Як заробляти в Інстаграм: поради від експертів

Instagram – це слово є найсильнішим мотиватором для молодих людей, які мріють знайти ефективний споосыб заробітку грошей в мережі Інтернет. Особливо підігрівають ці бажання відгуки інстамерів про великі заробітки успішних інфобізнесменів. Єдино, що іноді зупиняє людей від цього кроку – це їх сумнів «Чи не пізно відкривати свою справу на цій платформі?». На це питання відповідають експерти, що не пізно. Система Instagram пропонує різні способи монетизації свого аккаунта, шляхом впровадження своєї ідеї.

У статті описані кращі варіанти заробітку в Інстаграмі.

Заробіток в Instagram, як отримати реальні гроші – поради від експертів

Багато людей мріють розкрутитися в соціальній мережі, щоб стати крутим інфлюенсером (від англ. influence – впливати) і зробити кар’єру в Instagram. Є кілька перевірених реально працюючих способів заробітку в Instі. Щоб почати заробляти, потрібно добре розкрутити свій профіль в Інтернеті, щоб компанії і бізнесмени захотіли з вами співпрацювати.

1). Кількість підписників має величезний вплив на рівень заробітку

Нижня межа стартує на рівні 10 000 підписників. В даний час така кількість нікого не дивує і навряд чи справить враження на потенційних ділових партнерів і брендових компаній, з якими власник ресурсу хотів би співпрацювати.

Так що, якщо ви хочете заробляти в Instagram, вам потрібно мати якомога більше підписників. Однак, це непросте завдання, тому що всі підписники  повинні бути живі люди, щоб активно відвідували аккаунт і писали коментарі, ставили лайки та інше. Віртуальні підписники, отримані шляхом їх покупки, система відразу розпізнає, і іноді навіть банить аккаунт.

2). Статистика щодо віртуальних підписників

Згідно статистики Yoloco (сервіс аналітики), близько 60% активних блогерів у яких у профілі понад 10 тисяч підписників застосовували «сірі» методи накрутки, наприклад, за допомогою біржі та інших некоректних способів. Тому система Instagram враховує тільки активних користувачів, які складають цільову аудиторію рекламодавця.

3). Скільки можна заробити в Instagram?

За останні два роки ринок Influencer Marketing збільшився приблизно на 62%, його обсяг склав 16 мільярдів доларів, так свідчить джерело: influencermarketinghub .com.

Як вже відомо, заробіток в Instagram залежить від кількості підписників. Діапазон сум, які можна заробити в Instagram за один пост, наступний:

  • до 10 000 підписників – близько 500/720 гривень;
  • 10 тис. – 100 тисяч підписникі – 3000 – 5000 гривень;
  • понад 100 тисяч – близько 12000 гривень;
  • понад мільйон підписників – 35 – 55 тисяч гривень.

Як бачимо грошей вкладено досить багато. Однак відсоток профілів, які збирають понад 100 000 підписників, обмежений. Насправді мало хто з інстаграмерів отримує велику нагороду від соцмережі Інстаграм.

4). Як заробити в Instagram якомога більше

Той, хто займається створенням свого бренду в Instagram, хоче монетизувати свою діяльність і розвивати свій бізнес. Проте, є як мінімум кілька способів заробітку. Одні вимагають менше часу, інші – більше. Однак, майте на увазі, що зусилля і час впливають на те, скільки інстаграмер заробить на своєму акаунті.

 Як почати заробляти в Instagram

Шлях, від відкриття рахунку до отримання очікуваного доходу звивистий і довгий. Це підтверджують інфлюенсери, які досягли успіху в бізнесі протягом декількох місяців. Початок будь-якого інфобізнесмена, хто мріє про кар’єру в Інсті, дуже схожий. Тому, якщо ви хочете піти по стопах відомих і впливових осіб і почати заробляти на IG, виконайте наступні дії.

  1. Отримайте якомога більше підписників

Це головне завдання для заробітку в Instagram. Монетизація аккаунту лідера думок можлива тільки тоді, коли у вас є живі підписники. Навіть якщо ви не укладаєте договір на рекламу конкретної компанії, а зосередитися на рекламі власного продукту або послуги, ви нічого не досягнете, якщо люди не переглядають ваш профіль. Тому основне завдання – охопити якомога більше людей.

Однак неможливо говорити про те, як заробити в Instagram, не застосувавши кілька порад від еспертів, щоб отримати лояльних відвідувачів. Це можна зробити кількома способами:

1). Не будьте анонімними, спростіть пошук інформації про себе. Заповніть свою біографію і поставте в ній відповідні хештеги. Це зробить ваш профіль впізнаваним і помітним.

2). Регулярно публікуйте повідомлення. Публікуйте тільки цікавий контент. Через якийсь час ви самі побачите, яке розміщене фото працює найкраще.

3). Робіть ставку на якісний контент. Так, обговорення спірних питань допоможе швидко завоювати славу, але ще швидше можна її втратити. Якщо ви хочете, щоб серйозні компанії співпрацювали з вами в IG, вибирайте змістовний і цікавий контент.

4). Публікуйте фото і відео тільки високої якості – вам не обов’язково відразу купувати найдорожчий фотоапарат або відеокамеру. Однак не секрет, що не заробите в Instagram, якщо будете публікувати неякісний контент.

5). Підтримуйте відносини зі своїми підписниками, бо постійний контакт з ними є ключовим, якщо ви хочете заробляти гроші в Instі. Дбайте про своїх читачія, відповідайте на коментарі і спілкуйтеся. Це дійсно працює.

  1. Монетизиціядіяльностів Instagram

Чи знаєте, що ви можете монетизувати свою діяльність в Instі, навіть якщо у вас немає власної лінійки продуктів? Якщо ви витрачаєте час щодня, щоб доставити змістовний контент своїм абонентам, настав час почати заробляти гроші.

 Подумайте, що ви можете запропонувати своїм підписникам. Може бути, ви створите платний підручник, онлайн-курс або електронну книгу? Є багато варіантів, і все, що вам потрібно, це трохи творчості.

  1. Якзаробити в Instagram з Facebook

На своєму обліковому записі Facebook ви можете всіх підписників зробити клієнтами Instagram. Все, що вам потрібно зробити, це створити в обліковому записі Фейсбук бізнес сторінку і додати свої продукти. Цей спосіб дозволить вам заробляти гроші в Instagram і максимально спростить торгівлю.

Весь процес купівлі-продажу відбувається у вікні месенджера, який є найпопулярнішим в світі. Користувачі можуть купувати та продавати через WhatsApp, Telegram або Vіber/

Вашим відвідувачам більше не потрібно заходити на сайт інтернет-магазину і заповнювати довгі складні форми. Все, що їм потрібно зробити, це натиснути надане вами посилання, яке приведе їх до вікна чату.

  1. Як заробити в Instagram через партнерську програму

Це один з методів, яким користуються в першу чергу початківці інфлюенсери, які бажають почати заробляти в Instagram.

Все досить просто і полягає в розміщенні активних партнерських посилань. Посилання перенаправляють підписників на сайти ділових партнерів. Гроші надійдуть на ваш гаманець, якщо користувачі перейдуть за посиланням або куплять певний товар. Все залежить від партнерської програми та обраної маркетингової стратегії.

Перш за все, не перестарайтеся, бо зовнішніх посилань не повинно бути занадто багато. Ваша аудиторія може відчувати себе невтішно через нав’язливу рекламу. Якщо ви хочете заробляти в Instagram за допомогою партнерських посилань, робіть це з розумом.

Висновок

У статті описано, що таке інфлюенс-маркетинг і як його використовувати для заробітку в соціальних мережах. А також дані рекомендації від експертів з чого почати новачкові, щоб стати впливовою особистістю і побудувати свій бізнес в Instagram.

Як заробляти гроші на перегляді відео Ютуб

Як заробити 500 гривень в день дитині

Як заробити 1000 гривен в день

error: Вміст захищений!!