Додатковий заробіток для бухгалтера

Про додатковий заробіток мріють багато офісних працівників, але у різних людей можуть бути різні здібності і схильності до творчої роботи. Комусь може більше вдаються статті на кулінарні теми, хтось із задоволенням проведе вебінар, а хтось, хто добре орієнтується в соціальних мережах, зможе застосувати свої знання в цьому напрямку і працювати адміністратором. А, де зможе знайти додаткову роботу бухгалтер? Про це мова піде в статті.

Реальні джерела додаткового доходу для бухгалтерів

Отже, які ж є способи додаткового заробітку в Інтернеті для бухгалтера? Найпоширеніший варіант, який відразу ж спадає на думку – це консультування та бухгалтерські послуги. Далі є такий варіант, як написання статей на бухгалтерську тематику і виконання контрольних, курсових робіт для студентів. Ті люди, хто вміє виразно і зрозуміло для інших людей викладати свої думки, можуть стати адміністраторами груп з бухгалтерської тематики в соціальних мережах, можуть працювати контент-менеджерами в проектах з бухгалтерської тематики.

Бухгалтер може працювати віддалено і заробляти гроші на партнерських програмах або взагалі зробити свій сайт і продавати інфопродукти з бухгалтерської теми. Але це самий трудомісткий спосіб він займає дуже багато часу і вимагає від автора певних навичок і знань.

Детальна інформація про способи додаткового заробітку для бухгалтерів

Додатковий заробіток для бухгалтера

Таких способів дуже багато, тому що є деякі способи, де професія не має значення, але в статті публікуються реально працюючі способи, ось вони.

1.Консультування та бухгалтерські послуги

Консультування – це коли до бухгалтера приходить клієнт або він сам знаходить клієнта і дає йому консультацію. Тобто роз’яснює якісь складні моменти бухгалтерського обліку або оподаткування, дає пораду щодо вирішення якоїсь певної проблеми, а клієнт оплачує цю роботу.

Бухгалтерські послуги – це коли бухгалтер постійно виконує доручену роботу в бухгалтерії якогось підприємства або індивідуального підприємця. Тобто – це вже постійні доходи і тому тут велика можливість додаткового заробітку. Зараз дуже багато є різних сервісів, які надають бухгалтерські послуги віддалено.

У цьому випадку не обов’язково жити в одному місті з клієнтами, можна працювати віддалено, сидіти вдома і працювати в бухгалтерській програмі. Існують хмарні програми особливістю яких є те, що база даних знаходиться на серверах в мережі, і через Інтернет здійснюється клієнтський доступ до цієї бази даних. Це самий зрозумілий для будь-якого бухгалтера вид додаткового заробітку і це один з тих видів заробітку який може з часом стати основною роботою.

2. Контрольні, курсові та дипломні роботи на замовлення

Такий вид заробітку особливо не рекламується, але він є і на цьому можна не погано заробити. Звичайно для якісного виконання замовлень необхідно знати основні вимоги до оформлення таких робіт, дотримуватися термінів виконання, тому що більшість таких завдань термінові, їх за кілька днів потрібно зробити. Ще одне зауваження, виконуйте роботи якісно за будь-які гроші якщо вже взялися. Тобто, однаково добре потрібно зробити курсову роботу і за 300 гривень і за 500 гривень, якщо взялися.

Як стверджують досвідчені виконавці замовлень, на виконанні контрольних робіт можна заробити більше, ніж на наданні послуг і тут менше конкуренція. Для своєї репутації збирайте відгуки від усіх своїх клієнтів. Якщо вас зацікавив цей вид заробітку, то шукати замовлення можна на біржах фрілансу, наприклад, Weblancer.

3. Написання статей для бухгалтерських сайтів

Щоб займатися написанням статей на бухгалтерську тематику у вас повинна бути до цього схильність. Звичайно, просто так сісти і відразу написати статтю хорошої якості, напевно не вийде якщо ви ніколи цим не займалися. Написати бухгалтерську статтю це ще не означає що відразу отримаєте гроші. Тут дуже важливо знайти замовника, який її купить.

Шукати замовлення на написання бухгалтерських статей потрібно на біржах фрілансу, припустимо на Weblancer. На цих біржах можна замовити не тільки статті на бухгалтерську тематику, там багато продається вже готових статей різної популярної тематики.

Для користування цією біржею потрібно зареєструватися, написати про себе інформацію, описати, що ви вмієте робити, яка у вас кваліфікація. Далі викладаєте своє портфоліо, зразки написаних статей. Коли все зробите, подивіться стрічку проектів і там якщо зустрінете відповідне для вас замовлення, то залиште свою заявку.

4. Дистанційна робота в якості адміністратора груп в соціальних мережах

Що ж це за професія адміністратор соціальних мереж, чим він там займається і взагалі навіщо він потрібен. Така професія потрібна, тому що створюються групи Вконтакті, в Однокласниках, в Facebook і ними потрібно управляти.

По-перше, це дозволяє отримати відвідувачів на сайт. Для цього в групі публікуються, припустимо, анонси статей і посилання на продовження, яке веде на сайт. А, якщо людина з соціальних мереж перейде на сайт, вона там погуляє, щось почитає, може підпишіться на розсилку, десь клацне на рекламу. Все це позитивно позначиться на просуванні сайту. Крім того соціальні мережі дуже зручне місце для спілкування.

Припустимо, для того щоб відповідати на питання користувачів, ділитися досвідом у автора аккаунта на бухгалтерську тематику немає часу, він наймає на роботу адміністратора – досвідченого бухгалтера, який буде відповідати на питання відвідувачів.

5. Контент менеджер інтернет проектів з бухгалтерської тематики

Суть цього виду заробітку – наповнення сайту замовника контентом. Тобто власник сайту дає завдання контент менеджеру, щоб той постійно поповнював його ресурс інформацією, щоб сайт нормально працював, мав хороший трафік і залучав клієнтів.

До контент менеджера пред’являються більш високі вимоги, ніж до копірайтера, який просто пише статті. В обов’язки контент менеджера може входити як самостійне написання статей, так і купівля статей у копірайтерів. Якщо потрібен великий обсяг інформації для сайту, і контент менеджер не встигає їх писати, то він буде підбирати авторів для того щоб вони писали статті на замовлення. Тут вже є деякі управлінські функції, крім того на сайті зазвичай ще розміщуються відеоматеріали, рекламні банери і за всім цим стежить контент менеджер.

6. Заробіток на партнерських програмах

Коли автор пише свій навчальний курс або кілька курсів він налаштований на те щоб збільшувати його продажі. Але аудиторія споживачів у кожного автора обмежена. Навіть, якщо у нього є база підписників яким можна запропонувати новий курс, або є сайт відвідувачам якого теж можна запропонувати інформацію для ознайомлення з цим курсом але це дуже обмежена аудиторія.

А тому власник курсу розробляє партнерську програму і готовий віддати частину свого прибутку з продажів курсу якщо партнер допоможете йому збільшити продажі. Згідно умови партнерки з продажу курсу, партнер може отримати різний відсоток, наприклад, 30%. Процес заробітку такий.

Людина реєструється в партнерській програмі і отримує партнерське посилання. Далі це посилання поширюється в Інтернеті: на сторінках свого сайту, в соціальних мережах, на чужих просунутих сайтах..

В свою чергу партнер теж може брати участь в партнерських програмах інших авторів курсів і розміщувати посилання на чужі продукти на сторінках свого сайту і таким чином заробляти додаткові гроші.

Ніяка професійна підготовка тут не потрібна і прибуток непоганий – 30 відсотків з продажу одного курсу.

У інших авторів є курси з бухгалтерської тематики, з партнерською програмою на 50% комісійних.

7. Заробіток на своєму сайті

Щоб створити собі додатковий дохід потрібно знати всі попередні методи заробітку. Тобто заробляти на своєму сайті не зможете без вміння писати статті. Дуже добре, якщо у вас є своя група в соціальній мережі, якщо ви продаєте на своєму сайті партнерські продукти.

При розкрутці сайту, будуть потрібні мінімальні знання в управлінні сайтом, вміння орієнтуватися в адмінці сайту, тобто у внутрішній структурі, знати html, хоча б на базовому рівні, щоб поставити банери, потрібно буде знати як оптимізувати статті щоб вони виводили сайт в топ пошукових систем.

Ніяких здібностей звичайно не потрібно, головне щоб ви орієнтувалися в тому, про що пишете.

Як розвинути впевненість у собі?

Як заставити мізки позитивно мислити

Безгрошів’я – причини та методи виживання

Коментарі 1

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!