Робота в Польщі на заводі

Польський ринок праці є неосяжним і роботодавці постійно запрошують українців на роботу, пропонуючи на вибір: вакансії на сільськогосподарських фермах, у малому бізнесі або роботу на заводі. Українці, які хочуть чесно заробити гроші, аби покращити своє фінансове становище, та навчитися підприємництву у розвиненій європейській країні, із задоволенням їдуть на роботу до Польщі. Вакансії у польському бізнесі є у всіх галузях. Тому кадрів потребують багато підприємств, особливо робітників. Потрібні кваліфіковані робітники на будівництво, на підприємства легкої промисловості, на машинобудівні заводи та м’ясопереробні комбінати.

Як влаштуватися на роботу на польський завод, читайте далі.

Як влаштуватися на роботу в Польщі на завод

Робота в Польщі на заводі

Робота на польських заводах вигідна українцям, бо там добрі умови праці та високі зарплати. А ще багатьох українців приваблює те, що на завод можна влаштуватися на роботу не маючи досвіду та кваліфікації.

Робота в Польщі на консервному заводі Dawtona

Звичайно, всіх бажаючих приймати на роботу не можна, оскільки це негативно вплине на якість продукції, тому на польських заводах розроблені правила з набору персоналу. До того ж ці правила стосуються як українців, так і поляків. Наприклад, польський консервний завод у місті Dawtona приймає на роботу за затвердженими адміністрацією такими критеріями:

1). Вікові обмеження – від 20 років до 50 років. Але це все умовно хорошого фахівця приймуть на роботу і в 55 років.

2). Зважаючи на те, що завод працює на переробці овочів, фруктів та інших харчових ресурсів, усі працівники повинні мати санітарні книжки та медичні огляди. Без цього на роботу не приймуть.

3). Крім того, враховується хороша фізична форма. Хоча на заводі всі виробничі процеси автоматизовані, ручна праця також є. Наприклад, працівники цеху весь робочий день працюють на ногах, тож люди із ослабленим здоров’ям тут не потягнуть.

4). Особливу увагу адміністрація заводу звертає на шкідливі звички, мається на увазі вживання алкоголю. Прогули через запої не допускаються. Часті перекури заборонені.

5). Добросовісне виконання посадових обов’язків. Ті працівники, хто чесно та старанно ставиться до роботи, заохочуються адміністрацією, з часом їм  пропонують більш вигідні умови праці.

6). Змінна робота. У разі виробничої необхідності робота організовується у нічну зміну.

Що тішить багатьох українців, так це те, що при влаштуванні на роботу кадровики не вимагатимуть досвіду роботи. Консервний завод у польському місті Давтоні без проблем бере на роботу українців без досвіду роботи у переробній промисловості, ще й без володіння польською мовою. Розумні українці, які бажають будувати кар’єру в Польщі, працюють і вчать польську мову.

Яка зарплата?

Оплата праці на заводі залежить від складності виконуваних робіт та кількості відпрацьованих годин. В середньому це 13,29 злотих на годину. Хто витривалий і може працювати понаднормово, може брати додатковий час. Тоді оплата становить 13,29 злотих за годину плюс 50%. Якщо працівник працює у нічну зміну понаднормово, то до 13,29 злотих на годину отримає ще плюс 100%.

Резюме

Багато українців вважають, що на заводі краще працювати, ніж на сільськогосподарській фермі чи на сезонній роботі зі збирання врожаю.

Робота в Польщі по біометрії

Створення потоку грошової енергії та залучення капіталу

Як заробляти великі гроші різними способами