Як накрутити підписників в Тік Ток безкоштовно

Бажаєте збільшити кількість підписників TikTok? Стаття саме про це. ТікТок зараз реально процвітає. У нього величезна аудиторія, потужне охоплення контенту та користувачів. Це означає, що вам не знадобиться багато часу, щоб отримати першу тисячу підписників. Але що цікаво: у статті опублікована інформація про те, як залучити якісну аудиторію, якій дійсно подобається ваша ніша. Тому що, який сенс бути знаменитим на TikTok, якщо це не вплине на обліковий запис і його показники. Поради та рекомендації від експертів, як правильно розкрутити свій аккаунт.

Інформація, як легко і просто набрати лайки і підписників у TikTok для просування ресурсу

Як накрутити підписників в Тік Ток безкоштовно

Новачки Tiktok прагнуть, чим швидше залучити на свій канал першу 1000 відвідувачів, які підпишуться. Після такої кількості друзів система дозволяє проводити прямі трансляції. Крім того, користувачі вважають, що просування облікового запису в мережі після першої тисячі лайків і фанів відбувається значно швидше, тому вони намагаються досягти цієї мети різними способами. Якщо вас теж цікавить, така інформація, то читайте далі статтю.

1. Платний метод накрутки показників аккаунту

Ця технологія дозволяє за день збільшити показники кількості, як не підписників, так і переглядів відео, лайків та коментарів. У свою чергу, це позитивно впливає на рейтинг відеороликів і дає шанс надалі потрапити до категорії рекомендованих відео.

Але, у цього метода є один суттєвий недолік – його не визнає система. У випадку, якщо вона виявить, що користувач накручує показники аудиторії, будуть санкції, і навіть блокування облікового запису. Також послуги сервісів по накрутці не гарантують, що публіка буде жива. Часто це акаунти або ботів або користувачів, які на цьому заробляють гроші, і з часом відпишуться від вашого акаунту.

2. Послідовність – гарантія успіху при наборі підписників безкоштовно

Будьте послідовні, при запрошенні людей у TikTok. Це золоте правило практично кожної платформи соціальних мереж. Бути послідовним і терплячим, щоб розміщувати одне відео на день. Навіть якщо воно не набрало багато переглядів одразу, все одно є впевненість, що воно з часом зможе залучити більше людей та дати більше переглядів у найближчі тижні, місяці чи навіть роки.

TikTok – це не просто місце, де можна стрибнути в обійми друзів або показати свої м’язи та блискучі, залиті світлом очі.

Це методика, яка допомагає блогеру залишатися послідовним у щоденній публікації роликів. Це потужна мотивація того, що щоразу, коли публікується нове відео, з’являється реальна можливість залучити нових відвідувачів, які з годом стануть підписниками. Треба враховувати те, що коли людина послідовна, то має хороші шанси отримати результат.

3. Знімайте відео для цільового ринку, це допоможе набрати підписників безкоштовно

Це дуже важливо: знімати фільми для своєї ніші, а не для всіх, хто у TikTok. На даний момент, ймовірно, знаєте, що ця платформа має багато користувачів, але вам не потрібно, щоб хтось повторював ваш досвід.

В ідеалі ви хочете, щоб ваш цільовий клієнт підписався на ваш обліковий запис.

Коли ви підтримуєте тенденції користувачів цього ресурсу, які вам дійсно подобаються, переконайтеся, що ви реально адаптуєте контент, який публікуєте у своєму відео відповідно до своєї теми.

3. Хештегі – це нова стратегія залучення відвідувачів на свою сторінку

Порада від фахівців: використовуйте хештеги, які вже використовують ваші активні підписники. Люди -практики вважають, що хештеги досить надійні помічники у розкручуванні контенту та залученні нових людей, які згодом підлишуться на вас. Система спрощує пошук підходящих хештегів для вашої теми, пропонуючи їх, під час опису ролика. Ви можете побачити, скільки переглядів пов’язано з кожним хештегом.

Подібно до Instagram, де ви можете бачити, скільки повідомлень пов’язано з хештегом, тут так само.

Експерти рекомендують вибирати ті, які є нішевими для ваших відвідувачів – ті, за якими вони вже підписані. Як і в Instі, так і в ТікТок пишіть хештеги в спеціальній формі для заголовка або опису. Майте на увазі, що у вас є лише 150 символів.

4. Відповідайте на всі коментарі до вашого відео, це реально працює щоб набрати підписників безкоштовно

Коли користувач починає публікувати контент, він приваблює людей у свій профіль, тому що система намагається з’ясувати, в чому його ніша популярна, кому будуть цікаві його відео, і тоді вона почне просувати його відео іншим людям. Коли відвідувачі знаходять корисне відео та починають його коментувати – це гарний тон поведінки у будь-якій соціальній мережі. Тому будьте старанним тиктокарем і відповідайте на всі отримані коментарі. Це також допомагає привернути увагу до вашого відеоконтенту, і якщо ви вже зрозуміли, багато цих порад дуже схожі на Instagram.

Алгоритм TikTok, ймовірно, не дуже відрізняється від алгоритму Інстаграм. Так що всі ті тактики взаємодії, які працюють в Instagram, обов’язково застосуйте і до цієї соціальної мережі, щоб швидко набрати тисячу фанів, які будуть постійно відвідувати ваш канал.

5. Соціальна мережа для збільшення кількості підписників на TikTok безкоштовно

П’ята порада стосується того, як маєте взаємодіяти з відео інших людей. У міру того, як алгоритм системи ТікТока дізнається, хто ви, яка ваша ніша і які відео ви любите дивитися, спеціально для вас буде створена сторінка For You (Для Вас). Ця сторінка підкаже вам, наприклад: «Гей, ось відео, яке на нашу вам сподобається». Так що це дуже вигідно допомагає розкручувати обліковий запис у мережі.

Опублікуйте посилання на свій профіль на інших каналах, коментуючи чужі відео, які відображаються на вашій сторінці «Для Вас». Після цього приємно побачити відео, яке набрало тисячу лайків, та тисячу коментарів та спробувати побачити свій коментар. Ви можете коментувати відео, що вже стало популярним, але краще дивіться нові фільми, у яких не так багато лайків, можливо, навіть з нульовими коментарями. Це відмінний варіант для коментування, тому що ви приділяєте цьому ролику свій час, робите саме те, що від вас вимагає алгоритм: нетворкінг (ділове спілкування, обростання професіоналами) і коментуєте відео, які система вам показує.

6. Опис акаунта – стратегія яка принесе успіх

Напишіть опис за допомогою ключових слів або фраз, які використовує ваш нішевий ринок. Хештеги TikTok доступні для пошуку інформації. Але чи є ключові фрази для пошуку? Ніхто в цьому не впевнений, але як рекомендують фахівці, що краще перестрахуватися, тому використовуйте в заголовку ключові слова, які шукає ваш цільовий підписник. Знову ж таки, для цього є лише 150 символів, тому краще зробити опис короткий, але ємний і по суті, щоб ще було місце для хештегів.

Експерти радять додавати текстові заголовки до відео, тому що у декого може не бути звуку. Більшість користувачів прокручуватиме ролик зі звуком, але на всяк випадок давайте текстові заголовки до відео, щоб вони були візуально привабливими. Крім того, це дасть вам впевненість у тому, що зображення обкладинки дійсно містить жирний текстовий заголовок. За бажання його можна відредагувати. Наявність обкладинки із жирним заголовком – справді ефективний спосіб привернути увагу людей.

Як заробити гроші за 5 хвилин з виводом на карту

Заробіток в Інтернеті на перегляді відео

Українські сайти для заробітку в гривнях