Ідея бізнесу: організація квестів

Велику популярність у бізнесменів користується бізнесом у сфері розважальних послуг. Чому? — Запитайте ви. Та тому що всі хочуть весело та захоплююче провести час. За це люди готові платити добрі гроші.

Їжа в ресторані, гра у боулінг чи більярд – за це вони з радістю заплатять. Зараз поговоримо про бізнес у цій сфері – організація квестів.

організація квестів

Принципи бізнесу:

Суть ідеї – ви отримуєте гроші із внесків за участь в іграх (тематичних). Як правило, подібні ігри мають детективний сюжет або містити в собі якусь загадку. Наприклад, найпопулярніша гра серед молоді – «Мафія». На її основі створюється багато клубів, а також регулярно проводяться чемпіонати.

Коли проходять детективні квести, люди, які записалися на гру, набувають своєї ролі. Оскільки ігри мають різні сюжети, вони не набридають постояльцям.

Реалізація: що потрібне?

Для втілення ідеї в життя вам потрібна команда молодих, креативних людей, які вміють писати сценарії (логічні) із загадкою (але не очевидною).

Перед стартом напишіть штук десять сценаріїв, орієнтовані різні вікові групи. Якщо ігри проходитимуть у приміщенні, то заздалегідь продумайте, де і як вони проходитимуть. Якщо потрібно, то зніміть кафе. Усі витрати з цього приводу має оплачувати замовник, тому не забудьте включити їх у загальну суму.

Ще одна річ – аксесуари: фішки, карти та інше. Для цього вам потрібні послуги поліграфії. До того ж всі пристрої потрібно буде ламінувати.

Клієнти де вас знайти?

Створіть свій сайт, а також зробіть рекламу свого бізнесу у соцмережах. На сайті опишіть усі деталі: сюжети гри та прайс. Вашими клієнтами будуть практично всі: школярі, офісні працівники, студенти та інші. Останнім часом популярні корпоративи у стилі квестів.

Стає зрозуміло, що організація квестів – це цікава та перспективна галузь бізнесу. Вона чудово підходить для молодих підприємців, які мають велике бажання працювати.

Бізнес на ремонті автоскла

Запчастини для іномарок як ідея бізнесу

Одяг з емблемою – бізнес із мінімальним ризиком

error: Вміст захищений!!