Ідея для бізнесу: вирощування орхідей на продаж

Вирощувати орхідеї – це не лише захоплююче та красиво, це ще й прибутково. Жодна квітка у світі не зрівняється з орхідеєю за кількістю міфів і сказань, складених на її честь. Наприклад, тубільці з Нової Зеландії впевнені, що орхідея має божественне походження, а індіанці з Амазонки дали орхідеї назву «дочки повітря».

Відомий філософ і вчений Конфуцій застосовував до орхідей визначення «королівські», а китайці, якщо називають людину прізвиськом «орхідея», цим підкреслюють витонченість і вишуканість цієї людини.

Ніхто не буде сперечатися, що особлива вишуканість орхідей у ​​їхній неповторній красі, тому і вартість цієї квітки назвати низькою не можна.

вирощування орхідей на продаж

Наприклад, квітка орхідеї в горщику коштує не менше 50 доларів за рослину, а гілка орхідеї на квітковому ринку може коштувати кілька тисяч рублів залежно від кількості квіток на гілці. Квітникари кажуть, що більшість орхідей, які зараз продаються на квіткових ранках Росії та спеціалізованих магазинах, привезені з Голландії та Таїланду. Природно, час і транспортування негативно позначаються на рослинах, тому, щоб надати товарний вид рослині і сховати дефекти, квіткарі вдаються до деяких хитрощів. Але все таємне стає явним, а справжні поціновувачі орхідей готові платити великі гроші, щоб отримати рослину в ідеальному стані.

Технологія вирощування орхідеї

Наразі вже відпрацьовані технології, які дозволяють вирощувати орхідеї на закритому ґрунті у природних умовах Росії. Якщо використовувати насіння, то з моменту посадки до продажу орхідеї пройде не менше п’яти років – це довго і малорентабельно. Інша річ, якщо використовувати «дітки» – нирки від дорослих рослин. Час вирощування дорослої орхідеї з відростка лише 1,5-2,0 року.

Для відкриття свого бізнесу достатньо зареєструвати індивідуальне підприємництво у категорії «Декоративне садівництво та виробництво продукції розсадників». Але це можливо, якщо теплиці для вирощування орхідей встановлені на території власної дачі або прибудинкової території. Розрахувати окупність проекту можна за середньою формулою: кожен квадратний метр теплиць має приносити 4-5 тисяч чистого доходу на рік. Так, і не зайвим буде ознайомитись із літературою з вирощування орхідей.

Як заробити на продажі косметики

Як створити бізнес-профіль у Instagram

Як почати продавати товари на Amazon

Комментарии 1

Добавить комментарий