Організація бюро переїздів

Комерсанти зі стажем знають, що надавати різні послуги часом вигідніше, ніж робити що-небудь. За популярності у місцевого населення послуга здатна приносити стабільно високий дохід. У великих містах конкурентоспроможні квартирні перевезення, без яких не може обійтись жодна сім’я. Йдеться про спеціалізоване бюро переїздів.

Рано чи пізно з переїздами стикається кожна сім’я, чи заплановано, чи за власним бажанням. Найбільш поширені квартирні переїзди у великих містах та мегаполісах. Саме там, у великій кількості відбувається купівля-продаж житла. Перевезення також потребують офісні фірми і контори, магазинчики і бутики. Крім цього виникають і інші потреби у перевезеннях, наприклад, відвести кудись сейф або великогабаритний вантаж. Подібні перевезення клієнт хоче здійснити у найкоротший термін, тому правильно злагоджена та швидка реакція на замовлення є головною запорукою успіху спеціалізованого підприємства.

Для відкриття підприємства з переїздів потрібне таке:

Організація бюро переїздів

1. Бюро, як і будь-яке інше мале підприємство не може перебувати у повітрі, тому для нормального функціонування необхідно орендувати офісне приміщення.

2. Оскільки перевезення пов’язані з переміщенням безліччю вантажів різної величини та маси, тому для бізнесу знадобляться вантажні автомобілі та мікроавтобуси. Для міських перевезень ідеальним варіантом є малотоннажна вантажівка типу «Газель» або «ЗИЛ Бичок». По-перше, вони мають скромні габарити на відміну від справжніх вантажівок, по-друге, малотоннажки здатні перевести пристойну кількість вантажів, при цьому витрачаючи не дуже багато палива. Щоб бути у всеозброєнні, необхідно мати у розпорядженні фірми відразу кілька автомобілів з різною вантажопідйомністю. Для істотніших перевезень варто замислитися над придбанням професійної вантажівки на 15-20 тонн.

3. Для всього штатного транспорту потрібні місця під стоянку або закриті бокси.

4. Навіть діти знають, що без водіїв автомобіль не поїде, тому слід прийняти до штату кілька водіїв із вантажними категоріями прав та гарним знанням міста.

5. Вдалі бюро з квартирних перевезень пропонують крім автомобілів ще й послуги вантажників, які швидко та акуратно винесуть поклажу та завантажать у кузов, а по прибутті розвантажать майно та занесуть у будинок.

Ідея для бізнесу: вирощування орхідей на продаж

Як заробити на продажі косметики

Як створити бізнес-профіль у Instagram

Комментарии 1

Добавить комментарий