Як заробляти гроші на маркетплейсі Аліекспрес

Аliekspress – це популярна, та відома у всьому світі торгова біржа, на якій продаються турецькі, китайські, українські та інші товари. На відміну від китайської торгової платформи Alibaba, на якій продаються товари оптом, на Аліекспресі – продаються дрібними оптовими партіями і навіть у роздріб. Ця біржа в Китаї не працює, там торгує її аналог – Taobao. За статистикою агентства Alexa щороку на Аліекспресі купують товари понад 37 мільйонів покупців. Бажаєте почати продавати та заробляти на перепродажі товарів на Аliekspress? Вона, як і раніше, залишається найпопулярнішим торговим майданчиком в Україні.

У цій статті написано, як заробити на цій біржі.

Продавати на Аliekspress може кожен, але заробляти гроші не кожному вдається

Як заробляти гроші на маркетплейсі Аліекспрес

Створити обліковий запис та виставити товари на продаж дуже просто. Декілька років тому, продати товар міг будь-який користувач. Останнім часом біржа дуже змінилася.

Бренд біржі та її популярність змушує продавців відповідати її вимогам. Справа в тому, що люди, коли роблять там покупки, не звертають особливої уваги на продавця, у якого купили товар. Якщо хтось їх запитає: «Де ви купили ці кросівки?», то людина не скажете «У магазині спортивного взуття на Хрещатику, 79», а скажете «На Аліекспресі». Тобто ім’я біржі стало брендом, і адміністрація добре це розуміє та піклується про своїх клієнтів.

Правила порталу змінилися, тому серед продавців залишаються тільки найкращі, які надаватимуть послуги на дуже високому рівні.

Що продавати на Аліекспресі?

На першому етапі вам потрібно вибрати товари, які мають попит, і у вас є бажання їх продавати. Якщо вони вже є, то це добре. Якщо починаєте з нуля, краще вибирати недорогі товари, які добре продаватимуться.

Для цього потрібно добре вивчити ринок за останні 3 роки і дізнатися, що користувалося тоді і що користується зараз підвищеним попитом. В Інтернеті є дуже точна статистика: скільки товарів було продано, на яку суму в тій чи іншій категорії.

Як проходить оформлення замовлення та доставка товару

1). Щоб розпочати торгівлю на Аліекспрес, необхідно пройти реєстрацію на їхньому сайті. Іноді система видає новачкам бонуси – невелика сума грошей на рахунок.

2). Вибираєте потрібну річ у каталозі. При покупці можна трохи заощадити, якщо використати купони на знижку.

3). Оплачуєте вибрані товари. Про обман можете не турбуватися, тому що ці гроші не надійдуть одразу до рук продавця, вони будуть на рахунку біржі.

4). Далі пишіть адресу для доставки товарів. Але тут потрібно набратися терпіння, тому що товар буде в дорозі до 2 місяців.

5). Після отримання товару, покупець погоджується із покупкою та на сайті робить позначку про закриття угоди. І тільки тепер продавець отримає гроші за проданий товар.

Якщо двома словами, то бачимо, що процес заробітку, начебто, як нескладний і навіть може бути без вкладень, тому що біржа Аliekspress дає стартовий бонус, але є деякі нюанси.

Порада від експертів 

Намагайтеся знаходити універсальні продукти. Наприклад, продавати планшети – не найкраща ідея, тому що ця галузь постійно розвивається, причому дуже швидко. Якщо рік тому модель продавалася за 3600 гривень, то цього року вона може продаватися за набагато нижчою ціною через наявність інших сучасних потужніших і кращих моделей.

Крім того, отримати хорошу ціну на планшети від виробника буде дуже складно, тому що на цьому ринку переважають великі мережі, які торгують електронікою.

Якщо ви знайшли добрий товар – вам потрібно його купити подешевше. Найпоширеніший спосіб – це купити побільше у виробника, тоді можна отримати знижку. На жаль, з іншого боку, це недолік продажу новинок, тому що доводиться вкладати багато готівки.

Резюме

Перш ніж почати заробляти на Аliekspress, сядьте та порахуйте в Excel усі витрати та можливі доходи, та й розрахуйте маржу.

Мінімально можлива маржа, яку ви маєте отримувати на Аліекспрес, становить 25%, але краще заробляйте як мінімум 30%.

Кожен має шанс бути багатим

Як розпочати свій бізнес – поради початківцям

Складання особистого фінансового плану