Навіщо потрібні офшорні зони?

Офшори є привабливою нагодою для ведення бізнесу. Якщо бізнес передбачає ділові відносини з іноземними компаніями, то реєстрація офшорної компанії значно розширить можливості цих ділових відносин.

Але офшори досі сприймають як інструмент відмивання грошей. Справді, кілька десятків років тому через офшори відмивали гроші. Але офшори зараз є легальним способом переведення нерухомості чи капіталу до політично та економічно стабільних країн.

Офшори використовують для того, щоб здійснювати інвестиційну діяльність або міжнародну торгівлю.

Навіщо потрібні офшорні зони?

Хоча є багато інших варіантів використання офшорів. Офшори є досить добрим варіантом з погляду міжнародного податкового планування. Якщо компанія не веде бізнес у країні реєстрації, вона має право скористатися пільговим оподаткуванням, іноді податки можуть бути повністю відсутніми. Якщо компанія діє у країні реєстрації, то виплати будуть за ставками, прийнятими податковим законодавством.

Якщо потрібно зберегти інформацію про реального власника компанії або керуючого компанією, то можна призначити номінального акціонера та номінального директора. Але в документах компанії ці дані у будь-якому разі будуть вказані. Якщо конфіденційність має велике значення, необхідно уважно вивчити особливості країни, у якій планується реєстрація підприємства. Різні органи контролю також становлять чорні списки офшорних зон. У подібні списки потрапляють країни, які контролю не надають дані про власників бізнесу.

Відмивання грошей через офшори вже давно не є актуальним. Офшори є ключем до стабільного та успішного ведення справ відповідно до законодавства.

Види банківських рахунків для офшорів

Офшорні схеми: як спосіб підвищити дохід бізнесу

Податки офшорів – ключові моменти та особливості

error: Вміст захищений!!