Бізнес-ідея: соляне кафе

Що таке соляна кімната знають усі. А ви знаєте, що таке соляне кафе?

Сьогодні відкриття гарного кафе – зовсім не новина. На цьому ринку конкурентів більш ніж достатньо, тому підприємцю-початківцю доведеться досить важко. Навколо різні ресторани та кафе, як же виділитися на їхньому фоні, щоб клієнти віддали перевагу вам?

Бізнесмени по-різному виходять із такої ситуації. Дехто відкриває ресторани виключно для вегетаріанців, хтось придумав відкрити антикафе.

Бізнес-ідея: соляне кафе

Зараз набирають популярності так звані соляні кафе. Їх поки що дуже мало, тому конкурентів ви можете не боятися. Не в кожному місті можна знайти таке місце, а от охочих туди потрапити чимало.

Ви можете зайнятися цим видом бізнесу, якщо у вас лежить душа до роботи ресторану, якщо ви добре в цьому розумієтеся. Дуже важливо мати досить великий початковий капітал, який за необхідності можна взяти у банку як кредит. Не варто розпочинати таку справу в невеликому містечку – швидше за все, у вас не буде достатньої кількості відвідувачів та постійних клієнтів.

Потенційна аудиторія таких кафе є досить специфічною. Це будуть люди із середнім доходом, які дбають про своє здоров’я. Сіль сприятливо впливає на астматиків та хворих на бронхіт. Крім того, перебування в соляному кафе знижує ризик зараження грипом, тому під час епідемії наплив відвідувачів буде ще більшим.

Для створення такого бізнесу потрібно близько 50 тис. доларів. Це досить багато, проте ваш заклад буде приносити гарний прибуток, тому витрати будуть виправдані. У витрати входять: оренда та оздоблення приміщення ($15 тис.), меблі та обладнання для кухні ($8 тис.), оформлення документів (понад $2 тис.). Вам доведеться оминути всі необхідні державні інстанції. На рекламу піде близько $1,5 тис.

У середньому ваше кафе повністю окупиться десь за два роки. Якщо додатково відкрити соляну лавку (грілки, сіль та суміші для ванн, світильники тощо), можна значно збільшити заробіток.

Тобто. у вас виходить 2 в 1: соляна кімната та соляне кафе.

Бізнес ідея: Торгівля на пляжі

Бізнес-ідея: виготовлення ялинкових підставок

Як правильно шукати поставщиків для інтернет-магазину