Як розпочати свій бізнес — поради початківцям

Рано чи пізно настає момент, коли хочеться розпочати свій бізнес. Щоб мати зручний графік роботи чи підвищити свій дохід. Існує два сюжети для організації бізнесу — зі стартовим капіталом або без грошей, зате з ідеєю. Успішні бізнес-ідеї не завадять і за наявності капіталу. Але коли його немає чи накопичення мінімальні, без ідеї – нікуди.

Щоб визначити напрямок свого майбутнього бізнесу, потрібно знайти якусь потребу суспільства і вигадати спосіб її реалізації.

Як розпочати свій бізнес

Простий приклад таких ідей – винахід велосипеда, автомобіля, комп’ютера. З кожним днем ​​знайти такий осередок стає все складніше.

Другий варіант – штучно організувати потребу суспільства у своїй бізнес-ідеї. Наприклад, виробник лез для гоління Gillette свого часу почав пропагувати гоління ніг серед жінок. Таким чином, попит на продукцію зріс удвічі. Або поява агентств нерухомості. Тепер зняти квартиру без посередників практично неможливо, бо агенції перехоплюють контакти власників швидше. І так створюють у суспільстві потребу користуватися їхніми послугами. Зараз на цей рівень починають виходити кадрові агенції. На сьогоднішній день у цій ніші конкуренція ще невисока. Тому на організації кадрової агенції теж можна заробити.

З чого розпочинається бізнес-ідея? Тобто, в який бік потрібно спрямувати думки, щоби вигадати якийсь небачений проект. Все залежить від особистих якостей людини. Якщо є бажання круто змінити своє життя і відкрити власний бізнес, то слід рухатися у бік особистих інтересів. Наприклад, бізнес-ідеї можуть бути орієнтовані на чоловіків та жінок. Очевидно, що чоловік може сплести прикрасу з бісеру, але навряд чи готовий присвятити цьому все своє життя.

Характер кожної людини є унікальним. Хтось любить спілкуватися з людьми, для іншого це велике випробування. Тому, плануючи свій бізнес, зважай на індивідуальні риси характеру. Виробляти щось (програмне забезпечення, паркани, гумові іграшки тощо) можна не докладаючи зусиль у спілкуванні із замовниками. Достатньо знайти одного надійного реалізатора. Але якщо бізнес-ідея відноситься до сфери послуг, тут потрібно, щоб мова була «добре підвішена».

Для народження бізнес-ідеї не обов’язково мати багато грошей. Але неодмінно мати досвід. Часто чиєсь хобі переростає у прибуткову справу. Отже, кілька ідей у ​​розвиток:

Ландшафтний дизайн. Популярний серед власників елітних ділянок. Бізнес можна розпочати практично з нуля – косити газони. А потім насадити кактусів, оголосити це трендом сезону та добре заробити. Плюс такого бізнесу у тому, що він легко розширюється. Не проблема найняти помічників, щоб засадити гектари землі туями та ялівцями. Прокат спортивного спорядження, або Готуй лижі влітку. Почати можна влітку, здаючи напрокат велосипеди. Добре, що прогулянки на велосипедах стають дедалі популярнішими.

Також можна принести пару «розбитих» скейтбордів або самокатів у молодіжний парк. Завдання: накопичити до кінця літа грошей на купівлю б/у лиж і черевиків, щоб узимку поїхати в гори і там здавати їх в оренду. Екскурсії.

Тема для окремої довгої розмови. Але організація екскурсій – це просто неоране поле діяльності. Можна зібрати мінімальну кількість охочих до «бусика» і вивезти за місто. При цьому все координується через соціальні мережі, і витрат на рекламу ніяких. Потім можна вийти на офіційний рівень та придбати ліцензію. Адже найбільше грошей приносять закордонні екскурсії. Продаж через інтернет-аукціон eBay. Тут необхідно мати хватку.

Вчасно знайти якусь дивовижну штуковину, купити її та перепродати. Мінус цього способу заробітку в тому, що доведеться практично цілодобово просиджувати в Інтернеті. Нагляд за будь-ким або чим-небудь. Щось на зразок няні для собак, кішок, морських свинок та рослин, поки власники квартири відпочивають на морі. Для початку потрібно вигадати «легенду». Тобто скласти список щасливих клієнтів, які можуть порекомендувати послуги письмово або по телефону.
Вочевидь, є ще безліч варіантів організації бізнесу. Найкраще почати із записування своїх бізнес-ідей, навіть найбезглуздіших. Нехай їх буде дві на день. Потім наприкінці місяця цей список слід перечитати та залишити лише одну. Розписати план її реалізації та братися за справу.

Існує лише один варіант розвитку подій, коли найгеніальніша ідея приречена на провал – якщо постійно сидіти на п’ятій точці.

Складання особистого фінансового плану

Як встановити правильну ціну на продукт / послугу

Організація виробництва та продажу квасу