Бізнес-ідея: виготовлення ялинкових підставок

Підставка під ялинку … Гарна, стійка. Потрібна, щоправда, раз на рік. Ну нічого, можна і на цьому заробити.

Наближається Новий рік. Це свято асоціюється, насамперед, із зеленою красунею. В наш час на ринку представлена ​​величезна кількість різноманітних штучних ялинок, які нічим не поступаються своїм натуральним «конкуренткам».

В Україні штучні ялинки не прижилися і багато хто воліє їм свіжозрубану живу красуню.

Але тут виникає питання із встановленням. У штучних у комплекті йде своя «рідна» підставка. А як же бути із живою?

Бізнес-ідея: виготовлення ялинкових підставок

Багато хто нашвидкуруч збиває дерев’яні ящики, ставлять у відра. Але це не естетично і має не зовсім привабливий вигляд. Інша річ, якщо у вас є спеціальна гарна підставка під ялинку.

Саме виробництво підставок для ялинок, а також обслуговування ліфтів може принести невеликий дохід. Звичайно ж, якщо просити помірні суми за таку підставку, то у вас її мало хто придбає. Наприклад, сума у ​​розмірі 300-500 рублів, ймовірно, буде цілком прийнятною. Тим більше, що вона прослужить не рік і ні два. Правда, якщо ви вирішите здати підставки оптом, то не забудьте, що посередник намагатиметься виручити близько 100 рублів з одного виробу. Для того щоб і вам була певна вигода, вам необхідно, щоб собівартість виробу становила близько 100-150 рублів.

Для виготовлення підставки достатньо використати тонку трубу. А враховуючи низьку вартість таких труб, досягти потрібної собівартості цілком реально. Далі визначтеся з конструкцією підставки. Ви можете почати випускати стандартні підставки, а можете попрацювати над дизайном, надавши підставці святковий вигляд. Від зовнішнього вигляду залежатиме ціна виробу і те, коли вони будуть реалізовані.

Виробництво підставок може дати непоганий дохід. Орієнтовно дохід від партії в 100 штук може становити 15000 рублів. Якщо ви бажаєте його помножити, можете займатися випуском підставок протягом року.

Незважаючи на те, що попит зберігатиметься не більше 2-3 тижнів, ця ідея може принести досить непоганий дохід.

Підставка під ялинку може принести вам святковий прибуток.

Як правильно шукати поставщиків для інтернет-магазину

Вирощуємо виноград на продаж

Бізнес-ідея: виготовлення та реалізація жалюзі