Як заробити на відрядженнях

Робота деяких фахівців пов’язана з частими поїздками країною та за кордон. І, ні для кого не секрет, що організація відряджень — справа дуже клопітка, потрібно не тільки підібрати хороший і, бажано, не дуже дорогий готель, але й вирішити низку інших не менш важливих питань.

І багато організацій, можливо, з радістю переклали б ці турботи на якусь фірму, але знайти виконавця досить непросто. Ця бізнес-ніша у нашій країні досі залишається вільною.

Як заробити на відрядженнях

Ідея створення такого бізнесу спала на думку жінці, якій за обов’язком служби доводилося часто займатися організацією відряджень. Їй довелося залишити колишнє місце роботи, бо вона стала мамою, і дитина вимагала багато уваги. Знайти роботу з зручнішим графіком у неї так і не вийшло. Саме тоді вона й подумала, що зможе організовувати бізнес-поїздки для деяких компаній.

Не виходячи з дому можна для замовників прораховувати до дрібниць необхідний маршрут, бронювати квитки та номер у готелі, збирати інформацію про громадські організації, які можуть бути корисними, організовувати харчування та дозвілля працівників, які перебувають у відрядженнях. Всі ці послуги докладно обумовлюються у договорі, що складається. І залежно від складності замовлення організація замовника оплачує організатору від двох до п’яти відсотків від загальної вартості поїздки.

Переваги такого бізнесу: починати працювати можна, не маючи власного офісу, ні співробітників. З часом, коли кількість замовлень зросте та з’явиться можливість розширення бізнесу, можна почати орендувати приміщення та найняти персонал. До того ж для стартапу потрібні мінімальні капіталовкладення.

Нестача такого бізнесу полягає в тому, що почати його людині, яка ніколи раніше не стикалася з організацією відряджень, все-таки складно. Якщо не знати всіх тонкощів цього процесу, можна потрапити до неприємної ситуації.

Ідея бізнесу: організація квестів

Бізнес на ремонті автоскла

Запчастини для іномарок як ідея бізнесу