Бізнес у дворі приватного будинку: перспективні ідеї

Сьогодні для того, щоб відкрити свою справу не потрібно ламати голову, чим зайнятися. В інтернеті дуже багато бізнес-ідей, які заслуговують на увагу. Але багато з них вимагають або приміщення або майданчиків з навісом, тому іноді цей фактор стає непереборним бар’єром для реєстрації бізнесу підприємцями-початківцями. В принципі є такі ідеї, які можна здійснити навіть в квартирі, наприклад, продаж акваріумних рибок, або виготовлення вишитих картин. Зовсім інша справа, коли людина володіє садибою, господар в цьому плані має перевагу, тому що у нього є територія для підприємницької діяльності на подвір’ї.

Тому бізнес у дворі сьогодні дуже популярний, так як вирішує проблему приміщення для роботи.

Як біля хати організувати малий бізнес знайдете в статті.

Бізнес у дворі приватного будинку: бізнес-ідеї та поради експертів

Своя справа у дворі приватного будинку

Як стверджують заповзятливі люди, що порожнє місце біля будинку – це в якійсь мірі упущена вигода. Дуже часто господарі садиби з будинком навіть і в думках не здогадуються, що на порожніх місцях їх широкого двору можна організувати невеличкий бізнес, щоб місце не пустувало і гроші приносило. Наприклад, можна спорудити навіс і здавати в оренду територію під склад, можна відкрити майстерню по ремонту меблів, побудувати теплицю, і так далі.

Ферма для розведення черв’яків

Бізнес-ідея, пов’язана з вирощуванням дощових черв’яків для продажу — це незвичайний спосіб заробітку. Він вигідний тим, що зовсім не вимагає вкладень. Для запуску такого бізнесу потрібно мінімум грошей для старту. Причому цієї справи не потрібні спеціальні знання.

Розведення дощових черв’яків в домашніх умовах має безліч переваг. Вони дуже гнучкі і створюють досить ефективну екосистему. Ще одним з основних переваг є те, що з їх допомогою можна ефективно утилізувати кухонні відходи.

У разі, коли немає компостера в саду, розведення дощових черв’яків можна налагодити в сараї, в спеціальному контейнері, наприклад, в бочці або ящику з дном. Однак це складніше, ніж в компостері, тому що складніше годувати черв’яків і підтримувати відповідну вологість в контейнері.

Крім того, дощових черв’яків не можна вирощувати цілий рік в контейнері. Восени їх слід винести в сад або у звичайний компостер.

Як стверджують садівники і городники, які займаються цим бізнесом, що він досить прибутковий.

Переваги розведення черв’яків:

  • просте обладнання;
  • швидкість розмноження черв’яків дуже висока;
  • попит на черв’яків великий, можна створити і розвинути торговельну мережу;
  • мінімальні витрати на утримання і догляд за хробаками;
  • безвідходне виробництво.

Для успішного бізнесу на хробаках бажано почати з невеликої ферми біля хати. Коли ви розберетеся в справі і побачите позитивний результат, ви зможете прогресувати.

За розрахунками, проведеними успішними підприємцями протягом одного року можна отримати більше 25 000 особин, а також приблизно тонну біогумусу, який можна продати.

І такі цифри можна отримати тільки в тому випадку, якщо ферма має площу 4 квадратних метра. За 25 000 черв’яків можна отримати близько 750 доларів. До цієї суми можна додати вартість тони гумусу. Так, рентабельність виробництва черв’яків і добрив досягає 170%. Це дуже вигідно.

Черв’яків можна продавати як самостійно, так і за домовленістю з іншими продавцями і точками продажів. Наприклад, в зоомагазинах можна купити черв’яків для годування риб і птахів, а рибним фермам теж потрібні черв’яки.

У рибальських магазинах дуже хороша купівельна спроможність. Одна упаковка черв’яків коштує близько 15 гривень.

В результаті життєдіяльності черв’яків виходить біогумус, а це дуже цінне органічне добриво для підгодівлі рослин. Тому його можна продавати фермерам, дачникам, великим землевласникам і квітникарям.

Зооготель для утримання тварин

Ринок готелів для домашніх тварин неухильно зростає. Ще кілька років тому цього бізнесу в Україні практично не існувало. Однак ця бізнес-ідея, безумовно, не для всіх. Управління готелем для собак вимагає великої відповідальності, терпіння і, перш за все, любові до тварин.

Домашні тварини, і власники можуть швидко визначити, чи є кінолог любителем домашніх тварин. На жаль, багато про це не знають, тому деякі готелі закриваються незабаром після відкриття.

Керувати готелем для домашніх тварин непросто. Саме тому потрібно мати знання про звички підопічних собак і наданні їм першої допомоги. Ще для початку такого бізнесу необхідно мати відповідну нерухомість.

Готельний бізнес для собак орієнтований в основному на великі міста. Віддаленість від агломерації не повинна бути занадто великою, щоб клієнт міг вільно привести собаку протягом дня.

Готель повинен бути розташований далеко від багатоквартирних будинків. Бажано в місцях з зеленими насадженнями, необхідними для спокійних прогулянок. Ще один фактор, на який слід звернути увагу — це шум, який часто може турбувати сусідів.

Теплиця для вирощування квітів

Ще одна з найбільш підходящих бізнес-ідей, яку можна здійснити на своєму подвір’ї – це тепличний бізнес. Для цього потрібно мати недорогу теплицю, в якій можна вирощувати ранні овочі, розсаду і квіти на продаж.

Теплицю можна купити готову до експлуатації площею в 100 квадратних метрів, вклавши приблизно 120 тисяч гривень, плюс кілька тисяч на насіння.

Власники такого бізнесу радять при невеликих обсягах продажів не реєструвати підприємницьку діяльність. Бізнес сезонний і необхідно навчитися правильно його вести, щоб мати дохід. Томукраще бути власником особистого підсобного господарства.

На перших порах продукцію краще збувати через посередників. Кращою товарною продукцією при веденні тепличного бізнесу є троянди і весняна розсада овочів.

Виробництво плит з архітектурного бетону

Плити з декоративного бетону можуть бути дуже красивим елементом інтер’єру і використовуватися для обробки фасаду будівлі та для іншого застосування.

Йдеться про архітектурний бетон, який застосовують в оформленні конференц-залів, ресторанів і житлових будинків. Інвестори відразу помітили його достоїнства, тому плити з архітектурного бетону стають все більш затребуваним і модним елементом декору.

Що таке архітектурний бетон, який також називають декоративним бетоном? Це тип бетону, виготовлений з високоякісних складників, який повинен бути виготовлений з бетонної суміші з відповідними пропорціями окремих компонентів. Це має особливе значення при необхідності досягнути певної структури, кольору, пористості та інших характеристик.

З архітектурного бетону виготовляють бетонні плити для фасадів. Архітектурні бетонні плити використовуються в якості стінових панелей і архітектурних елементів різного типу з чисто декоративною функцією.

З огляду на попит на декоративні плити з архітектурного бетону, можна відкрити свій малий бізнес на своєму подвір’ї. Для цього достатньо мати навіс і тверду рівну площадку.

Різні плити з декоративного бетону – це прекрасна альтернатива плитам з класичного будівельного бетону, дорогим гранітним або мармуровим плитам.

По-перше, коштувати вони будуть набагато дешевше, по-друге, дизайн плит може бути значно красивішим, завдяки сучасній технології виготовлення із застосуванням колірних наповнювачів і візерунків, які створюються за допомогою пластикових форм.

Для старту бізнесу потрібно мати близько 50 тисяч гривень. Для технологічного процесу потрібно мати форми для плит, стіл з вібратором і сировину.

Продукція має низьку собівартість, тому рентабельність бізнесу дуже висока. Націнку при продажу продукції в роздріб можна тримати в розмірі 200-300%, що дуже вигідно.

Висновки

Безумовно, при бажанні рекомендовані ідеї можна конвертувати в реальні гроші. Також можна заробляти на рекламі в блозі запрошуючи клієнтів до отримання послуг чи товару. Крім того, ці ідеї показують, що садиба може стати справжнім полігоном для реалізації фантазій для створення власної справи.

Франчайзинг – що це таке: плюси та мінуси франшизи

Як новачкові знайти прибуткову нішу для бізнесу

Як заробляти в Інстаграм: поради від експертів

error: Вміст захищений!!