Бізнес з продажу б/у товарів в інтернеті

Незалежно від того, чи у великому ви місті живете, чи у маленькому, у вас завжди є шанс створити бізнес-план, який поєднуватиме реальне життя з інтернетом.

У кожному місті, існують торгові точки, в яких продається нова і вже використана техніка (комп’ютери, стільникові та стаціонарні телефони, планшетні комп’ютери, електронні книги та інші товари). Але швидше за все, не кожен комісійний магазин має клієнтів.

Найчастіше, продаються подібні товари дуже довго, тому що зараз, легше замовити і придбати товар засобами інтернету, ніж кудись йти. Тому ви можете продавати техніку з таких торгових точок самостійно за допомогою інтернету.

Бізнес з продажу б/у товарів в інтернеті

Але перед цим ви маєте замовити собі інтернет-магазин. Коштує він приблизно 15-20 тисяч карбованців. Окрім цього його потрібно розкрутити. Це коштуватиме близько 10 тисяч. На цьому етапі знадобиться стартовий капітал.

Враховуючи той факт, що дана ніша може принести вам «хороший» дохід, ви повинні домовитися з власниками таких комісійних магазинів, про те, що ви пропонуватимете їх товари на своєму інтернет-магазині. Створення онлайн-комісійки дуже дешевий вид заробітку. Але ви познайомитеся з безліччю знайомих, що в подальшому, може вам допомогти.

У мережі є засоби створення інтернет-магазину з нуля, де розповідаються способи створення магазину, майже не вкладаючи ні чого. У даної ідеї процес той самий, тільки тут ви пропонуватимете товари не із закордонних магазинів, а з вітчизняних.

Кожен підприємець буде радий допомоги від сторонньої людини, яка продаватиме її товари, тому в більшості випадків ви отримаєте позитивну відповідь. Ви повинні обійти відразу кілька магазинів, т.к. продаючи товари лише з однієї торгової точки неприбутково. А так ви зможете продати набагато більше товарів, і збільшити асортимент свого онлайн магазину.

Щоб не бігати по торгових точках, і фотографувати всі товари, ви можете домовитися з їхніми продавцями. Ймовірно, вони також будуть згодні допомогти вам. Після цього, з “приходом” до них чергового товару, вони передаватимуть вам їхні фотографії та описи. Вам залишиться лише розмістити їх на своєму інтернет-магазині.

Продаж реальних товарів це дуже прибутковий бізнес. Адже основна діяльність відбувається у реальному житті, і це викликає довіру у покупців та компаній, товари яких ви продаєте.

Як заробити на своїх сайтах в Інтернеті

Як почати заробляти на грі в покер

Сімейний бюджет – доходи та витрати сім’ї