Ідея бізнесу: розведення норки

Розведення норки може стати для вас чудовим бізнесом.

Норка – це хутрове звірятко, яке користується великою популярністю. Їх тримають удома, а також використовують для створення різноманітних аксесуарів. Звичайно ж, другий варіант не найкращий. Хороший варіант вирощувати тварин для розведення.

Вибір приміщення та клітини

Можна виділити окрему кімнату та розводити тварин удома, а можна і на фермі. Такий варіант підійде, якщо ви живете за межами міста і маєте свою ділянку землі. Слід зазначити, що клітини для тварин мають бути досить просторими. Адже вони активні звірята.

У клітці обов’язково має бути будиночок, де тварини зможуть сховатися будь-якої миті. Крім цього, в ній має бути годівниця, резервуар з водою (ці тварини дуже люблять плавати) та напувалка. Зазначимо, що всі елементи мають бути добре закріплені у клітці.

Найкраще купувати клітини (комірка діаметром 2 см). Дев’ятимісна клітка коштує приблизно 10 тисяч карбованців. Норки можуть битися, тому їх потрібно утримувати в окремих клітинах.

Клітини потрібно розташовувати під навісом. Так ви захистите звірів від негоди.

Годування

Норки — це м’ясоїдні тварини. У їхній раціон входять: дрібні гризуни, птахи, а також риби. У домашніх умовах їх годують свіжою рибою, м’ясом, молочними продуктами, злаками та сухими кормами.

Ще необхідні вітамінні добавки, тому що ці тварини схильні до різноманітних захворювань.

Розведення норки

розведення норки

У віці 10-11 місяців тварини готові до розмноження. Весна – період розмноження. У березні самця та самку поміщають в одну клітинку для спарювання. Нащадок з’являється тижнів через сім. В одному посліді може бути до 15 дитинчат. У цей час потрібне сіно чи стружка для гнізда. Два тижні після народження самка самостійно годує малюків. Через сорок днів після народження дитинчат відсаджують до окремих клітин.

Ринок збуту

Знайти клієнтів – справа складна. Продавати звірят можна як домашніх улюбленців. Інший варіант – продаж шкурок. Який варіант вибрати – вирішувати вам. Але пам’ятайте, що норки – це живі істоти. Вдалого бізнесу!

Бізнес-ідея: соляне кафе

Бізнес ідея: Торгівля на пляжі

Як правильно шукати поставщиків для інтернет-магазину