Ідея бізнесу по дизайну інтер’єру

Є люди, яким дуже подобається твочість. Вони постійно щось придумують, і фантазують, як змінити ландшафт, як прикрасити свій будинок, свою квартиру. Вони навіть становляться радниками для колег і друзів з питань дизайну, і вони також роблять це з ентузіазмом і самовідданістю.  Це те, що їм подобається робити, малювати новаторські ідеї, вони володіють хорошим стилем, їм подобаються новинки в декоративних виробах і модних кольорах. Якщо ви людина з цими здібностями, то вам слід подумати про те, як почати бізнес з дизайну інтер’єру.

Як дизайн інтер’єру перетворити в бізнес

Ідея бізнесу по дизайну інтер'єру

Коли ви подивитесь телевізійні програми, які перетворюють нудні, незручні квартири в справжні хороми з новими меблями, з сучасним і веселим декором, з приємним і гармонійним забарвленням стін, то відразу захочете точно так же обладнати своє житло.

Ремонт квартири за дизайнерським пректом перетворює кімнату в красиву територію, що поліпшує стиль життя сім’ї. В офісі такий ремонт покращує умови роботи людей, тому що створює робочу атмосферу.

Все це творять компанії по дизайну інтер’єрів. Якщо ви володієте художнім смаком і у вас є талант дизайнера, то ви також можете допомогти тим людям, хто хоче оновити дизайн своїх внутрішніх приміщень. Для цього можете створити компанію, що спеціалізується в області дизайну.

Як почати бізнес з дизайну інтер’єру 

1). Роблячи перший крок, вам слід ознайомитись із загальними тенденціями ринку дизайну в вашому регіоні. Також, треба врахувати свої навички і переваги в цьому відношенні. Важливо, що б ви вклали час і зусилля для того, щоб вивчити попит і бажання людей отримати комфорт у власній оселі. Це прояснить вид вашого бізнесу із дизайну інтер’єру:

 • Яка галузь декору найкраще відповідає смакам та вашим інтересам;
 • Яку концепцію оформлення інтер’єру ви зможете виконати.
 • Хто буде вашим партнером або помічником.

Тут потрібно розуміти, що внутрішнє оздоблення приміщень охоплює практично все, що люди використовують в своїх будинках і на роботі, тому ринок настільки великий, наскільки велика уява людей і їх бажання.

Тому потрібно відразу вибрати кращу нішу для творчості. Для цього потрібно продумати, що ви зможете запропонувати замовнику. Потрібно вирішити як будете працювати – поодинці або очолите креативну команду, включаючи бригаду будівельників. Тільки після цього зможете чітко визначитись з ціною за свої послуги. Залежно від набору послуг і їх вартості сформується ваша команда.

Як правило після закінчення університету молодий фахівець починає свою кар’єру в архітектурній компанії. Там людина отримує досвід, і їй приходить ідея про створення своєї справи в образі дизайн-бюро.

2). Ось чому в якості другого кроку, потрібно розглянути, який аспект для дизайнерських послуг найкраще підходить для бізнесу, який ви хотіли б створити, наприклад:

 • Фарбування стін, обклеювання їх шпалерами або фотошпалерами, тобто все, що пов’язано зі стінами і перегородками.
 • Оббивка меблів, подушки, штори, килимки, килими та інше.
 • Дизайн кухні – посуд, аксесуари та кухонні гаджети.
 • Реставрація меблів.
 • Світильники, прикраси, картини, дзеркала, рами для картин, шафи, полиці, та інше.

Обов’язково визначте концепцію і специфіку вашої майбутньої творчої роботи.

 3). По-третє, є ще один спосіб отримати загальне уявлення про те, як почати бізнес з оформлення інтер’єру. Тут потрібно подумати про концепцію і перелік послуг з оформлення приміщень, які ви можете запропонувати в залежності від ваших навичок і потреб потенційних клієнтів. Тут може бути широкий спектр можливостей:

 • Проекти з оформлення дитячих кімнат.
 •  Креативний проект ремонту кухні.
 • Прикраса будинку.
 • Мінімалістський орнамент.
 •  Прикраса по фен-шуй.

Залежно від категорії та концепції що адаптується до вашого бізнес-проекту з оформлення приміщень, ви також повинні визначити можливих прямих і непрямих співробітників, щоб бути впевненими, що ви можете відповідати стандартам якості, що робить вашу підприємницьку діяльність стійким бізнесом. Для цього вам слід мати свою команду.

Але, перш ніж створити колектив талановитих людей, необхідно бути впевненим керівником і хорошим фахівцем в обраній ніші. Тому з першого дня роботи дизайнерської студії потрібно рішуче долати проблеми, щоб ні хто не засумнівався у вашій компетентності. При цьому конкуренти мають досвід на цьому ринку послуг не упустять нагоди скористатися вашою слабкістю.

Бізнес для всіх — 44 прибуткові варіанти малого бізнесу

Як врятувати свої заощадження в умовах інфляції

Як підвищити шанси на отримання іпотеки

error: Вміст захищений!!