Ідея бізнесу – міні-пекарня

Випічка хліба — одна з найбільш затребуваних ідей для бізнесменів-початківців, так як технологія виробництва досить проста, а товар незмінно користується попитом.

Здавалося б, існуючі хлібокомбінати повністю задовольняють потреби населення цієї продукції, але попит змінюється. Люди хочуть отримувати нові сорти хлібобулочних виробів, цікаві форми та навіть незвичайне утримання. У невеликих населених пунктах або віддалених районах великих міст свіжоспечений хліб завжди буде затребуваний. Міні-пекарня, влаштована прямо на місці, дозволить пропонувати щойно спечену продукцію, при цьому значно заощадивши на транспорті.

Все ж таки, рано чи пізно, щоб збільшити оборот, хліб доведеться розвозити по торгових точках і ось тут неминуче виникне конкуренція з великими хлібозаводами. Щоб уникнути цього, можна зайнятися виробництвом нетрадиційних виробів, наприклад, щось із національної кухні: коржики, лаваш, мадаурі, кухтіані, маклакаш, кишинівський хліб.

При цьому до вибору рецептури потрібно поставитися дуже уважно та обережно. Варто згадати про ту невдачу, яку зазнав у Росії знаменитий італійський пекар Джанні Меллі, маркетинговий хід якого виявився неприйнятним для специфіки національного ринку товарів.

Нюанси хлібопекарської справи

Ідея бізнесу – міні-пекарня

Початківцям хлібопекарське виробництво не варто забувати і про те, що кожен рецепт повинен пройти сертифікацію у російських чиновників. Працюючи вже не перший рік у цій сфері бізнесмени радять спочатку до тонкощів розібратися у всіх нюансах хлібопекарської справи. Для цього варто попрацювати підсобним працівником на чужій пекарні, причому, пройти стажування, починаючи від вантажника до пекаря. Такий досвід буде безцінним і дозволить потім не відчувати труднощів у дрібницях.

При обладнанні пекарні слід враховувати санітарні вимоги до приміщення. За площею воно має бути не менше 250 кв.м., обладнане спеціальною вентиляцією, мати два склади, на одному з яких зберігатиметься сировина, а на іншому – готова продукція, а також необхідна кімната відпочинку з умивальником та туалетом.

Звичайно, не обійтися і без тістомісильної машини та печі, які зараз можна без проблем купити на ринку обладнання. В цьому випадку знадобляться рада фахівців і знову ж таки, стажування, що дозволяє розібратися в усіх аспектах роботи. Найкраще, якщо таке спеціальне обладнання буде розумно збалансоване за ціною та продуктивністю.

Організація з будівництва каркасних будинків

Організація бюро переїздів

Ідея для бізнесу: вирощування орхідей на продаж

Комментарии 1

Добавить комментарий