Організація з будівництва каркасних будинків

Безперечною перевагою будівництва каркасного будинку є швидкість зведення конструкції, її легкість та економічність. Високі експлуатаційні характеристики будинків з дерев’яного бруса, укладеного в каркас, давно оцінили споживачі в Канаді, США, Японії та Центральній Європі. Будівництво за каркасною технологією можна продовжувати і в зимовий період, не побоюючись морозів та сильної вологості. Конструкція каркаса дуже легка, це дає можливість значно заощадити на дорогому фундаменті та відмовитися від використання вантажопідйомної спецтехніки.

Вартість будівництва квадратного метра каркасного будинку на сьогоднішній день складає в середньому 12-13 тис. рублів. Ціна залежить від складності планування та кількості поверхів.

Організація з будівництва каркасних будинків

Схема будівництва каркасного будинку починається з основи будь-якої будівлі — фундаменту. Спочатку риється траншея під фундамент, і прокладаються комунікації, потім встановлюється опалубка і монтується металевий каркас з арматури, яку або пов’язують обв’язувальним дротом або зварюють електрозварюванням. Готову металеву основу заливають бетоном або цементним розчином і дають сісти.

Наступним етапом будівництва каркасного будинку є гідроізоляція та зведення каркасу. Важливий момент стосується каналізації, якщо вона проходитиме під підлогою, потрібно заздалегідь розмістити її труби в підпіллі. Після монтажу каналізаційної системи робиться чорнова підлога і при необхідності утеплюється. Потім зводяться самі стіни, залежно від поверховості створюється міжповерхове або горищне перекриття. Потім зводиться дах.

Потім стіни каркасу обшивають листами з вологостійких матеріалів зовні та теплоізоляційними усередині, попередньо змонтувавши всі комунікації та інженерні системи. Також до оздоблення стін встановлюються вхідні двері та вікна. Для кращої теплоізоляції на зовнішній матеріал можна додатково укласти шар утеплювача та зробити декоративне оздоблення. Тільки після повного зашивання стін слід приступати до встановлення системи опалення та сантехніки.

Щоб здійснити задумане та відкрити фірму зі збирання каркасних будинків, необхідно не тільки наявність чималих коштів, а й залучення кваліфікованих робітників різних напрямків. Для більш злагодженої роботи та її швидкості дуже важливо мати хваткі організаторські здібності, без яких у будь-якій сфері бізнесу не обійтися.

Організація бюро переїздів

Ідея для бізнесу: вирощування орхідей на продаж

Як заробити на продажі косметики

Комментарии 1

Добавить комментарий