Чи можна заробити на Біномо

З кожним роком бажаючих отримувати додатковий дохід через Інтернет стає все більше. Тим паче, що це дуже зручно, бо можна працювати віддалено не виходячи з дому. Зараз в моду увійшов трейдинг. В Україні великою популярністю користується біржа Біномо. Багато українських гравців спробувавши демо-версію прийшли до висновку, що біржа заслуговує на увагу. Адміністрація біржі відкрита до спілкування, надає безкоштовно різні фінансові інструменти для роботи. Для новачків є безкоштовне навчання. Більше інформації в статті.

Біномо: чи можна заробити гроші на бінарних опціонах

Чи можна заробити на Біномо

Почнемо з того, що Binomo – це відносно молода компанія (брокер) бінарних опціонів, але швидко набрала популярність і з кожним роком активно розкручується на ринку трейдінгу. Фахівці вважають, що формула успіху цього бренду – це максимальна відкритість і щедрість в пропонуванні всього, що тільки може знадобитися клієнтам для торгівлі опціонами. Наприклад, якщо відкрити рахунок на спеціальній сторінці, то отримаєте грошовий бонус в розмірі 100% інвестиції, для всіх клієнтів доступний демо-рахунок, мінімалка на депозит всього 10 доларів, один опціон коштує 1 долар, велика кількість технологічних інструментів, тощо.

Сучасні юзери не питають: «Що таке бінарний опціон?», бо знають що це віртуальний контракт між брокером і трейдером. Його суть в тому, що треба дати прогноз на зростання чи спадання ціни активу в обраний проміжок часу. На перший погляд здається, що все дуже просто, але щоб досягти успіху треба мати спеціальні знання.

Відносно стратегії заробітку на бінарних опціонах точиться багато суперечливих спорів, які поляризують інвестиційне товариство, і багато з тих людей, хто проти інвестування на біржах бінарних опціонів, пояснюють свою думку так, що онлайн-брокери часто обіцяють занадто багато, а роблять занадто мало. Але чи є спосіб для звичайного інвестора зіграти в цю гру на біржі Binomo, яка схвалена урядом Росії і виграти – питання риторичне.

Справа в тому, що маркетинг торгівлі бінарними опціонами – гра по принципу «все або нічого». Бінарні опціони – це спосіб торгівлі контрактами на цінні папери та іноземну валюту, заснований на правильному прогнозуванні їх майбутньої вартості в порівнянні з поточною ціною. Опціон «Call» (покупка) передбачає, що ціна зросте. Опціон «Put» (продаж) заснований на прогнозах того, що ціна буде нижче. Трейдери не претендують на базовий актив, на якому заснований опціон.

В цій запеклій боротьбі немає шансу 50/50

Бінарні опціони припускають тільки два результати. Або ціна вище, або нижче, коли термін дії контракту закінчується, в результаті трейдер або виграє, або програє. Але навіть коли він укладає контракт на основі чистої здогадки, шанси не такі, як при підкиданні монети 50 на 50, а трохи кращі. Це тому, що іноді брокер повертає 5% інвестицій. З самого початку трейдер втратить більше, ніж придбає. Наприклад, якщо він закінчить «в грошах», це може гарантувати дохід у розмірі 81%, але якщо він закінчить без грошей, то втратить 100%. Деякі брокери дійсно пропонують повернути частину інвестицій, але зазвичай це не більше 5%.

Ось як сумнівні брокери заробляють гроші, навіть якщо вони не стягують комісію за угоду. По суті, вони роблять ставку проти трейдера. Математика при цьому досить складна, але середня прибутковість завжди буде негативною для інвестора. Йому потрібно буде вигравати в 55,8% випадків, щоб просто вийти в нуль.

Біржа опціонів Binomo: стратегія Мартінгейла

Описані вище шанси засновані на припущенні, тому стратегія гри новачка хаотична і не має своїх правил, і угоди на контракти не залежать одна від одної, вони вільно вибрані. Але якби у трейдера була стратегія, і він приймав би рішення, враховуючи загальну ситуацію, то шанси зросли б. Стратегія Мартінгейла заснована на утриманні позиції, якою б поганою вона не була, тому що ситуація рано чи пізно зміниться. Зростання або падіння цін на акції або валюту не може тривати нескінченно довго без змін. Десь повинна бути стеля або підлога, і завжди кожна нова ситуація впливає на фондовий ринок, що призводить до змін.

Проблема зі стратегією Мартінгейла полягає в тому, що трейдеру потрібно мати глибокі кишені з грошима, щоб зафіксувати позицію, поки він не відшкодує свої втрати. І. ось чому. Якщо трейдер програє, йому потрібно буде зайняти ту ж саму позицію (або Put, або Call) в наступній угоді, але на цей раз необхідно буде збільшити свої інвестиції, бо коли випаде виграш, щоб він покрив збиток і дав якийсь прибуток.

Проблема в тому, що поки трейдер не виграє, кожна наступна інвестиція має тенденцію збільшуватися в геометричній прогресії. Наприклад, починаючи з 5 доларів, при яких виплачується 81%, трейдеру буде потрібно інвестувати 10 доларів, а в наступний вже 20 долара, в третій, 50 доларів і так далі.

Не дивно, що Мартінгейл – це стратегія ставок, яка веде своє походження від азартних ігор, і є однією з причин, по якій в рулетках тепер є подвійне зеро замість одного, тому результат не просто подвійний, а шанси на те, що стратегія Мартінгейла буде прибутковою для гравця в кінці кінців з’являється.

Для рулеток з одним зеро у казино є страховий поліс – це ліміти столу. Навіть якщо у гравця є гроші, щоб робити ставки до тих пір, поки він не виграє, ліміти столу обмежують суму, на яку можна робити ставки. Деякі онлайн-брокери торгівлі бінарними опціонами роблять те саме, але вони приховують це в правилах дрібним шрифтом. Багато онлайн-брокерів не дозволяють трейдерам інвестувати більше 1000 доларів за контракт. Необережні інвестори роблять це і пізніше, до свого жаху, дізнаються, що не можуть відкликати виплату, тому що порушили умову контракту.

Індекси, індикатори та коефіцієнти: важкий шлях – правильний шлях

Якщо стратегія Мартінгейла не влаштовує брокера, і він хоче щось таке, що дасть йому більше шансів на виграш, то необхідно використовувати знання та навички, щоб приймати більш зважені дії. Обов’язково необхідно вчитися, щоб насправді зрозуміти базові активи, на яких засновані контракти бінарних опціонів. Для того, щоб грати правильно, трейдеру потрібно витратити час на вивчення тонкощів фінансового ринку опціонів. Тут немає безкоштовних обідів, якщо тільки гравець не хоче давати онлайн-брокерам їх безкоштовну їжу, інвестуючи на основі чистої удачі. Але є способи схилити шанси на свою користь.

Трейдеру потрібно вивчити та засвоїти робочі концепції, якщо він серйозно ставиться до бінарних опціонів. Хоча задача гравця дуже проста, тому що йому потрібно тільки вгадати більше або менше, щоб закінчити в грошах, але все ж таки йому потрібно більше вгадати, ніж помилятися, щоб повернути свої інвестиції. Кожна з цих концепцій включає в себе інструменти, які допоможуть трейдеру у складних ситуаціях..

Торгівля бінарними опціонами – це управління ризиками та винагородами. Трейдеру потрібно прийняти це як керівний принцип і прийняти той факт, що він не може уникнути збитків, але в кінцевому підсумку він опиниться «в грошах», якщо добре спланує роботу і буде мати терпіння довести свій план до кінця.

Трейдер повинен проявляти дисципліну при торгівлі і тримати на короткому поводку свою жадібність і страх. Суть тут проста. Торгівля бінарними опціонами вимагає навичок і знань. Це вимагає певної частки удачі, але кожен гравець може обмежити свій ризик, якщо він знає що треба робити.

Як заробити гроші не виходячи з дому

Як розпочати успішний бізнес з нуля

Як безпечно використовувати Інтернет

Комментарии 1

Добавить комментарий