Бізнес-ідея: дитяча комісійка

Якщо у ваших дітей залишилося багато хороших речей, які їм вже не підходять, але вони у відмінному стані, і рука не піднімається їх викинути – для вас є чудова ідея створити власний комісійний магазин дитячих речей.

Для цього вам знадобиться:

– вживані дитячі речі;

– Приміщення.

У разі відсутності необхідного приміщення можна реалізовувати продаж речей через групу у соціальній мережі та власного сайту.

дитяча комісійка

Ви повинні мати лідерські якості та організаторські здібності.

Вкладень у цей вид бізнесу не потрібно, якщо ви не збираєтеся орендувати приміщення.

Спочатку необхідно зареєструватися як індивідуальний підприємець. Оскільки на початковому етапі орендувати приміщення зовсім не обов’язково, початкового капіталу не потрібно. Арендувати приміщення можна буде й потім у міру розширення бізнесу.

Існує безліч варіантів продавати речі за допомогою Інтернету, наприклад через групи в соцмережах або віртуальні барахолки. Якщо є можливість, можна створити власний сайт.

Реклама вашого магазину може здійснюватись як через Інтернет, так і за допомогою листівок. Надрукуйте достатню кількість листівок із вичерпною інформацією та розкидайте їх по поштових скриньках.

Важливо позначити умови, за якими ви прийматимете товари до свого магазину.

Позначте комісію, що стягується (15-60%). Опишіть, у стані ви готові приймати речі. Чітко позначте термін зберігання речей у вашому магазині (наприклад, якщо товар не буде куплений за 20 днів, ви зможете знизити на нього ціну). Якщо річ так і не була куплена, ви маєте право отримати грошову компенсацію за зберігання з власника речі.

Таким чином, відкриття магазину недорогих дитячих речей, що були у використанні – ідеальний вид бізнесу для батьків, що не має ризиків, не вимагає вкладень, він цілком може приносити стабільний заробіток.

Як заробити на відрядженнях

Ідея бізнесу: організація квестів

Бізнес на ремонті автоскла