Заробіток в Інтернеті на перегляді відео

Сьогодні Інтернет дає можливість заробляти гроші віддалено з дому багатьма способами. По-перше, кожен користувач має можливість отримувати додатковий дохід, працюючи в свій вільний час. По друге, підприємці можуть започаткувати свою справу та отримувати прибуток без зайвих ускладнень, використовуючи Інтернет як основне джерело доходу.

Таким чином, перегляд фільмів в Інтернеті є однією з найпоширеніших практик заробітку грошей не виходячи з дому.

Це своєрідне робоче джерело, яке використовують як початківці, так і досвідчені фахівці по всьому світі. Попит на цей спосіб отримання доходу постійно зростає. В статті найдете декілька веб-сайтів, які дозволяють заробляти гроші таким чином.

Найкращі веб-сайти, щоб заробляти гроші на перегляді фільмів

Заробіток в Інтернеті на перегляді відео

Якщо ви маєте бажання ввійти в світ онлайн заробітку використовуючи таку технологію, як перегляд відео за гроші, то важливо розглянути платформи які надають можливість заробляти гроші на перегляді фільмів віддалено, не виходячи з власного дому. В статті розміщено список найкращих сайтів для заробітку на перегляді фільмів на сьогоднішній день.

Але необхідно пам’ятати, що будь-який користувач Інтернету, який вирішив заробити додаткові гроші переглядаючи відео, повинен зареєструватися на платформі, яку вибрав для роботи. Відтоді спосіб отримання доходу залежатиме від ефективності відповідного веб-сайту.

1.Skylom.com – цей ресурс вважається одним з найбільш популярних для заробітку коштів онлайн

Реєстрація на сайті надзвичайно проста, адже це можна зробити через обліковий запис Facebook, тож за два кліки ви можете стати учасником цієї спільноти. Потрапивши всередину, у вас є перевага, що ви можете працювати протягом дня зі всіма відео, які вас цікавлять, в системі обмежень немає.

Таким чином, цей сайт відрізняється від інших ресурсів, як такий, що дійсно надає цікавий спосіб для заробітку грошей, шляхом участі у розіграшу лотереї кожні дві хвилини. Щоб отримати лотерейний білет необхідно подивитись певну кількість відео і зробити відгук.

Серед іншого великий позитив в тому, що платформа працює в усіх країнах світу без обмежень, її мінімальна комісія на вивід коштів становить два цента. Кожен учасник може замовляти платежі щодня та отримувати їх на свій банківський рахунок або на гаманець PayPal.

Маркетинг не передбачає членських внесків – все безкоштовно. Система пропонує реферальну програму, що дає можливість збільшити заробіток. Як недолік для українців – сайт англійською, але можна перекласти його за допомогою Google.

Що стосується того, як це працює. То необхідно відмітити, що ніяких обмежень в рівню заробітку немає. Skylom платить гроші за те, що учасник переглядає відео. Але спочатку треба отримати лотерейній білет, потім прийняти участь у розіграші, який відбувається кожні дві хвилини. Якщо повезе, то отримаєте гроші.

Виграші сягають до 500 доларів, а оскільки щоденних обмежень немає, кожен може заробляти, коли хочете та скільки хоче.

2. GiftHunterClub.com – це онлайн-платформа, яка включає в себе кілька способів заробітку в Інтернеті

Один з них – це доступ до розділу відео та використання його таким чином, щоб заробити гроші. Все, що потрібно зробити, це зареєструватися, ввівши свою адресу електронної пошти та пароль, щоб створити обліковий запис на ім’я користувача. Після цього кожен користувач може збирати бали, шляхом гри в деякі ігри, або проходження опитування, чи завантаження програм, перегляду реклами та перегляду доступних відео.

Отже, як тільки заробите бали на своєму акаунті, можете обміняти їх на подарункові картки, або конвертувати їх у валюту та вивести на гаманець PayPal. Мінімум на вивід становить 250 балів, що дорівнює двом доларам.

3. Baymack – це ресурс схожий по маркетингу на Skylom

Інтерфейси обох сайтів дуже схожі оскільки вони належать одному розробнику. Для заробітку грошей користувач повинен переглядати відео та підвищувати свій рейтинг. По суті, платформа надає один лотерейний білет за кожні п’ять переглянутих відео, і чим більше подивитесь роликів, тим більше отримаєте білетів. Однак система має обмеження – лише 15 лотерейних білетів на 24 години.

Але зауважте, що всі отримані білети не однакові, оскільки їх різниця полягає в тому, що в них різні виграші: за перше місце, за друге та третє місце. Тож якщо хтось посідаєте перше місце, то його приз буде набагато вищим, до 50 доларів. Коли справа доходить до виводу прибутку з проекту, то це можна зробити через платіжну систему PayPal.

4. Snuckls.com – найкраща платформа для заробітку в Інтернеті на перегляді фільмів

Цей веб-сайт, дуже схожий на Skylom і на Baymack. Юзери використовують його для отримання прибутку, шляхом перегляду фільмів в Інтернеті. Маркетинг полягає в перегляді відео, для отримання лотерейного білету на розіграш, який проходить щодня. Для цього на головній сторінці сайту потрібно перейти в меню та клацнути на опцію з написом «Купити білет», відкриється нова сторінка з відео роликами, які треба передивитись.

Спочатку їх буде п’ять. Після перегляду кожного ролика потрібно буде вказати категорію кожного відео (це реп, джаз, поп, рок тощо), і за кожне правильно заповнене відео отримаєте лотерейний білет. У якому потрібно буде вибрати 5 номерів, і якщо білет виграє, то переможець отримає кошти. Щодня дозволено отримати максимально 10 білетів. Гроші можна вивести на банківську карту або на гаманець PayPal. В системі працює реферальна програма, яка дає можливість збільшити заробіток за рахунок запрошення партнерів.

Скільки грошей можна заробити на перегляді фільмів в Інтернеті?

Це одне з найчастіших питань від користувачів цих ресурсів, які зацікавлені у заробітку на перегляді фільмів. Але хоча ці сайти гарантують справедливу оплату, насправді важко передбачити точну цифру, оскільки кожен користувач заробляє різну суму коштів, тому що тут головна ставка на лотерею. У цьому сенсі все буде залежати від кількох чинників:

  • • кількість отриманих лотерейних білетів;
  • • тривалість переглядів роликів;.
  • • вартість кожного переглянутого відео;
  • • кількості ваших рефералів;
  • • ліміту лотерейних білетів встановлених системою.

Окрім цих факторів, важливо враховувати час, який витрачаєте на ці сайти, і своє терпіння.

Однак найефективніший спосіб отримати найбільший прибуток – це: накопичити велику кількість рефералів на кожному веб-сайті. Оскільки, незважаючи на те, що ці платформи загалом не приносять великих грошей, але якщо у вас будуть працювати реферали, то ваш прибуток значно збільшиться. При цьому сайти за кожного приведеного реферала дають бонус – три долари.

Для того, щоб набрати партнерів у свою команду варто використовувати свої соціальні мережі для рекламування свого реферального посилання і таким чином заробляти більше грошей. Крім того, якщо є активний канал на YouTube, можете використовувати його для рекламування сайтів на яких заробляєте гроші и розповсюджувати рефератні посилання з усіх цих сайтів.

Українські сайти для заробітку в гривнях

Заробіток в Інтернеті в гривнях без вкладень

Сайти для заробітку грошей без вкладень