька серій вперед.

Передбачається, що 1000 показів будуть приносити від 1 долара до 7 доларів доходу від реклами, якщо в спільноті буде збиратися більше заможних людей.

Ці розкиди досить широкі, тому що залежать від багатьох факторів, наприклад, від довжини фільму. Якщо відео довше 8 хвилин, в ньому може бути більше реклами і, отже, більше грошей. Але, 1000 переглядів на відео, яке триває 4 хвилини, і 1000 переглядів на відео, яке триває 40 хвилин, — це величезна різниця. Останні цифри вказують на те, що є можливість заробити в 5, 6, 7 разів більше.

2). Також варто подбати про посилання в описі, на каналі. Мається на увазі посилання на сайти, де проходить монетизація, наприклад, інтернет-магазин або інформаційний бюлетень.

3). Не забувайте і про заклик до дії. Глядачі роблять це дуже часто, тому, якщо робите огляд або опис товарів, потрібно запрошувати їх зайти на сайт.

Цей заклик до дії повинен виглядати спонтанно, але насправді він має бути добре продуманий. Якщо правильно працювати зі сценарієм, то з’явиться шанс утримати увагу глядача довше.

4). Якщо канал YouTube є вашим інструментом контент-маркетингу, ефективною процедурою буде передача певної інформації у відео, а не реклама себе або своєї компанії.

Наприклад, лікар-дієтолог замість того, щоб вмовляти людей записуватись до нього на консультацію, може показати в рамках влогу, як він складає дієти для клієнтів або як проводить тренування. Тоді виникає ймовірність того, що якщо комусь знадобиться його послуга, то той зв’яжеться саме з цим фахівцем, завдяки відео на YouTube.

5). Потрібно ще терпіння і регулярність, так як це має велике значення з двох причин:

 • В першу чергу – вони потрібні для досягнення успіху, тому що його треба чекати.
 • По-друге, алгоритм системи їх цінує, тому що потрібен час, щоб наш фільм просунувся далі і ширше.
 1. Партнерська програма YouTube

1). Відеохостинг YouTube є не тільки сховищем відео, а й інструментом заробітку блогерам, пропонуючи їм партнерську програму Google AdSense, де за рахунок показів реклами можна заробляти гроші.

Система YouTube також має рекламну мережу і платить авторам відео 55 % від доходу, отриманого від рекламодавців, крім цього є ще посередники між авторами фільмів і відео хостингом – це медіамережі, які теж займаються рекламою і отримуючи дохід від Google, і 25% віддають авторам каналів.

Співпраця з медіа мережею має деяку перевагу для ютуберів, так як вони беруть комісію не дарма, а взамін на:

 • зручний і простий вивід зароблених грошей;
 • пропонують багато корисних інструментів для розкрутки каналу;
 • забезпечують співпрацю з брендами напряму;
 • забезпечують юридичну підтримку та інше.

Для партнерства з медіамережею, як правило, необхідно дотримуватись стандартних правил монетизації і додаткових умови.

Ось список перевірених партнерських програм, з якими вигідно співпрацювати:

 • AIR Media-Tech;
 • GTRussia;
 • ScaleLab;
 • Letson.

Розмір заробітку залежить в основному від якості контенту і тематики відео, плюс кількість і тривалість переглядів.

Резюме

Щоб правильно планувати дохід від Google AdSense, експерти рекомендують користуватися програмою Analytics, а також популярними топовими сервісами – WhatStat і SocialBlade.

На думку успішних ютуберів заробіток на партнерці від медіамережі нижче на 20%.

Як заробити 500 гривень в день дитині

Як заробити 1000 гривен в день

Як заробити гроші в домашніх умовах

error: Вміст захищений!!