Варіанти пасивного доходу в Інтернеті

В наш час фейкові статті з інтернету про отримання 100 доларів на день за спеціальною методикою створюють хибну ілюзію заробітку грошей, не вкладаючи жодних зусиль. Звичайно, багато людей мріють про заробіток у мережі, нехай не в такому розмірі, але щоби йшли гроші на пасиві. Звучить як казка, але треба розуміти, що легких грошей не буває, і в більшості випадків, отримувати пасивний дохід, неможливо. Але, якщо з перших днів прикласти руки і голову, й почати реально будувати джерело пасивного доходу в інтернеті, то створені проекти, що само розвиваються, засновані на рефералних програмах, можуть приносити гроші без втручання людини. Це складно, але це можливо. У статті наведено ідеї пасивного доходу, які кожен бажаючий може спробувати реалізувати.

Що таке пасивний дохід?

Якщо сказати простими словами – це постійний дохід без участі людини. Ідея дуже проста і полягає в тому, щоб завдяки попередньо виконаній величезній роботі або вкладеним у справу грошам постійно отримувати дивіденди.

Найпростіший приклад – це банківський депозит, де виплата за відсотками є пасивний дохід.

Якщо людині вдасться створити джерело пасивного доходу, то вона забезпечить собі фінансову незалежність на все життя.

На питання чи зможе кожна людина створити собі пасивний дохід, фахівці відповідають, що все залежить від особистості та завзяття людини у досягненні мети. Порівняти можна з відкриттям бізнесу: теоретично таку можливість мають усі, а практично його відкривають та ведуть одиниці – цілеспрямовані люди. Багато хто просто не витримує і здається при перших труднощах, з якими стикається. Те саме і зі створенням джерела пасивного доходу. Ключ до успіху – послідовність у діях, завзятість та наполегливість. Проте створити свою справу в інтернеті з невеликим джерелом пасивного доходу зможе будь-хто.

Джерела пасивного доходу можуть бути різними, найбільш популярними з яких є:

Варіанти пасивного доходу в Інтернеті

1.Ідея пасивного доходу: здавання житла в оренду

Заробіток на нерухомості – це ідеальний варіант, якщо ви маєте квартиру, яку можна здати в оренду. Від такої угоди щомісяця надходитиме фіксована орендна плата. Тим не менш, ви повинні пам’ятати, що потрібно мати фінансову подушку на випадок ремонту або ситуації, коли орендарі раптово відмовляться від оренди, і доведеться деякий час шукати нових мешканців. Відразу знайти нового орендаря буде дуже складно, а витрати на життя залишаються.

2. Джерело пасивного доходу: продаж своїх інформаційних продуктів

Випуск власних інформаційних продуктів, наприклад, електронна книга, електронний курс із заробітку в інтернеті або музичний альбом, словом, все, що актуально та має попит, а ви фахівець у цих питаннях і можете людям надати послугу. Правда потрібно подумати, що краще створити електронну книгу, онлайн-курс або дизайни шаблонів, що налаштовуються. Інформаційні продукти мають довготривалу стійкість. .

Як тільки запустите у продаж свої цифрові продукти, одразу потрібно буде запустити рекламну компанію на спеціальних сайтах. Така зв’язка працюватиме без власника товару. Таким чином, у вас буде пасивний дохід. Звичайно, спочатку доведеться докласти немалих зусиль, але в довгостроковій перспективі це, безумовно, окупиться. Щоправда, є обов’язкова умова – товари, що продаються, повинні мати певну цінність для людей.

3. Як створити джерело пасивного доходу: партнерський маркетинг

Коли у вас вже є власний цифровий продукт, його необхідно активно рекламувати, щоб люди його бачили та купували. Для цього вигадали дуже хороший спосіб, який сприяє створенню пасивного доходу.

Для цього потрібно запропонувати людям, які рекламуватимуть ваші товари, певний відсоток свого доходу.

Тут правило просте – чим вище встановлена комісія для партнера, тим більше шансів просування і продажу продукту. Цей спосіб називається партнерський маркетинг, він дає можливість заробляти набагато більше, ніж при прямому продажу.

4. Як отримати пасивний дохід: банківський депозит

Відсотки за банківським вкладом – це надійний і чистий дохід, щоправда, він не високий, зате без обману. У зв’язку з тим, що сьогодні фінансові установи встановили дуже низькі відсоткові ставки за вкладами, тому, щоб дохід був відчутним, потрібно інвестувати чималу суму грошей. Крім того, доведеться зробити знижку на інфляцію, тому в сумі заробіток буде невеликий. З іншого боку, це безпечна форма заощадження грошей.

4. Як створити джерело пасивного доходу: накопичення активів

Активи – це все, що має певну зростаючу цінність. Активом може бути нерухомість, іноземна валюта, криптовалюта, наприклад, Біткойни, а також золото або інші дорогоцінні метали. Їхня вартість постійно зростає. Але це пов’язано з ризиком, тому що ніхто не в змозі оцінити масштаби збільшення або можливого зменшення вартості активів.

5. Стабільний пасивний дохід: авторське право

Дохід від авторських прав, ліцензій та патентів – це справді дуже хороше джерело доходу. Однак тут потрібний творчий підхід у винаході нових та незвичайних речей. Тому він підходить творчим людям, здатним до винаходів.

Якщо ви зможете написати книгу, створити комп’ютерну гру або мобільну програму – це, звичайно, забирає багато часу і вимагає таланту, але воно того варте, адже прибуток може бути постійним і значним.

6. Стійке джерело пасивного доходу: контекстна реклама

Інтернет-активність – це в основному текстова реклама та рекламні банери, що з’являються на багатьох сайтах або популярних тематичних блогах. Їхні автори часто рекомендують різні продукти (партнерський маркетинг), які продаються завдяки високому інтернет-трафіку.

Правило тут таке: якщо у вас розкручений та цікавий веб-сайт з високим трафіком, то люди заходитимуть на нього, натискатимуть на рекламу, купуватимуть товари, а ви зароблятимете гроші.

На перший погляд, цей вид заробітку здається простим, проте він вимагає великих знань і наполегливості. На початку шляху важко отримати будь-який прибуток.

Як бачимо, є багато способів створити пасивний дохід, але для цього необхідно прикласти чимало розумових зусиль, щоб забезпечити стабільний потік грошей. Звичайно треба диверсифікувати джерела доходу, тому що це підвищить безпеку та захистить від мінливих ринкових тенденцій.

Віддалена робота з дому – 5 ефективних способів

Топ 5 порад – як знайти хорошу роботу за 40

20 ідей для відкриття власного бізнесу