Бізнес на ремонті автоскла

Ремонт автоскла — затребуваний бізнес. Дякуємо нашим дорогам!

Російський автопарк особистого транспорту збільшується з кожним днем. А ось якість російських доріг, про які в народі складаються легенди… та що там говорити – його просто немає! І якщо для захисту зовнішнього покриття кузова можна використовувати вінілову плівку, то склам на наших дорогах дістається за повною програмою.

Бізнес на ремонті автоскла

Для них, багатостраждальних, жодного захисту ще не вигадали. Адже невеликий скол на склі на рівні очей водія, маленька тріщина, яка, як ви знаєте, має тенденцію до зростання, і все, згідно діючих ПДР скло підлягає заміні! А це ж якісь витрати для власника автомобіля. А ось ремонт 1 сантиметра тріщини коштуватиме йому 75-100 рублів. Про організацію бізнесу з ремонту скла та поговоримо.

Вам знадобиться:

1) Приміщення – типовий гараж середніх розмірів. Для цієї роботи багато місця не знадобиться.

2) Одна людина. Можна запросити друга чи родича.

3) Обладнання та видаткові матеріали. Тут розкид цін становить від 30 000 до 55 000 рублів за комплект інструменту. У комплект входить все необхідне плюс основні витратні матеріали на перший час.

Даний бізнес актуальний у невеликих містах, де конкурентів у вас, швидше за все, не буде, тому що цей вид ремонту в нашій країні ще маловідомий і майстерні, що займаються ним, практично відсутні.

Робота полягає у видаленні сколів діаметром менше 3 см і подряпин спеціальним інструментом, зняття напруги скла на тріщинах, що з’явилися, шляхом засвердлювання, заливкою полімером місць ремонту, сушінням за допомогою ультрафіолету і поліруванням відремонтованих ділянок.

Про прибутковість такого бізнесу, як ремонт автоскла скажуть цифри: ремонт 1 см тріщини обійдеться вам приблизно в 10 рублів, а власникові автомобіля рублів в 75-100. Звичайно, будуть потрібні певні вкладення, але, зайнятися цією справою, без роботи ви не залишитеся і ваші гроші дуже скоро повернутися до вас з лишком.

Запчастини для іномарок як ідея бізнесу

Одяг з емблемою – бізнес із мінімальним ризиком

Бізнес-ідея: Робимо мохіто

error: Вміст захищений!!