Як зробити успішну кар’єру

Влаштовуючись на роботу, дуже багато чують обіцянку можливості зробити в цій організації непогану кар’єру.

Насправді, щоб хоч трохи просунутися і тим більше обійняти високу посаду, доводиться чимало попрацювати. Як же досягти успіху у цій справі?

Як зробити успішну кар'єру

Потрібно пам’ятати, що для того, щоб отримати підвищення – зовсім необов’язково працювати найбільше. Набагато важливіше, щоб вас вважали корисним та відповідальним працівником.

Крім того, нерідко при затвердженні кандидатури на хорошу посаду потрібні не ділові якості, а добрі стосунки з ключовими фігурами чи керівництвом тієї компанії, де людина працює.

Ні для кого не секрет, що чимало керівників приймають подібні рішення, керуючись власними симпатіями щодо підлеглих, а не їхніх реальних заслуг.

При цьому потрібно виконувати свою роботу швидко і якісно, ​​на імітації бурхливої ​​трудової діяльності довго не протримаєшся. Також, треба пам’ятати, що ніхто не любить незручних людей, мовчунів та «правдолюбів». У них велика можливість назавжди залишитися без підвищення.

Крім того, потрібно підтримувати рівні та дружні стосунки з колективом, не скромничати, але й не намагатися все зробити самотужки. Не відмовляйте тим, хто потребує допомоги, і не соромтеся питати порад у інших, навіть у начальника, якщо вам доручили нову справу.

Слідкуйте, щоб ваш зовнішній вигляд завжди був ідеальним. Жінка повинна мати непомітний, але акуратний макіяж, манікюр та укладання. Бажаючи зробити кар’єру в цій організації, одягайтеся відповідно до прийнятого в ній дрес-коду.

Жінкам не варто дозволяти собі надто відкриті та нескромні вбрання, це може звести нанівець її бажання виглядати компетентним та цілеспрямованим працівником.

Не менш важливо завжди стежити за своєю мімікою. Не треба напускати на себе занадто серйозний і стурбований вигляд, навпаки, на губах – легка усмішка, в очах – спокій та впевненість.

Про те, що відбувається у вашій душі, оточуючим знати не обов’язково. Усі повинні бачити у вас людину, якій можна довірити керувати іншими людьми.

Як поєднати роботу та особисте життя

Сучасна ділова жінка

Де українцям заробити гроші під час війни