Як заробити на своїх сайтах в Інтернеті

Як заробити в інтернеті? — Якщо вас цікавить це питання, ми спробуємо коротко розповісти про це. Якщо грубо, тобто кілька основних способів доходу:

Перший, найбезпечніший, досить прибутковий і стабільний спосіб — це створення сайтів та розміщення реклами.

Другий спосіб менш безпечний, тимчасовий та нестабільний – це продаж текстових посилань із сайту з високими показниками тиц та pr.

Якщо вам потрібен стабільний і пристойний дохід, про інші методи заробітку можна забути. Зупинимося докладніше кожному способі заробітку в мережі.

1. Створення сайтів та розміщення контекстної реклами.

Для тих, хто не вміє створювати сайти, рекомендуємо почати просто. Знайти в інтернеті безкоштовний готовий шаблон сайту або купити простий шаблон за 1-3 долари.

Далі встановити програму Microsoft Frontpage – вона входить у набір Microsoft Office.

За допомогою Frontpage можна редагувати шаблон під свої потреби. Про те, як створювати сайт ми не писатимемо, в інтернеті достатньо інформації з цього приводу.

Потім буде потрібно хостинг. На початковому етапі можна скористатися безкоштовним хостингом, яких достатньо, але краще підходити до цієї справи серйозно і купити нормальний домен другого рівня близько 20 дол. на рік + хостинг близько 30 дол. на рік. На цьому ваші витрати на створення бізнесу в інтернет закінчуються. Інші витрати ви вже оплачуватимете з прибутку від сайту.

Але створення сайту – це лише початок. Потрібно, щоби на сайт приходили відвідувачі. Здебільшого відвідувачі приходять із пошукових систем.

Коли на сайт стабільно приходить 100 відвідувачів, можна подумати про розміщення контекстної реклами. При меншій кількості відвідувачів розміщувати контекстну рекламу немає сенсу. Так як середній показник CTR близько 2%, тільки 2 особи зі 100 клікнуть по рекламному оголошення і на ваш рахунок зарахуються гроші. У жодному разі не клікайте самі по рекламних оголошеннях і не просіть про це когось іншого.

Якщо у вас є гроші, але ви не вмієте поки що робити сайт, можна звернутися до фрілансерів. Одні допоможуть зробити сайт, інші допоможуть просунути цей сайт у пошукових системах тощо.

Які заробітки можна очікувати від контекстної реклами: Тут Ви можете все порахувати та спрогнозувати самі. Середній CTR інтернету близько 2%. Ціна одного кліка в рунеті коливається від 1 цента до 1 долара, залежно від тематики.

Сайт з 1000 відвідувачів може розраховувати за CTR=2% на 20 кліків. А це вже від Вас залежить і від обраної тематики сайту, скільки буде вартість кліку: 20 кліків по 0,01 дол. = 0,20 дол. або 20 кліків по 1 дол. = 20 дол. на день. Разом на місяць для сайту з 1000 відвідувачів отримуємо діапазон доходу від 6 до 600 дол. на місяць. Відповідно, за 5 000 відвідувачів, дохід становитиме від 30 до 3 000 дол.

Якщо взяти середню температуру по лікарні, то в середньому багато хто заробляє на контекстній рекламі 300 — 500 дол. на місяць. Але просунуті веб-майстри, які займаються інтернет рекламою не перший рік, заробляють на контексті від 3 до 10 тис. доларів щомісяця.

2. Другий спосіб підходить для досить розкручених сайтів, що мають досить високі показники тиц та pr.

Якщо активно займатися розкруткою та просуванням сайту, через півроку або рік, сайт придбає певний тиц тощо. Ми не вітаємо цей спосіб заробітку, оскільки він може завдати значної шкоди вашому сайту і сайт може назавжди зникнути з пошукових машин. У сайту будуть високі показники, але відвідувачів не буде.

Скільки на цьому заробляють. Якщо сайт складається приблизно з 1000 сторінок, проіндексований у пошукових системах, та їх каталогах, має показники pr 4-5 та тиц від 200-300, він може заробляти близько 200 – 500 дол. на продажу текстових посилань. Можна, звичайно, і в 2 рази більше, але це триватиме недовго. Жадібність тут не найкраща якість.

Як почати заробляти на грі в покер

Сімейний бюджет – доходи та витрати сім’ї

Для чого використовувати відеоспостереження в офісі