Заробіток на лайках — список сайтів де платять за лайки

Новачки соціальних мереж постійно дізнаються, чи можна отримати безкоштовно лайки на свій контент від живих користувачів. Звичайно можна. Хоча система всіляко захищається від роботів, але якщо дуже хочеться, то, звичайно, систему можна обійти. Для цього є сотні сайтів, які надають такі послуги. Як правило, працюють на цих сайтах такі ж люди, як і власники облікових записів соціальних мереж, вони там заробляють. Зі статті дізнаєтеся, як можна заробити невелику суму грошей виконуючи завдання з накручування лайків для аккаунтів.

Заробіток без вкладень на лайках у соціальних мережах

Заробіток на лайках - список сайтів де платять за лайки

Це можна зробити з телефону, ноутбука, планшета або комп’ютера, збільшуючи кількість лайків в Tік Tок, Instagram, Facebook ВКонтакті та інше. В інтернеті існує дійсно багато способів заробітку накручуючи лайкі. Про такі популярні ресурси йдеться мова в статті.

1.Taskbooster.me – сайт, якому можна довіряти

Цей сервіс дозволяє абсолютно безкоштовно накручувати живих підписників, а також лайки та репости, отримуючи за це гроші. Для початку, як на всіх пристойних проектах, необхідно пройти реєстрацію. На головній сторінці сайту натисніть на опцію «Реєстрація».

На сторінці, що відкрилася, заповнюєте форму: вписуєте ім’я, e-mail і пароль, проходите капчу, натискаєте на напис «підтвердити» і вказуєте, що ознайомлені, натискаєте кнопку «Зареєструватися».

Все, реєстрація пройшла успішно. На e-mail надіслано листа з реєстраційними даними. Заходьте на пошту, відкривайте листа та підтверджуйте авторизацію. Процес реєстрації завершено, і система дозволяє ввійти в поки що порожній приватний кабінет.

Тепер потрібно активувати обліковий запис. Для цього заходите у профіль та вказуєте код активації з листа. Натискаєте на опцію «Активувати». Все, наш обліковий запис активовано. Тепер можна виконувати завдання та отримувати за це гроші. Але спочатку отримуєте бонуси. Для цього клікаєте на аватарку та забираєте безкоштовні бонуси, натискаєте на «яблучко» та отримуємо одиницю рейтингу. Він тут дуже важливий і надалі знадобиться. Далі натискаєте на опцію «Щоденні бонуси», і натискаєте на опцію «Отримати бонус». Система дасть бонус у розмірі 18 копійок. Якщо порівнювати з буксами, то за один клік просто так, в принципі нормально.

Оскільки платформа дозволяє заробляти на запропонованих інструментах, вибираєте в меню опцію «Заробіток». Тут можна заробляти на відвідуванні сайтів, на завданнях, на кліках, та інше. Зароблені реальні гроші виводите на свій гаманець. Але зараз нас це не цікавить, тому що на балансі нуль. Нас цікавить заробіток та надходження грошей на баланс.

Для цього потрібно всі облікові записи соціальних мереж прив’язати до свого облікового запису в Taskbooster. У меню вибираєте категорію, наприклад VK. Для цього переходите на сторінку авторизації облікових записів, вибираєте ВКонтакті і клацаєте на кнопку «Дозволити». Повертаєтеся на сторінку VK і тут можна заробляти гроші на лайках, репостах, коментах тощо.

Переходимо до процесу заробітку. Вибираєте завдання, натискаєте «Лайкнути», відкривається вікно з контентом ВКонтакті, ставите лайк, закриваєте сторінку, Клацаєте на опцію «Перевірити», якщо все впорядку буде відповідь, що лайк підтверджений. Тепер, якщо оновити сторінку, то побачите, що баланс збільшився. Все, таким чином можна працювати нескінченно довго і заробляти гроші. Звісно, сума буде невелика, але й робота не важка.

Зароблені гроші можна вивести на свій електронний гаманець або банківську картку. Для цього натискаєте кнопку «Вивід». Гроші виводьте із робочого балансу.

2. likest.ru – спеціальний сервіс, з якого можна заробляти на лайках

Головне гасло цього ресурсу – «Лайки на найкраще фото». Щоб увійти в проект, натискаєте кнопку «Увійти через ВКонтакті», проходите авторизацію, відкривається сторінка, де можна виконувати прості завдання:

• ставити лайки іншим;
• додавати у друзі інших людей;
• підписуватись на групи;
• робити ріпости тощо.

За це система платить умовну валюту – сердечки. Вони накопичуються на спеціальному балансі. Як це робиться? Наприклад, натискаєте кнопку «Заробити», потім натискаєте на опцію «Поставити мені подобається», відкривається нова вкладка та пост, під яким ставите лайк. Потім повертаєтеся назад у сервіс і протягом трьох хвилин, як написано в інструкції за кожну позначку на баланс нараховується умовні гроші. Потім ще комусь ставите лайк і таке інше. У цьому полягає робота.

Зароблені серця можна вигідно продати. На сайті передбачена система купонів, які можна створити з урахуванням зароблених сердець і продати за рублі. За 1000 сердець платять 15-20 рублів. Продати купони likest можна на буксах, наприклад, Seosprint, або на форумах.

Для виведення грошей потрібно зароблені серця, конвертувати в купон і подати його у звіт. Після цього система обробить купон і через якийсь час лайки конвертуються в рублі. Виводити можна на електронний гаманець

3. VkTarget – найпопулярніший майданчик для заробітку на лайках

Сервіс працює без реєстрації користувачів. Авторизація проходить через соціальну мережу, де є обліковий запис. Клацаєте на іконку мережі та входите в особистий кабінет. Відразу в розділі налаштування по черзі підключіть свої облікові записи від різних соціальних мереж. Чим більше профілів буде авторизовано, тим більше завдань буде у розділі «Заробити»:

Для виконання завдання потрібно натиснути на опцію «Виконати цільову дію», а потім повернутися на ВкТаргет і натиснути кнопку перевірки. Винагорода вмить приходить на баланс. Заробіток можна вивести, коли наберете мінімалку – 15 рублів на баланс. Новачки набирають мінімалку за один день. Кнопка «Вивести» знаходиться у верхній частині сайту, натиснувши на неї, відкривається список способів. Вибираєте потрібний варіант, вводите номер гаманця або телефону, створюєте заявку і протягом 2-х днів її оброблять.

4. Getlike – сайт на якому можна легко заробити за те, що
ставите лайки

Для роботи потрібно пройти реєстрацію, вона дуже проста, зупинятися на ній не будемо. Після реєстрації заходите на головну сторінку сайту. Ліворуч у колонці розташоване меню. Щоб заробити тиснете опцію «Біржа завдань». Відкриється сторінка, де потрібно прив’язати облікові записи всіх своїх соціальних мереж, наприклад:

• Вконтакті;
• Інстаграм;
• Тік Ток;
• Telegram;
• Твітер;
• Однокласники;
• Фейсбук.

Це робиться дуже просто, не витрачатимемо на цей час. Почнемо виконувати завдання, наприклад, ВКонтакті. Виберемо опцію «Підписувачі». Завдання: необхідно підписатися на сторінку за 20 копійок. Тиснете на опцію «Підписатися» вас перекидає на сторінку з групою, в якій треба підписатися і тиснете кнопку «Підписатися». Все, йде перевірка, якщо все окей, гроші надійдуть на баланс. Таких завдань тут сотні, роботи вистачить на цілий день. Скільки можна заробити? Все залежить від цін на завдання, в середньому від 120 рублів та вище. Виведення зароблених коштів від 100 рублів на Ківі гаманець або на банківську картку.

Як накрутити підписників в Тік Ток безкоштовно

Як заробити гроші за 5 хвилин з виводом на карту

Заробіток в Інтернеті на перегляді відео