Як заставити мізки позитивно мислити

Внутрішній діалог багато в чому залежить від вашого стану і може мати як негативні, так і позитивні наслідки: якщо ви оптиміст, обговорення з собою можуть мати позитивний відтінок надії, якщо ви песимістичні, і обговорення з самим собою можуть мати тенденцію. бути негативним. Але якщо ви відчуваєте, що внутрішній діалог стає надто негативним, ви можете навчитися його перетворювати. Таким чином, у вас є шанс стати людиною, яка мислить позитивно і ви помітите, що це також корисно для здоров’я.

Чому добре мислити позитивно?

Як заставити мізки позитивно мислити

Внутрішній діалог може підвищити вашу продуктивність на роботі та загальний настрій. Більш оптимістичний погляд на життя також може принести користь здоров’ю, наприклад, підвищити життєздатність, зміцнити імунну систему, поліпшити здоров’я серцево-судинної системи, знизити стрес і ризик передчасної смерті.

Незрозуміло, чому оптимісти і люди з позитивним внутрішнім діалогом отримують ці переваги, але дослідження показують, що ці люди можуть мати розумові здібності, які допомагають їм легше вирішувати проблеми, що виникають, і легше справлятися з життєвими труднощами. Таким чином, вони зменшують шкідливий вплив стресу та занепокоєння.

Як працює внутрішній діалог?

Перш ніж ви навчитеся говорити із собою ефективно та продуктивно, ви повинні спочатку визначити типи негативного мислення. Експерти кажуть, що їх чотири: персоналізація (ви думаєте, що все, що відбувається – ваша вина), перебільшення пропорцій (акцентуйте увагу на негативних сторонах ситуації та ігноруйте всі позитивні), фаталізм (завжди очікуєте, що гірше, ігноруючи будь-яку логіку, яка може переконати вас у протилежній ситуації) та поляризації (дивіться на світ чорним по білому, все або добре, або погано, не приймайте, що ситуація може бути десь посередині або може мати нюанси).

Як тільки ви розпізнаєте свій тип, ви можете почати перетворювати його на позитивне мислення. Приємно розуміти, що ви не можете зробити це за одну ніч! Потрібно багато тренувань, але якщо ви будете наполегливими, ви почнете помічати позитивні ефекти.

Як змусити свій мозок мислити позитивно?

Є багато прикладів негативного внутрішнього діалогу, і ви найкраще знаєте, з чим зазвичай стикаєтеся. Нижче наведено кілька прикладів негативного мислення та того, як його можна поступово замінити на позитивне мислення.

Негативний: «Я всіх розчарую, якщо передумаю».
Трансформація на позитивне мислення: «Я маю право змінити свою думку. Інші зрозуміють.

Негативні: «Я зазнав невдачі і потішався над собою».
Позитивний: „Я радий, що хоча б спробував. Щоб спробувати, потрібна сміливість».

Негативний: «Я надто товстий, зовсім не у формі, нічого з цим робити немає сенсу».
Позитивний: «Я здатний і сильний чоловік і хочу бути здоровішим».

Негативні: «Я ніколи цього не робив і впевнений, що не вийде, якщо спробую».
Позитивний: «У мене є можливість дізнатися про щось нове і розвиватися. Я попрошу про допомогу, якщо відчую, що вона мені потрібна».

Як ви використовуєте позитивне мислення у повсякденному житті?
Позитивний внутрішній діалог — це не природний інстинкт, особливо якщо ви по-своєму песимістичні, але це звичка, яку можна поступово змінити, щоб вона стала нормою. Ось кілька порад, які вам допоможуть:

Виявляє можливе «підводне каміння» негативного внутрішнього діалогу. Певні сценарії можуть змусити вас сумніватися у собі та призвести до ще негативніших дискусій із самим собою (наприклад, неприємні події на роботі). Якщо ви визначите ситуації, які викликають у вас негативні думки, це допоможе вам передбачити їх і підготуватися до них.

Подумайте про свої почуття. Зробіть перерву в поганий день та оцініть свій внутрішній діалог. Стає надто негативним? Чи не могли б ви зробити щось, щоб зробити це позитивним?

Шукайте гумор.

Сміх допомагає зняти стрес та напругу. Коли вам потрібен стимул для обговорення з самим собою, знайдіть способи викликати посмішку на своєму обличчі, наприклад, подивіться смішні відеоролики з тваринами.

Оточити себе позитивними людьми. Чи знаєте ви, що ви можете поглинати емоції оточуючих? По можливості проводьте час із відкритими, безтурботними людьми, які дивляться життя з оптимізмом.

Говоріть собі позитивні слова. Наприклад, залиште на столі записку з позитивним спонуканням, приклейте її на холодильник або інші місця, які ви часто бачите, або купіть кухоль з надрукованим позитивним посланням.

Якщо, незважаючи на всі ваші зусилля, вам не вдається розвинути позитивне мислення, корисно звернутися за порадою до терапевта, щоб покращити якість вашого життя і отримати користь для здоров’я від позитивного погляду на життя.

Безгрошів’я – причини та методи виживання

Як поводитися на співбесіді

Чи можна заробити на ставках на спорт?

Комментарии 1

Добавить комментарий