Як заробити гроші за 5 хвилин з виводом на карту

Заголовок статті трохи казковий, але якби там не було, люди цікавляться такою можливістю. І це не дивно, бо коли хтось із знайомих каже людині, що та може заробити кілька десятків гривень не вкладаючи ні копійки, вона відразу перетворюється на слухача. Можна називати таких людей жадібними, але успішні підприємці вважають, що коли є можливість заробити гроші, то варто нею скористатися.

Реальна можливість заробити гроші за 5 хвилин у додатках до смартфону

Як заробити гроші за 5 хвилин з виводом на карту

Яку суму коштів можна заробити за 5 хвилин однозначно не скаже ніхто, але, чи можна так швидко заробити гроші, на це питання відповідь буде, що можна. Сучасний розвиток ІТ технологій дозволяє людям заробляти гроші онлайн. У середньому за п’ять хвилин можна заробити від одного долара до десяти зелених, але у відгуках успішних підприємців бачимо виняткові суми під одну тисячу доларів.

Якщо ви запитаєте, на чому можна так швидко заробляти гроші, відповідь буде – на додатках до смартфонів. Конкретної суми не скаже ніхто, бо у деяких програмах можна заробити багато, а у деяких – мало, оскільки кількість завдань у всіх додатках різниться.

Але додатки для заробітку грошей на мобільному телефоні є, і їх дуже багато.

Для ознайомлення з ними читайте далі.

Які основні види заробітку, та який у них маркетинг?

Здебільшого це дрібні та не складні завдання, наприклад, встановити мобільні додатки на смартфон , грати у ігри і написати коментар, провести тестування програми, тощо. Розробники програм хочуть впевнитись в якості програми і готові за це платити гроші.

Дуже багато варіантів пов’язаних з перевіркою функціоналу ігор. Це дуже легкий заробіток для людей, які люблять грати на мобільному телефоні у вільний час, бо цей вид заробітку ідеальний для них. Крім приємного проведення часу вони будуть отримувати винагороду, яка в рази більша, ніж за завдання з написання коментарів та встановлення додатків. Тому спеціально з цієї нагоди в статті приведено кілька конкретних способів на те, як можна швидко заробити гроші. Звичайно, цілком легально, безпечно і іноді навіть з великим задоволенням.

Іноді буває дивно, чому деякі люди ігнорують такі прості способи заробітку грошей. Наприклад додаток до смартфону Monese, має політику, що замість реклами вони платять користувачам за свої програми. Якщо багатьом людям доводиться працювати по кілька годин, щоб заробити 15 євро, то чому б їм не дістати телефон, щоб завантажити одну програму і отримати за це такі легкі гроші? Чому б їм не рекомендувати цю програму іншим людям, для яких вона згодиться і отримати ще 15 євро? А та людина створить свій обліковий запис за реферальним посиланням, і теж отримає 15 євро і безкоштовну картку.

1.Monese – додаток, що дозволяє платити в євро без конвертації валюти

Все, що вам потрібно зробити, це завантажити програму Monese, вона доступна для Android та iOS. Процес реєстрації простий і зрозумілий. Через 5 хвилин у вас буде програма, і створений обліковий запис. Тепер все, що вам потрібно зробити, це замовити безкоштовну картку під обліковий запис та почекати кілька днів, поки вона надійде до нас.

Що буде пізніше? Все, що вам потрібно зробити, це поповнити свій рахунок Monese за допомогою банківського переказу, або будь-яким іншим можливим способом і здійснити один платіж карткою. Для цього краще купити щось приблизно за 1 євро, тоді комісія буде коштувати 0,02 євро. Відтоді чекаєте максимум 48 годин, і на вашому рахунку з’явиться 15 євро. Можете вивести їх будь-яким способом на свій банківський рахунок. Як недолік, для українців цією карткою можна користуватися тільки за кордоном, у їхніх магазинах під час перебування на відпочинку. Але, щоб заробити 15 євро за 5 хвилин, можна і в Україні.

Як користуватись послугами Monese в Україні? Сервіс постачальника фінансових послуг, зареєстрований у Великій Британії. Він обслуговує поточні рахунки в Україні та Європі лише онлайн. Операції з рахунком та інші послуги клієнти отримують за допомогою повнофункціональної мобільної програми, яка дозволяє відкрити банківський рахунок у фунтах чи євро.

2. Глобус — популярное приложение, которое обеспечивает пассивный заработок на смартфоне в течение 5 минут.

Маркетингова стратегія програми дуже проста та доступна будь-якому користувачеві. Тут достатньо завантажити додаток на свій девайс, після чого виконати всі вказівки інструкції, що знаходиться на офіційному ресурсі. Заробіток полягає у перегляді реклами продуктів, ігор, тощо від різних виробників. Щоб запустити програму, необхідно натиснути опцію «Старт». Далі користувач може забути про телефон, тому що більше нічого не потрібно робити, просто залишити налаштування в такому положенні, як вони є. Реклама час від часу з’являтиметься і змінюватиметься, за що будуть капати гроші.

З проекту зароблені гроші можна вивести на гаманці платіжних систем PayPal та WebMoney. Українці можуть отримати гроші у гривнях. Для цього потрібно виводити зароблені кошти на картку Visa або MasterCard українського Інтернет-банку Приват24. Щоб вивести гроші на гаманець WebMoney, необхідно мати на рахунку в Глобусі 0,5 доларів, виведення грошей на Z-гаманець без комісії від одного долара. Платіжна система PayPal встановила мінімалку на виведення 10 доларів. .

3. Appbonus – програма для смартфона, на якій можна заробити гроші за п’ять хвилин

Методика заробітку не становить жодних труднощів. Для початку необхідно завантажити з Play Market цю програму та встановити її на свій смартфон. Після цього програму потрібно запустити. Відповідно до маркетингу, ви одразу отримаєте пропозицію почати заробляти гроші на виконанні простих завдань. Підтвердивши свою згоду на роботу, отримаєте перше завдання з інструкцією щодо його виконання.

Наприклад, у завданні буде потрібно за запропонованою іконкою знайти програму, завантажити її та встановити на смартфон. Після виконання всіх дій, описаних в інструкції, підтверджуєте виконання завдання. Через короткий час, приблизно хвилин п’ять, отримаєте зароблені гроші. Виводити кошти можна на електронний гаманець Qiwi або на баланс мобільного телефону.

4. Легкі гроші – ця програма схожа на Appbonus

Суть дуже проста. Берете замовлення в роботу, виконуєте всі умови та отримуєте грошову винагороду. Але є один нюанс. Деякі умови можуть виглядати приблизно так: «Не можна видаляти програму протягом 48 годин з моменту встановлення». Якщо ви порушите це правило, то оплати не отримаєте.

5. Money App — це англомовний сервіс для заробітку грошей на додатку

Щоб почати заробляти гроші на установці мобільних додатків, потрібно пам’ятати, що система працює англійською мовою. Також у функціонал включено і іспанську мову, хто нею володіє, тому пощастило. Завдань на сайті багато вистачить усім. Завдання різноманітні та цікаві.

У зв’язку з тим, що сервіс зарубіжний, то оплата за роботу відбувається в іноземній валюті. Однак для користувачів це не створює проблем, головне заробити гроші та тримати їх на балансі у доларах. При виведенні зароблених коштів на електронний гаманець, чи карту ПриватБанку відбудеться конвертація за курсом Центрального Банку України.

Заробіток в Інтернеті на перегляді відео

Українські сайти для заробітку в гривнях

Заробіток в Інтернеті в гривнях без вкладень