Бізнес-ідея «Повітряні кулі – мерехтіння мрії»

Створити святковий настрій мріє багато хто, але не у всіх отримує втілити задумки в життя. Сьогодні з’явилася можливість поєднати приємне з корисним – відкрити прибутковий бізнес та створити для себе та клієнтів неймовірний настрій, сповнений яскравих та позитивних емоцій. Сьогодні я розповім про такий вид бізнесу, як створення повітряних мерехтливих куль.

Суть ідеї: свято будь-якої пори року

Бізнес-ідея «Повітряні кулі – мерехтіння мрії»

Для створення казкової атмосфери досить прикрасити приміщення чимось незвичайним. В цьому якраз і допоможуть повітряні кулі, здатні світитися в темряві або в сутінках. Зручність кулі полягає в тому, що надувати її можна, як звичайним повітрям, так і гелієм, що дозволить створити несправжнє зоряне небо, оскільки кулі піднімуться вгору.

Краса легкості або область застосування повітряних куль із сяйвом

Створення свята для оточуючих – вигідна ідея для просування власної справи, оскільки привнести у повсякденне життя яскравих фарб хочуть усі, хто може створити собі вечірку або організувати романтичний вечір самостійно, але більшості все ж таки необхідна допомога. Тут якраз і допоможе ця незвичайна, але максимально легка у реалізації бізнес-ідея. Застосовувати повітряні кулі, що світяться, можна в різних галузях індустрії розваг:

— дитяче свято — день народження або ранок;

— романтичне побачення;

— Презентація;

— Відкриття об’єкта послуг — магазину, салону;

— Проведення клубної вечірки або заходи на відкритому повітрі.

Ідей для застосування дуже багато, відповідно клієнтів, зацікавлених у придбанні такого товару, як незвичайні повітряні кулі, буде достатньо, щоб постійно перебувати у плюсі ​​та розвиватися.

Перевага використання куль

Такі повітряні кулі, що світяться, можуть бути найрізноманітніших кольорів, які тільки захоче придбати клієнт. З легкістю можна зробити так, щоб вони поєднували кілька відтінків. Термін світіння кулі становить не менше 6 годин, що дозволяє провести повноцінну вечірку або побачення в незвичайному та чарівному приміщенні.

Виробляються кулі із спеціально створеного матеріалу, щільної структури. Всередину міститься звичайний світлодіод, до якого кріпиться батарейка, що дає необхідну для світіння енергію. Змусити кулю світитися можна, вийнявши спеціальну захисну плівку, подібну до тієї, що встановлюється на дитячі електронні іграшки. Якщо наклейку — захист залишити на місці, то кулька буде звичайнісінькою, це дозволяє дивувати і радувати, створюючи неповторну атмосферу чарівництва і романтики в звичайному, здавалося б, приміщенні.

Бізнесмен зможе заощадити на придбанні апарату для надування кульок, оскільки реалізовувати їх краще у здутому вигляді, якщо, звичайно, не буде оформлено спеціальне замовлення, оскільки так можна продовжити красу цих повітряних чарів.

Для того, щоб надути кульку, необхідно витягнути стікер — наклейку і акуратно надуть її, використовуючи балон з гелієм або з повітрям. Після того, як процес завершений і кулька повна, його потрібно зав’язати, причому зробити це необхідно якомога міцніше. У повітрі він спокійно може провести до 12 години, що дозволить прикрасити приміщення до початку урочистих подій.

Така незвичайна бізнес-ідея, як «Повітряні кулі – мерехтіння мрії» — це справді шанс створити неймовірну атмосферу тепла та затишку, яка буває лише у дитинстві, коли казка оживає у кожному предметі чи явищі. Повернути людині віру в прекрасне або подарувати миті дитинства, а може бути незвичайно освідчитися у коханні – все це допоможуть здійснити кулі, здатні блищати яскравіше за зірки в небі.

Як правильно інвестувати з малою сумою грошей

Яким бізнесом зайнятися вдома зі 100% доходом

Як ефективно пройти співбесіду

Комментарии 2

Добавить комментарий