Сайти для заробітку грошей без вкладень

На фразу в Google «Заробіток в інтернеті» система видає понад 182 тисячі запитів від людей, яких ця проблема хвилює. Чому люди масово шукають роботу в Інтернеті? Тому що начиталися та наслухалися легенд, що у мережі можна легко заробити мільйони. Успішні блогери, а може просто провокатори, які продають фейкові курси із заробітку в мережі, розміщують свої фотографії в соціальній мережі, як вони кайфують на островах (в Таїланді). Де взяли кошти на таке розкішне життя? Відомо, де, заробили в інтернеті, так вони стверджують. Звичайно в епоху електронної комерції кожен може заробляти гроші в інтернеті, але не все так просто.

Сайти для заробітку грошей в інтернеті які платять

Сайти для заробітку грошей без вкладень

В останні роки Інтернет дуже розвився щодо можливостей заробітку. Для кожного користувача є спосіб, який тільки йому підходить з урахуванням його розумових здібностей, а також знань та вмінь. Але заробити зможе кожен. А ось яку суму? Дізнаєтеся зі статті, де опубліковані сайти, що реально дають можливість заробити гроші.

1.SocPublic.com – букс який реально платить

Сервіс пропонує багато способів заробітку, від перегляду реклами до виконання завдань. Щоб почати працювати, потрібно зареєструватись і створити свій кабінет. Реєстрація дуже проста, не заслуговує на увагу. Найбільше платять за виконання завдань. Наприклад, є завдання, за яке можна заробити 500 рублів, є де ціна трохи нижче – 350 рублів, але більше всього завдань за 50 копійок. Все залежить від складності.

Наприклад, просять виконати такі завдання: десь потрібно зареєструватися на сайті, десь залишити відгук у соціальній мережі, десь поставити лайк на фото в Інстаграм – це прості завдання. Є ще простіше – це серфінг. У меню вибираєте опцію «Серфінг» натискаєте на неї, відкривається сторінка, де потрібно переглядати рекламу та отримувати за це гроші.

Але, враховуючи простоту роботи ви, звичайно ж, не зароблятимете тут по кілька тисяч рублів на день. Але можливість така є, якщо підключитеся до реферальної програми. Щоб мати гарний заробіток, потрібно мати багато рефералів.

Знову ж таки, якщо ви вмієте запрошувати людей у проект, то це чудово, а якщо ні, то завітайте на біржу рефералів. Там можна купувати партнерів, які приноситимуть додатковий дохід.

Ціни не високі, починаючи від 25 рублів, до 300 і вище. Найдорожчий реферал продається майже за 58 тисяч рублів. Цей сайт для новачків, де вони можуть пройти шлях від малого заробітку до пристойних грошей.

2. VkSerfing – це сервіс для користувачів мережі ВКонтакті

На цьому сайті користувачі можуть заробляти гроші різними способами, такими як на класичному буксі, але на жаль тут немає біржі рефералів, тому, якщо ви не вмієте запрошувати, то вам залишається тільки виконувати завдання, на щастя вони дуже легкі.

Наприклад, у меню вибираєте опцію «завдання», натискаєте «виконати», відкривається сторінка з описом завдання, переважно це завдання від соціальної мережі ВКонтакті.

Наприклад, просять вступити до групи, натискаєте кнопку «вступити до групи». Все – завдання виконано і гроші нараховані, тепер їх можна вивести на електронні гаманці або на банківську картку

3. AdvProfit – ресурс для пасивного доходу

Тут треба лише встановити розширення. Клацніть на опцію «Встановити розширення», далі натискаєте на кнопку «Додати в Chrome» тобто в браузер комп’ютера і буде висвічуватися форма з розширенням, де видно опції «Особистий кабінет» та «Покази включені». Далі час від часу буде показуватись нативна реклама, за яку система платить гроші, жодних активних дій тут робити не треба.

Просто встановіть розширення та можете забути про цей сайт. Заходьте в нього раз на місяць та забирайте свої гроші.

Якщо хочете заробляти більше, тут є реферальна програма на 7 рівнів, і чим більше ви запросите в проект нових активних учасників, тим більше буде ваш дохід. Сайт відносно новий на ньому зареєстровано лише 180 тисяч осіб. Порівняно з подібними сайтами тут поки що мало учасників, тому є шанс побудувати свою реферальну структуру та заробляти гроші ще дуже довго у пасивному режимі.

4. TaskPay – дуже простий сайт для заробітку

Сервіс підходить новачкам. Тут потрібно виконувати прості завдання, за які отримуватимете гроші, наприклад можна зробити звичайний скріншот і за це заплатять 10 рублів. Це нова біржа, яка платить дуже пристойні гроші за прості завдання, тому не проґавте момент і починайте заробляти. Виводити зароблені кошти можна на різні платіжні системи, наприклад, Ківі або Яндекс гроші.

5. BizonInvest – шикарний проект, куди можна інвестувати гроші

На цьому сайті реально адекватний адміністратор, бо сайт працюють понад три роки, і жодних проблем із ним немає. Бізонінвест – це економічна гра, де можна реально заробити непогані гроші та успішно їх вивести. У проекті є букс для заробляння грошей. Тому кожен користувач може розпочати заробіток без вкладень. Оскільки це, по суті, звичайнісінький інвестиційний ресурс, то платить за рік приблизно 120 відсотків на внесок.

На головній сторінці сайту можна переглянути таблицю доходів. Там все дуже зрозуміло написано. Нічого понад природне тут немає. Як пояснив адміністратор, у них гроші йдуть з реклами на цьому сайті. Її реально дуже багато. Кожен користувач може зайти в розділ books і заробити на перегляді реклами. Зароблені гроші можна інвестувати під проценти. Щодо виплати грошей проблем немає. Проект платить дуже акуратно, найкраще на електронний гаманець Payer.

Максимальний внесок 21000 рублів більше система не приймає згідно маркетингу проекту, Хто хоче більше, можна використовувати контракт. За контрактом можна вносити рублі під 20% річних і долари, але під менший відсоток.

6. WMRFAST – дуже популярний сайт серед початківців

Дуже зручний у роботі, приємний дизайн, є щогодинний бонус, багато реклами для перегляду на серфінгу, нескладні завдання, є програма скорочення посилань, як у багатьох буксах працює партнерська програма на два рівня. Щоб розпочати роботу на сайті необхідно зареєструватись і створити свій акаунт.

Реєстрація дуже проста, не заслуговує на увагу. Вказуєте свою електронну пошту, вибираєте пароль і підтверджуєте пошту клацнув по посиланню яке прийде в листі.

Як стверджують користувачі, що заробити 42 рубля за годину нема проблем. Щоб збільшити заробіток можна працювати в реферальній програмі.

7. PROFITCENTR – це один з найвідоміших і популярних сайтів

На цей сайт щодня приходить близько однієї тисячі нових користувачів, бо він має багато завдань з гарною платнею за виконання, що збільшує заробіток. Звісно є і відтік. Це ті люди, які не хочуть думати, лінуються вчитися, хочуть все одразу й багато.

На буксі, безумовно, можна заробити багато, але треба прикласти зусилля. На цьому ресурсі багато рекламодавців. Тому серед них є конкуренція, а користувачам це вигідно, бо щодня з’являється багато завдань з високою оплатою. Працює реферальна програма, яка має два рівні.

Як підзаробити віддалено з дому в цьому році

Робота в інтернеті на дому без вкладень

Заробіток 500, 1000 грн в Інтернеті з дому