Сучасна ділова жінка

Раніше за всіх жінок було прийнято ділити на два класи — домогосподарка та працівниця.

Тобто. роль жінки була обмежена народженням та вихованням дитини, підтримкою домашнього вогнища та виконанням загальногромадянського обов’язку. Про повноцінний саморозвиток і самореалізацію не йшлося.

Сучасна ділова жінка

Погляди щодо жінок стали змінюватися після двох воєн, що пройшли територією Європи – Перша та Друга світова війна.

Умови, що складалися під час цих подій і якийсь час після, продемонстрували здатність жінок займатися справами, що традиційно вважалися чоловічими.

Щоправда, у Європі набагато раніше, ніж у Росії це стало причиною формування особливого класу жінок – бізнес-леді. У Росії це поняття увійшло до лексикону лише 90-ті роки минулого століття.

Ділова жінка та її якості

Це дуже активна особа. Вона прикладає максимум зусиль для того, щоб досягти успіху. І робить це не гірше, ніж чоловіки.

Бізнес-леді — це шанувальник власного часу. Її пріоритети розставлені подібно до книг на полицях бібліотеки. Вона завжди знає, де на неї чекає успіх, а де — програш.

Природа ділової жінки трохи стервозна. Вона ретельно стежить за своїм здоров’ям та фізичною формою. Ретельно підбирає власний гардероб. Навіть удома вона не дозволить собі ходити у розтягнутих спортивних штанах та незрозумілого виду футболки.

Така жінка знає, як поводитися в суспільстві, вміє контролювати свої емоції. Вона гарно каже, викладає свої думки лаконічно.

Ділова жінка легко сходиться з людьми, ніколи не спізнюється, чітко дотримується всіх термінів угод. Її бюджет перебуває під жорстким контролем.

Де українцям заробити гроші під час війни

Жіноча кар’єра – основні рекомендації

Instagram stories – як провести опитування користувачів