Як відкрити Детективне агентство

Сьогодні практично кожна людина за бажання може організувати свою справу. Але найчастіше «каменем спотикання» є пошук ідеї того, якому заняттю присвятити свої сили та час. Є люди, які з дитинства відчували пристрасть до різноманітних розслідувань, захлинаючись читали детективи і вже в середині книги знали, хто винуватець злочину.

Якщо у вас було саме так, то чому б не спробувати відкрити свою детективну агенцію.

Детективне агентство

Тим більше, що доступних технічних пристроїв, які могли б допомогти у проведенні розслідування, сьогодні досить багато.

Сучасні завдання детективного агентства можуть бути різні. Це і стеження за невірним подружжям, і збір інформації про партнерів по бізнесу, робота з кримінальних та цивільних справ та багато іншого. Природно, що для якісного виконання своїх функцій необхідно мати сучасну техніку: прилад для пошуку жучків, міні диктофон, пристрій, що підслухують, приховані камери спостереження та інші пристрої.

Дії співробітників компанії безпосередньо залежатимуть від побажань замовника. Зазвичай відбувається так: замовник приходить, викладає свою проблему, а керівництво детективного агентства вирішує, чи здатне воно вирішити подібне питання самотужки чи ні.

Для організації подібного бізнесу необхідно мати гарні зв’язки в поліції, адже, можливо, доведеться досить тісно співпрацювати, а без знайомств це буде неможливо.

Основні кошти доведеться витратити на ліцензію, рекламу, обладнання офісу меблями, комп’ютерною технікою та іншим спеціалізованим обладнанням.

Основний бюджет необхідно передбачити для витрат на спеціальну техніку. Хороша організація повинна мати у своєму арсеналі не лише шпигунську техніку (міні диктофони, радіопередаючі жучки, підслуховують пристрої тощо), а й пристрої, що гарантують захист від витоку інформації. Обов’язково на озброєнні повинен бути захист від прослуховування і пристроїв, що прослуховують, якісний антижучок і пригнічувач мобільних.

Перш ніж розпочати організацію бізнесу, необхідно добре проаналізувати ринок подібних послуг. Можливо, у місті вже є кілька детективних агенцій, що зробить конкуренцію значно жорсткішою. В цьому випадку доведеться вигадувати нові «фішки» або йти спочатку на зниження вартості послуг.

У будь-якому випадку, цей бізнес вимагає хороших знань, зв’язків, початкового бюджету та певного таланту. Якщо це все є, то ризикнути обов’язково варто.

Закони бізнесу: з чого почати новачкові

Як заробити на фрілансі

Бізнес для жінок – 10 найкращих ідей для мам!