Кожен має шанс бути багатим

Не може бути такого, що людина, яка народилася в сім’ї бідних людей, матиме звички
та багатіїв. Це просто виключено. Проте чимало випадків, коли люди заробляли багато грошей, не маючи забезпечених батьків чи оточення, яке поділилося б із ними своїми знаннями. Але як так сталося?

Вони просто вирішили, що звички батьків не для них і навчилися нових принципів.

Кожен має шанс бути багатим

Ось деякі приклади.

Не відкладати на потім

Ніколи не настане ідеальний момент, а зірки можуть і не розташуватися, як потрібно. Якщо виникла ідея, беріть все, що у вас є зараз, і реалізовуйте задум. Інакше ви або не приступите до справи, або інша людина зробить це за вас.

Не упускайте шанс

Не варто відмовлятися від можливості додатково заробити. Адже ви не можете сказати, де саме на вас чекає успіх. Якщо займатиметеся однією і тією ж справою, то не побачите розвитку. Звичайно, не варто втрачати голову, вкладаючись у ризиковий бізнес, але закриватися від усього нового теж не можна. Нехай ви щось втратите, зате набудете досвіду.

Плануйте майбутнє

Це не історія, де все вже добре. Йтиметься про інше. Наприклад, ви хочете купити автомобіль. Вирішіть, яку суму доведеться відкласти на щомісячні виплати. Можливо краще просто накопичити. Подумайте про перспективу. Поки ви платитимете за кредит, ваша машина застаріє і вам захочеться придбати нову. То чи не краще одразу почати відкладати на щось більше, а не влазити у борги?

Ставтеся до грошей спокійно

Це означає, що ви не заздрите більш багатим людям і не боїтеся втратити свої кошти. Зверніть увагу на багатих людей. Вони дисципліновані у фінансових питаннях та поважають себе.

Емоційні витрати

Іноді люди купують речі лише тому, що їм так закортіло. Тільки витрати ці виявляються невиправданими. У результаті такі покупки захаращують будинок. У магазин потрібно ходити зі списком. Якщо з’явилося бажання придбати якусь річ, зачекайте кілька днів. Все ще її хочете? Значить, треба брати.

Володійте активами

Багатих людей не цікавить просто факт заробітку грошей. Вони вкладають кошти у різні інвестиції, щоб потім приносили додатковий дохід. Необов’язково витрачати великі суми, можна купити лише дві акції, а потім нарощувати капітал. Гроші можуть зникнути, але активи не пропадуть, особливо якщо у вас їх кілька.

Збирати власний досвід

Можна навчитися всім принципам заможних людей. Але немає сенсу в них, якщо ви нічого не хочете робити. Перестаньте прислухатися до думки неуспішних особистостей, вони не поділяться з вами цінними порадами щодо покращення фінансових питань. Такі люди зазвичай влазять у борги заради дорогих покупок, їм не стати багатими.

Баланс активів та пасивів

Це означає, що не варто поспішати витрачати всі зароблені гроші. Машина, яку ви збираєтеся купити вже скоро стане для вас пасивом. Вам доведеться виділяти гроші на її ремонт, бензин, автомийку тощо. Вона лише забере суму із вашого бюджету. Машина – ваш пасив. Активи – це все, що приносить вам додаткові кошти: цінні папери, нерухомості, здана в оренду тощо. Тому намагайтеся, щоб активів і пасивів у вас було хоча б порівну.

Не беріть кредити

Звичка бідних людей у ​​тому, що вони беруть кредити на свої потреби та розраховують якось виплатити пізніше. Багаті ж оформляють позики для свого розвитку. Вони сподіваються, що вкладені кошти принесуть їм ще більший дохід. Так із будь-якими боргами. Не оформлюйте позику без гострої потреби, інакше сильно постраждає ваш бюджет.

Тримайте фінанси під контролем

Перестаньте надіятися на диво. Без планування та обліку, у вас не буде навіть мінімального капіталу. Але, якщо ви зможете його накопичити, то можете перетворити на потік, що приносить вам ще більше грошей.

Як розпочати свій бізнес – поради початківцям

Складання особистого фінансового плану

Як встановити правильну ціну на продукт / послугу