Відкриваємо меблевий бізнес

Якщо ви вирішили відкрити меблевий бізнес, то слід вибирати найбільш перспективні напрямки, до яких належить виробництво офісних, кухонних та спеціалізованих меблів.

Найприбутковіший сегмент меблевого виробництва – вбудовані меблі.

Відкриваємо меблевий бізнес

Небагато від нього відстає за прибутковістю виробництво корпусних меблів.

Меблевому бізнесу не обійтись без виробничих площ. Меблевій фабриці знадобиться досить великий за площею місце, приблизно в 1200 квадратних метрів, і то лише для розміщення в будівлі виробничих цехів, якщо в бізнесі передбачені додаткові приміщення, площ знадобиться більше.

Невеликому меблевому виробництву буде потрібно менше місця, близько 600 квадратних метрів.

Якщо ви є власником малого підприємства з виробництва меблів, то розпочати бізнес слід з корпусних меблів, які виготовляються з ламінованих ДСП. Ці меблі відрізняються невисокою вартістю, що заздалегідь забезпечує вам ринок збуту.

До того ж технологія виготовлення корпусних меблів досить проста та чудово відпрацьована. Перебуваючи у будь-якому регіоні, ви будете забезпечені у вихідному матеріалі, оскільки на території Росії ДСП виготовляється скрізь.

Якщо ви знаходитесь в пошуку спеціалізації, то радимо вибрати м’які або кухонні меблі. Згідно зі статистикою, ці категорії є найбільш затребуваними і мають великий попит. До того ж виробництво м’яких меблів не вимагає дорогого обладнання, оскільки більшість операцій виконується вручну. Відкриття такого виробництва набагато перспективніше у регіонах, ніж у столиці РФ.

Це пов’язано з тим фактом, що регіональні ринки стрімко нарощують свій потенціал, а також подалі від великих мегаполісів значно знижено концентрацію конкурентів. Також це впливає на скорочення рекламного бюджету, хоча зовсім виключати цю статтю витрат не рекомендується.

Важливим для покупців фактором є близьке перебування виробництва та можливість придбати товар безпосередньо у виробника. Це зручно і в тому випадку, якщо меблі слід замінити. Скорочення тимчасового проміжку безпосередньо впливає процес обороту коштів, а оперативність грає вирішальну роль будь-якому виробництві.

Говорячи про меблевий бізнес, слід зазначити, що невеликі фабрики з виробництва меблів мають сильну перевагу, а саме можливість моментально реагувати на потреби ринку. Великі меблеві фабрики не можуть працювати з індивідуальними замовленнями, втрачаючи при цьому неабияку частку клієнтів.

Як показує практика, на запуск у серійне виробництво нової моделі у виробників йде до чотирьох місяців, малий меблевий бізнес, працюючи з індивідуальними замовленнями, отримує гарантований і швидкий прибуток, вирішуючи таким чином свої фінансові труднощі.

Навіть великі торгові мережі співпрацюють з малими меблевими підприємствами, тим самим розширюючи свій асортимент, отримуючи від подібної співпраці очевидний зиск і надаючи невеликим підприємствам додаткові можливості виходу потенційного покупця.

Як зробити успішну кар’єру

Як поєднати роботу та особисте життя

Сучасна ділова жінка